صرافی ارز دیجیتال اریترون

 مردم نمی‌توانند ارزهای دیجیتال را از طریق نقل و انتقالات بانکی یا با استفاده از گزینه‌های کارگزاری آنلاین مانند Fidelity خریداری کنند. با این حال، سرمایه‌گذاران گزینه‌های مختلفی برای خرید ارزهای دیجیتال دارند. بسته به علاقه خود، آنها می‌توانند از صرافی‌های متمرکز  (CEX)، کیف پول‌های رمزنگاری، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و حتی پلتفرم‌های پرداخت آنلاین مانند پی پال  PayPal، Robinhood و Venmo استفاده کنند.
خوشبختانه، روش‌های مختلفی برای خرید اتریوم با پی پال PayPal وجود دارد، و هر سرمایه‌گذار ارز دیجیتال می‌تواند مطمئن باشد که روشی از خرید که با علایق آنها مطابقت دارد در دسترس است. در اینجا رایج‌ترین و آسان‌ترین روش‌هایی که خریداران می‌توانند برای خرید ETH خود با استفاده از PayPal پرداخت کنند و همچنین مزایای هر روش آورده شده است.

خریداری اتریوم به طور مستقیم از برنامه پی پال PayPal

در سال 2020، پی پال گزینه «کریپتو» را معرفی کرد که به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد کل سرمایه گذاری را می‌داد. با توجه به ماهیت بی ثبات ارزهای دیجیتال، این پلت فرم تنها به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا چهار رمزارز اصلی را معامله کنند: بیت کوین  (BTC)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و اتریوم (ETH).

این ارزهای رمزپایه در مقایسه با جدیدترین تازه‌واردان در این صنعت، پایدارتر هستند و نوسان قیمت کمتری را تجربه می‌کنند. در نتیجه، آنها گزینه‌هایی هستند که اغلب سرمایه‌گذاران باتجربه به مبتدیانی که در این زمینه سرمایه‌گذاری می کنند توصیه می کنند.

خرید مستقیم اتریوم در پلتفرم پی پال یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای خرید و داشتن اتریوم است. افرادی که علاقه‌مند به خرید اتریوم با پی پال هستند، باید یک حساب پی پال باز کنند و اتر یا هر یک ارز دیجیتال دیگر را برای خرید انتخاب کنند.

مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال سختگیرانه است. در نتیجه، PayPal  معمولاً از همه کاربران خود می‌خواهد تا قبل از تأیید هرگونه تراکنش رمزنگاری، مراحل تأیید مشتری خود را بشناسید (KYC) و با شرایط خدمات پلتفرم موافقت کنند.

این فرآیند مستلزم صدور اسنادی برای پشتیبانی از هویت کاربر و ارائه شواهد است. برخی از اسنادی که معمولاً در این فرآیند مورد استفاده قرار می‌گیرند، کپی‌های اثبات نشانی، کارت شناسایی صادرشده توسط کاربر و پیوند بانکی است.

سرمایه‌گذاران چقدر اتریوم می توانند در پی پال بخرند و کارمزد آن چقدر است؟

پی پال به سرمایه‌گذاران اجازه می دهد تا اتریوم ETH را از حداقل 1 دلار تا 100000 دلار به صورت هفتگی خریداری یا بفروشند. کارمزد تراکنش به مبلغ خریداری شده بستگی دارد.

 خرید مستقیم ETH از پی پال اگرچه ساده و امن است اما دارای معایبی است که ممکن است بسیاری از خریداران کریپتو را آزار دهد، به خصوص آنهایی که از حداکثر کنترل بر دارایی‌های خود برخوردار هستند. بخش بعدی چندین محدودیت را ارائه می‌دهد که با این فرآیند همراه است.

محدودیت‌های ناشی از خرید اتریوم با پی پال

پی پال به سرمایه‌گذاران رمزارز در ایالات متحده و سراسر جهان اجازه می دهد تا اتریوم را به راحتی از طریق پلتفرم آن خریداری، بفروشند و نگه دارند. با این حال، همانطور که در صرافی‌های ارزهای دیجیتال بومی مانند Gemini و Coinbase دیده می‌شود، PayPal  حداکثر کنترل را بر کیف پول‌های خود به کاربران نمی‌دهد.

پی پال فقط به کاربران اجازه می‌دهد تا رمزنگاری خود را به عنوان معادل ارز فیات داشته باشند. در نتیجه، یک سرمایه‌گذار نمی‌تواند ارزها را در حساب‌های مختلف در پی پال یا خارج از پی پال منتقل کند یا دارایی‌های خود را به دیگران بفروشد.

بنابراین، تنها راه برداشت ارزهای خریداری شده با این روش، فروش آنها در پی پال است. قفل کردن پی پال یکی از بزرگترین نگرانی‌های اکثر خریدارانی است که به نحوه خرید اتریوم با پی پال توجه می‌کنند.

علی‌رغم معایب عمده، این روش برای سرمایه‌گذاران مبتدی که هنوز در حال آزمایش هستند و نمی‌توانند رابط ظاهراً ترسناک و پیچیدگی‌های مبادلات رمزنگاری را کنترل کنند، ایده‌آل باقی می‌ماند.

همانطور که گفته شد، پی پال به کاربران اجازه می‌دهد تا ETH  اتر را با کمتر از 1 دلار خریداری کنند، و آن را به گزینه‌ای ایده آل برای مبتدیانی تبدیل می‌کند که روی کسب تجربه تمرکز می‌کنند و در عین حال خطر ضرر را به حداقل می‌رساند. به عنوان یک پلتفرم پرکاربرد و معتبر، تجربه خرید را برای اکثر مبتدیان کمتر دلهره آور می کند.

با این حال، کاربرانی که به دنبال انعطاف‌پذیری بیشتر با ارزهای خود و کارمزد تراکنش‌های بالقوه پایین‌تر هستند، ممکن است روش‌های جایگزینی را برای خرید ETH با PayPal در ایالات متحده و سایر نقاط جهان در نظر بگیرند.

خرید اتر

پرداخت اتریوم با پی پال در صرافی دیجیتال اریترون

راه دیگری که سرمایه‌گذاران می‌توانند به صورت فوری رمزارز اتریوم  را بخرند، از طریق صرافی اریترون است. این صرافی با حمایت از ارزهای دیجیتال به خرید، فروش و نگهداری دارایی‌های رمزنگاری مختلف کمک کرد.

اریترون تمام ارزهای دیجیتال موجود را لیست کرده و در فهرست خرید و فروش این صرافی می‌توانید مشاهده کنید. رابط کاربری صرافی ارتیرون بسیار آسان است. بنابراین برای سرمایه‌گذاران مبتدی بهترین گزینه می‌باشد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که دارایی‌های دیجیتال را به راحتی خریداری کنند.

از PayPal به عنوان یک روش پرداخت در صرافی‌های غیررسمی ارزهای دیجیتال استفاده کنید

معامله‌گران همچنین می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را از طریق بازارهای مختلف معاملات رمزنگاری موجود به عنوان یک خریدار غیررسمی خریداری کنند. بسته به تعاملات و نتایج جستجو، خریداران می‌توانند فروشندگانی را شناسایی کنند که PayPal را به عنوان روش پرداخت در پلتفرم‌های صرافی خاص می‌پذیرند.

این فرآیند تبادل همتا به همتا (P2P) یکی از راه‌های آسان برای خرید اتریوم با پی پال PayPal است و امکان تراکنش‌های مستقیم را فراهم می‌کند. از آنجایی که فروشنده یکی دیگر از دارندگان اتریوم است، خریداران کنترل کاملی بر روی سکه‌هایی که خریداری می‌کنند به دست می‌آورند و این حق را دارند که تصمیم بگیرند که آیا آنها را نگه دارند، انتقال دهند یا به دوستان خود و سایر خریداران بفروشند.

شایان ذکر است که معامله P2P اگر از طریق DEX انجام نشود، یکی از پرخطرترین روش‌ها است. زیرا احتمال کلاهبرداری می‌تواند بسیار زیاد باشد. به همین دلیل است که توصیه می‌شود همه خریداران در هر معامله‌ای که انجام می دهند احتیاط کنند تا مبادا طعمه کلاهبرداران شوند.

تنها راه برای محدود کردن احتمال کلاهبرداری، تعامل با معامله‌گران معتبر است. کاربران باید قبل از تعهد به معاملات، تحقیقات کاملی انجام دهند و تا حد امکان درباره شرایط خدمات چنین پلتفرم‌هایی بیاموزند. علاوه بر این، سطوح مختلفی از تعامل برای این شکل از معامله ETH وجود دارد و تجربه خریدار به رویکرد آنها بستگی دارد. در ادامه دو مورد از رایج‌ترین سایت‌های مبادله‌ای که باید در نظر گرفته شوند آورده شده است.

LocalCryptos

LocalCryptos یک پلتفرم مبادله غیررسمی همتا به همتا است که فروشندگانی را از یک محل معین در کشورهای مختلف نشان می‌دهد که دارایی‌های خود را می فروشند. بسته به اینکه خریدار چقدر در جستجوی خود جدی است، ارتباط با فروشندگانی که مایل به پذیرش PayPal به عنوان روش پرداخت هستند، آسان است.

LocalCryptos به پشتیبانی از اتریوم محدود نمی‌شود. این پلتفرم همچنین به کاربران امکان معامله لایت کوین، دش، بیت کوین کش و البته بیت کوین را می دهد. با این حال، کاربران باید احتیاط کنند. مانند هر پلتفرم معاملات غیررسمی دیگری، خریداران باید مراقب کلاهبرداران باشند و قربانی کلاهبرداری نشوند.

لوکال بیت کوین ها

سایت LocalBitcoins به عنوان یک صرافی غیررسمی P2P برای معامله گران بیت کوین عمل می کند. با این حال، معامله‌گران اتریوم نیز می‌توانند به این سایت نگاه کنند و با فروشندگانی که مایل به پذیرش PayPal به عنوان روش پرداخت هستند، تماس بگیرند.

هنگامی که خریدار به بیت کوین خود دسترسی پیدا می‌کند، می‌تواند بی درنگ آن را با ETH مبادله کند. مانند سایر صرافی‌های غیررسمی، خریداران باید هوشیار باشند و مراقب کلاهبرداران باشند، زیرا تنها سپر آنها در این نوع تراکنش هوشمندی آنهاست.

ارزش اتریوم چقدر است و آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

از زمان آغاز به کار اتریوم در سال 2018، قیمت اتریوم در سال 2021 به بالاترین حد خود رسید. یکی از آخرین افزایش قیمت چشمگیر در اوایل نوامبر رخ داد که به ازای هر سکه به قیمت 4800 دلار فروخته شد. با این حال، سرمایه‌گذاران خبره ارزهای دیجیتال می‌توانند تأیید کنند که کریپتوها در بازه‌های زمانی کوتاه دچار نوسانات قیمتی متعددی می‌شوند.

اتریوم، علیرغم اینکه بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر مارکت کپ است، همچنان سطوح بالایی از نوسانات را تجربه می‌کند. ارزش ارز را می‌توان در مقایسه با آخرین ورودی‌های صنعت ثابت در نظر گرفت. با این حال، چیزی که بر قیمت اتریوم تأثیر می‌گذارد، این واقعیت است که توسعه‌دهندگان می توانند از بلاک چین برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز (DApps) استفاده کنند، که آشکارا تأثیر مثبتی بر ابزار آن دارد. توسعه‌دهندگان برای استفاده از شبکه باید اتر را خریداری کنند و کاربرانی که علاقه‌مند به تعامل با هر برنامه DA هستند باید به ETH نیز پرداخت کنند.

بنابراین، تاریخچه قیمت قابل توجه اتریوم و ابزار گسترده آن، پتانسیل آن را به عنوان یک ذخیره پایدار ارزش به نمایش می‌گذارد. صرف نظر از این، اتریوم، مانند هر ارز دیجیتال دیگری، ارزش بیشتری پیدا می‌کند.

به همین دلیل است که بیشتر سرمایه‌گذاران توصیه می‌کنند که با اتریوم و هولدینگ به مدت طولانی سرمایه‌گذاری کنند، با این امید که قیمت در بلندمدت افزایش یابد. با این حال، معامله‌گرانی که تازه وارد کریپتو شده‌اند باید تنها چیزی را سرمایه‌گذاری کنند که در صورت وقوع بدترین سناریو، از دست دادنشان پشیمان نشوند.

اتریوم و پی پال

آنچه قبل از خرید اتریوم با پی پال بدانید

خرید ارزهای دیجیتال می‌تواند ترسناک باشد و به تعهد بالا و ذهنیت مناسب قبل از پرداخت پول نیاز دارد. ابتدا، سرمایه‌گذارانی که به این حوزه وارد می‌شوند باید مدتی را به یادگیری نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال و آشنایی با شاخص‌های زمان خرید، فروش یا نگهداری ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود اختصاص دهند.

یادگیری همه این اطلاعات تضمینی برای سودآوری پول سرمایه‌گذاری شده در ارزهای دیجیتال نیست، اما حداقل این اطلاعات می‌تواند به سرمایه‌گذاران در کاهش ریسک کمک کند. هنگام سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال، چه از طریق پی پال یا نه، توجه به جنبه‌های مختلف امور مالی شخصی مانند تسویه بدهی با بهره بالا یا کنار گذاشتن چیزی در صندوق‌های اضطراری قبل از سرمایه گذاری نیز بسیار مهم است.

هنگامی که امور مالی یک سرمایه گذار مرتب شد و آنها یک استراتژی سرمایه گذاری سنجیده را در اختیار داشتند، گام بعدی یادگیری ابزارهای ارائه شده توسط پلتفرم های خاص برای استفاده است. برای کاربرانی که خرید ETH را از طریق تراکنش‌های مستقیم PayPal انتخاب می‌کنند، دانستن معایب ناشی از این تصمیم، سنجش آن‌ها در برابر مزایا و تصمیم‌گیری آگاهانه ضروری است.

چه سرمایه‌گذاران پلتفرم‌های CEX یا چه همتایان غیرمتمرکز آن‌ها را در نظر بگیرند، یادگیری خطرات مرتبط با استفاده از هر یک ضروری است. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مستلزم ایجاد عادت طولانی مدت یادگیری است و معامله اتریوم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سخن پایانی

پی پال از سال 2020 به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری اتر (ETH)  و سایر ارزهای رمزنگاری شده را از طریق کیف پول الکترونیکی پلتفرم می دهد. جدا از اینکه این فرآیند برای مبتدیان کم خطرتر می‌شود، پی پال یک گزینه قابل اعتماد برای خریداران در کشورهایی که با محدودیت‌های بانکی مواجه هستند ارائه می‌دهد. با این حال، خرید مستقیم از طریق پلتفرم دارای معایبی است که می‌تواند بر کل تجربه یک سرمایه‌گذار تأثیر بگذارد.

سرمایه‌گذاران همچنین باید در نظر داشته باشند که به چه اهدافی می‌خواهند دست یابند. به عنوان مثال، ارز دیجیتال یک طرح پولدار شدن سریع نیست، صرف نظر از اینکه گاهی رسانه‌ها چه گزارش می دهند.

تنها راه مناسب برای ایجاد ثروت پایدار، به گفته کارشناسان، از طریق تنوع است. مهم این نیست که سرمایه‌گذار چه مقدار برای یک منبع سرمایه گذاری می‌کند، بلکه این است که چند منبع برای کاربر سود می‌آورند. به این ترتیب، سرمایه گذار حتی زمانی که یک پروژه به طور کامل شکست می خورد، خود را محدود نمی کند.

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیتقاضا کابران شرکت Airbnb برای پرداخت‌ با کریپتو در سال 2022
مطلب بعدیقراردادهای هوشمند در بلاک چین چیست و چگونه کار می کنند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید