صرافی ارز دیجیتال اریترون

از آنجایی که صنعت کریپتو مملوء از پروژه‌هایی است که ادعا می‌کنند مقیاس‌پذیر، ایمن و قابل همکاری هستند، ارز بلاک متاورس (Bloktopia metaverse) با یک تجربه VR بی‌سابقه برای جامعه کریپتو عرضه می‌شود.
پلتفرم بلاک چین الروند اخیراً شراکت قابل توجهی با بلاک توپیا امضا کرده است. این توافق به یکی از جدیدترین کسب و کارهای ارزهای دیجیتال تبدیل شده که وارد دنیای متاورس شده است. با تغییر نام تجاری به عنوان متا، حتی فیسبوک نیز اخیراً متاورس را پذیرفت. همچنین فیسبوک ادعا کرد که فناوری جدید به مردم کمک می‌کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خود را رشد دهند.
در ادامه به مفهوم ارز بلاک و فناوری آن خواهیم پرداخت.

متاورس، بالاترین سطح در فضای ارزهای دیجیتال

متاورس به دلیل بحران COVID-19 که نیاز به مدل ارتباطی جدیدی دارد و شتاب گرفته است. این فناوری، دنیای مجازی جدیدی می‌باشد که در آن افراد می‌توانند تجربیات مسحورکننده‌ای را با انسان‌های دیگر به اشتراک بگذارند، حتی زمانی که نمی توانند با هم باشند. متاورس به مردم اجازه می‌دهد کارهایی را با هم انجام دهند که در دنیای فیزیکی قادر به انجام آنها نیستند. هر چند که این فناوری ترسناک به نظر می رسد، واقعیت اجتناب ناپذیر آینده است.

شرکت تحقیقاتی بین‌المللی Strategy Analytics پیش‌بینی کرده است که بازار جهانی متاورس ممکن است تا سال 2025 به ارزش فوق‌العاده 280 میلیارد دلاری برسد.

متاورس که اغلب در محیط‌های شهری با تکنولوژی بالا به‌طور چشمگیر حضور دارد، واقعیت‌های مجازی و افزوده‌شده را گرد هم می‌آورد. ارتباط اجتماعی، سرگرمی، بازی، تناسب اندام، کار، تحصیل و تجارت با هم ترکیب می‌شوند تا اینترنت اشیاء را ایجاد کنند. در این ادغام افراد با هم تعامل دارند و بخش مهمی از تجربه یکدیگر هستند و نگه منفعلانه ندارند.

در ادامه بررسی می‌کنیم که مشارکت با Bloktopia به چه معنا است و این پروژه آینده‌نگرانه چگونه است.

مشارکت الروند با بلوتوپیا

با حضور در بلوکتوپیا، HQ مجازی الروند در سطح 1 قرار می‌گیرد. این مکان، مکانی ممتاز در نظر گرفته می‌شود زیرا به طور پیش فرض در آن همه شرکت‌کنندگان مشارکت می‌کنند.

ما در حال بررسی بیشتر ادغام‌های فنی عمیق‌تر با Bloktopia، مانند پل زدن بخشی از عرضه ارز بلاک به عنوان یک توکن ESDT برای دسترسی آسان‌تر کاربران Elrond به متاورز واقعیت مجازی و امکان خرید NFT‌های Bloktopia در بازارهای NFT در بلاک چین هستیم.

بلوکتوپیا چیست؟

Bloktopia یک فناوری در واقعیت مجازی است که شامل 21 میلیون طبقه به خاطر 21 میلیون بیت کوین ساخته شده است. این متاورس نوعی VR است که قصد دارد به مرکز سرگرمی آموزشی برای همه سطوح تجربه رمزنگاری تبدیل شود.

بلوکتوپیا با فناوری پیشرفته از دنیایی در حال زوال برمی‌خیزد و بر اساس اقتصاد مبتنی بر NFT است. فناوری با تبلیغات و رویدادهایی که فرصت‌های کسب درآمد را برای کاربران ایجاد می‌کند، به کارآفرینان اجازه می‌دهد زمین‌ها را داشته باشند و آن را به عنوان املاک مجازی توسعه دهند.

ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، با هم ادغام می‌شوند تا یک مرکز غیرمتمرکز برای کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، بازیکنان و توسعه‌دهندگان آینده ایجاد کنند.

Bloktopia با پشتیبانی از شبکه پالیگان و ساخته شده بر روی یک موتور بازی چند پلتفرمی، Unity، توسط بنیانگذاران Sony Playstation VR، به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا در یادگیری مقدماتی یا پیشرفته، کسب درآمد، بازی با دوستان، ساخت شبکه و موارد دیگر شرکت کنند.

Bloktopia مانند یک مرکز خرید است. جایی که فروشگاه‌ها در کنار انواع دیگر فعالیت‌ها و کسب‌وکارها وجود دارند. جایی که پروژه‌ها، صرافی‌ها، تأثیرگذاران یا برندهای رمزنگاری محتوا و پیام‌های کلیدی خود را به نمایش می‌گذارند.

Bloktopians دارندگان ارز بلاک و اعضای متاور Bloktopia هستند. برای اولین بار، کاربران به اطلاعات رمزنگاری و محتوای جذاب همه در یک مکان دسترسی خواهند داشت.

Bloktopians قادر به یادگیری، بازی و کسب درآمد از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمد تبلیغات و موارد دیگر خواهند بود. Bloktopia با استفاده از موتور 3D Creation Engine، پیشرفته‌ترین موتور بازی‌های ویدیویی جهان، از این فناوری برای ایجاد تجسم ها و تجربیات کاربر خیره‌کننده استفاده می‌کند.

متاورس Bloktopia از بلوک‌های املاک و مستغلات ساخته خواهد شد که می‌توانند توسط دارندگان توکن BLOK خریداری و اداره شوند.

چهار اصل Bloktopia Metaverse شامل آموزش، کسب درآمد، بازی کردن، و خلق است.

آموختن

Bloktopia مرکزی خواهد بود که در آن کاربران می‌توانند در مورد دنیای رمزنگاری اطلاعات کسب کنند، که کاوش در آن می‌تواند چالش برانگیز باشد.

کسب درآمد

Bloktopians با خرید املاک و حتی سفته‌بازی در مورد آن فرصت‌های کسب درآمد زیادی خواهند داشت و یا به منظور سود مجدد ملک را می فروشند یا به مستاجر اجاره می‌دهند.

فرصت‌های دیگر شامل درآمد غیرفعال، سهام و تبلیغات خواهد بود.

بازی کردن

کاربران می‌توانند از طریق تعامل اول شخص در دنیای واقعیت مجازی استراحت کنند، سرگرم شوند، معاشرت کنند و با دوستان خود رقابت کنند.

خلق کردن

از طریق یک ابزار سازنده ساده، کاربران قادر خواهند بود از خلاقیت خود با تولید صحنه‌ها، آثار هنری و حتی شرکت در رویدادها برای بردن جوایز استفاده کنند.

توکن غیر متمرکز واقعیت مجازی VR رمز ارزها

توکن‌های بلوک به دارندگان آن اجازه می‌دهند تا  NFTهایی را خریداری کنند که نشان‌دهنده مالکیت REBLOK و ADBLOK است.

خرید املاک و مستغلات در بلوکتوپیا به عنوان REBLOK شناخته می شود که می‌تواند مالکیت انحصاری باشد که توسط یک NFT نشان داده می‌شود یا مالکیت مشترک با چندین  NFT ارائه می‌شود.

REBLOK همچنین می‌تواند برای یک رویداد یا به مدت طولانی به مستاجرین درست مانند املاک و مستغلات دنیای واقعی اجاره داده شود. مکان‌های اصلی شامل سطوح 1، 6، و 21 می‌شوند. پورتال فروش زمین به زودی در دسترس خواهد بود و در همین حال، CoinMarketCap  اخیراً فروشگاهی را در مکان اصلی Bloktopia فراهم کرده است.

ADBLOK جریان درآمدی است که توسط تبلیغات Bloktopia ایجاد می‌شود. ایجاد هیاهو و شهرت برای شرکای برند Bloktopia از طریق زمان ماندگار و نرخ، چشم‌انداز ارزشمندی را برای تبلیغ‌کنندگان فراهم می‌کند. بخشی از این هزینه‌های تبلیغاتی ایجاد شده برای دارندگان ارز بلاک دوباره توزیع می‌شود.

سخن پایانی

تا چند سال پیش، برای یک کسب‌وکار کافی بود که ادعا کند مبتنی بر بلاک چین است تا نوآورانه و آینده‌گرا در نظر گرفته شود. امروزه این صنعت مملو از پلتفرم‌هایی است که مقیاس‌پذیر، سریع، ایمن و سازگار با توسعه‌دهندگان هستند، بنابراین کسب و کارها باید راه‌های دیگری برای برنده شدن در رقابت پیدا کنند.

مشارکت‌های بین رشته‌ای می‌تواند تفاوت ایجاد کند و چیزهای نوآورانه‌ای را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که پروژه‌های بلاک چین در گذشته نزدیک با اینترنت اشیا رو به رو شدند، همیشه مورد استقبال سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و کاربران قرار گرفتند.

پیشنهادات جدید باید برای جوامع مفید است و به آسانی می‌توان ایده‌های جدید را برای رقابت و شکوفایی کسب‌وکارها پذیرفت یا آزمایش کرد.

طبق مطالعه اخیر، 90 درصد از بازدیدکنندگان Bloktopia مردان بین 18 تا 34 سال خواهند بود. آنها علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال و NFT دارند و بین 20 تا 50 هزار دلار درآمد دارند. بسیاری در مورد رمزارز در اخبار شنیدند و بر بازارهای ایالات متحده، آسیا و بریتانیا تمرکز کردند.

منبع: کوین مارکت کپ

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیعادی بودن سقوط فعلی و تداوم بازار صعودی رمز ارزها
مطلب بعدیسند باکس (SAND): راه‌اندازی متاورس آلفا را پس از چهار سال توسعه در 29 نوامبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید