آموزش ویدیویی صرافی اریترون
صرافی ارز دیجیتال اریترون

صرافی اریترون پیشرفته ترین صرافی ارز دیجیتال ایرانیه که خدمات زیاد و بی نظیری و در بین صرافی های ایرانی به معامله گران ایرانی ارائه میده. از مهم ترین این خدمات میتونیم به لیست کردن بیش از ۶۰۰ رمز ارز، عمق مارکت میلیون دلاری، ۵ نوع سفارش گذاری، بازار اهرم دار، توکن های لوریج دار و ده ها خدمات دیگر بدون نیاز به احراز هویت اشاره کرد.

فهرست محتوا پنهان

من، رضا پروانلو از صرافی اریترون قصد دارم تا به طور کامل در این مقاله به صورت ویدیویی به آموزش تمامی بخش های مختلف پنل صرافی اریترون در نسخه موبایل و دسکتاپ بپردازم.

بررسی کلی خدمات صرافی اریترون

در این ویدیو به صورت کلی پنل نسخه موبایل صرافی اریترون رو بررسی میکنیم و خدمات این بخش و به شما معرفی میکنیم.

اگر سوالی در مورد محتوا گفته شده از این ویدیو آموزشی دارید حتما در قسمت نظرات انتهای صفحه مطرح کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

آموزش ویدیویی ثبت نام در صرافی اریترون

در این ویدیو به صورت کامل و مرحله به مرحله در صرافی ثبت نام میکنیم.

آیا می توان در صرافی اریترون با ایمیل ثبت نام کرد؟

بله در صرافی اریترون میتوانید با ایمیل یا شماره موبایل ثبت کنید.

برای ورود حتما باید به موبایل دسترسی داشته باشیم؟

اگر برای حساب خود ایمیل و رمز عبور تنظیم کرده باشید، میتوانید برای ورود به حساب از ایمیل و رمز عبور خود استفاده کنید.

اگر در مورد ثبت نام در صرافی اریترون همچنان سوالی دارید، میتوانید در اتنهای صفحه در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

آموزش احراز هویت و ارتقا حساب کاربری به سطح برنزی

در این ویدیو به اموزش احراز هویت برای واریز و برداشت ریالی پرداختیم. اگر شما قصد واریز و برداشت ریالی ندارید، نیاز به احراز هویت نیست و میتوانید با واریز رمزارز به خرید و فروش رمز ارز در صرافی بپردازید.

در صرافی اریترون احراز هویت الزامی است؟

خیر الزامی نیست. اما اگر قصد دارید واریز و برداشت ریالی داشته باشید، حداقل باید حساب خود را به سطح برنزی ارتقا دهید.

برای ارتقا به سطح برنزی نیاز به کارت ملی و عکس سلفی است؟

خیر. برای ارتقا به سطح برنزی تنها به نام کامل، کد ملی و شماره موبایل به نام شخص درخواست دهنده نیاز است. هیچ عکسی از شما برای سطح برنزی دریافت نمی شود.

با سطح برنزی چقدر میتوانم برداشت ریالی کنم؟

با ارتقا به سطح برنزی میتوانید روزانه تا ۱۵ میلیون تومان واریز ریالی و ۳۰ میلیون تومان برداشت ریالی داشته باشید.

اگر همچنان در مورد ارتقا به سطح برنزی سوالی دارید، حتما در بخش نظرات در انتهای صفحه سوال خود را مطرح کنید.

آموزش ارتقا حساب کاربری به سطح نقره ای

در این ویدیو سطح کاربری برنزی خود را به سطح کاربری نقره ای ارتقا دادیم تا مقادیر بیشتری در واریز و برداشت برای حساب ما فعال شود.

اگر سوالی در مورد ارتقا حساب کاربری به بخش نقره ای دارید حتما در بخش نظرات انتهای صفحه مطرح کنید.

آموزش تامین امنیت حساب کاربری

امنیت هر حساب یکی از مهم ترین مسائلی است که هر صرافی باید به آن بپردازد. صرافی اریترون با ایجاد ۳ لایه امنیتی حداکثر توان خود را برای محافظت از دارایی کاربران ایجاد کرده است. در ویدیو آموزشی زیر تمام این مراحل را ایجاد کنید.

اگر در مورد بخش امنیت حساب کاربری در صرافی اریترون همچنان سوالی دارید، در انتهای این صفحه در بخش نظرات مطرح کنید.

آموزش واریز و برداشت رمز ارز در صرافی اریترون

برای واریز و برداشت رمز ارز یا ارز دیجیتال در صرافی اریترون نیاز به احراز هویت نیست اما با احراز هویت میتوانید سقف برداشت رمز ارز خود را افزایش دهید. دقت کنید که آدرس کیف پول هایی که برای شما ساخته میشود تنها برای ۴ ساعت از لحظه ساخت متعلق به شماست. اگر شما بعد از این ۴ ساعت واریزی ای به آدرس ولت داشته باشید، دارایی شما از دست رفته و هیچ راه بازیابی ای وجود ندارد. بنابراین در انتقال دارایی های خود به ادرس ولت ها دقت کافی و لازم را داشته باشید.

آیا می توان مدت زمان کیف پول را تمدید کرد؟

بله. زمانی که کمتر از ۲۰ دقیقه به منقضی شدن کیف پول شما باقی مانده باشد، میتوانید با استفاده از دکمه تمدید کیف پول که در زیر آدرس ولت شما پدیدار میشود، آدرس ولت خود را برای ۴ ساعت دیگر تمدید کنید.

آیا در تمدید کردن کیف پول محدودیت وجود دارد؟

خیر، شما مجاز هستید هر تعداد باری که نیاز دارید ادرس ولت خود را تمدید کنید.

ایا با دریافت مجدد کیف پول، آدرس کیف پول تغییر میکند؟

بله. دقت کنید که وقت ۴ ساعت کیف پول شما به اتمام برسد و شما کیف پول خود را تمدید نکرده باشید، و مجدد درخواست ساخت کیف پول دهید، ممکن است آدرس کیف پول جدید تغییر کند.

آیا اریترون تی ایکس آیدی تراکنش ها را میدهد؟

بله. تمامی درخواست های برداشت رمز ارز دارای شناسه TxID هستند اما برای مشاهده این شناسه حتما باید از نسخه دسکتاپ استفاده کنید.

اگر نمیدانید TxID یا شناسه تراکنش چیست حتما مقاله TxID چیست اریترون را مطالعه کنید. در صورتی که همچنان در مورد واریز و برداشت رمز ارز و دریافت کیف پول سوال دارید، در انتهای همین صفحه در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی اریترون

در این ویدیو آموزشی، به آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی اریترون میپردازیم. دقت کنید که برای واریز و برداشت ریالی، حساب شما باید حداقل در سطح برنزی باشد.

سقف برداشت ریالی در صرافی اریترون چقدر است؟

سقف برداشت ریالی در اریترون وابسته به سطح کاربری شماست. اگر شما در سطح برنزی باشید میتوانید روزانه تا ۳۰ میلیون تومان برداشت ریالی داشته باشید. با افزایش سطح کاربری، سقف روزانه برداشت ریالی شما افزایش پیدا میکند.

سقف واریز ریالی در صرافی اریترون چقدر است؟

سقف واریز ریالی در اریترون وابسته به سطح کاربری شماست. در سطح کاربری برنزی میتوانید روزانه تا ۱۵ میلیون تومان واریز ریالی به حساب خود در اریترون داشته باشید.

آیا برداشت ریالی برای تمامی بانک های وجود دارد؟

بله، تمامی حساب های بانکی عضو شبکه شتاب میتوانند مقصد برداشت های ریالی شما باشند.

برداشت های ریالی تا چه زمانی به حساب واریز می شود؟

برداشت ها به مقصد بانک آینده حداکثر تا ۱ ساعت پس از ثبت درخواست، و برداشت ها به مقصد بانک های دیگر در اولین سیکل پایا بعد از ثبت پرداخت به حساب درخواست کننده واریز می شود.

اگر همچنان در مورد واریز و برداشت ریالی سوالی دارید، در بخش نظرات در انتهای صفحه مطرح کنید.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و ثبت سفارش در صرافی اریترون

در ویدیو زیر به آموزش کامل ثبت سفارش و خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون پرداخته ایم. شما میتوانید در صرافی اریترون با ۵ نوع سفارش معامله خود را ثبت کنید.

تعداد ارز های لیست شده در صرافی اریترون چقدر است؟

اریترون ۶۰۰ ارز دیجیتال با مارکت میلیون دلاری را لیست کرده است.

اگر در مورد خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون همچنان سوالی دارید، در بخش نظرات انتهای صفحه مطرح کنید.

آموزش ثبت سفارش فروش (Sell) یا به اصطلاح سل زدن در جهت نزول قیمت و بازار دو طرفه در صرافی اریترون

در ویدیو زیر به آموزش ثبت سفارش در بازار دو طرفه اریترون و کسب سود از نزول قیمت پرداخته شده است.

آیا میتوان در اریترون از نزول قیمت هم کسب سود کرد؟

بله. اریترون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که بازار دو طرفه دارد و شما میتوانید از نزول قیمت هم کسب سود کنید.

آیا در اریترون لیکویید یا کال مارجین می شویم؟

خیر. با خرید و فروش توکن های لوریج دار میتوانید از نزول قیمت سود کنید و لیکویید نشوید چرا که سفارش شما قرارداد نیست و با ثبت سفارش، توکن را خریداری می کنید. شاید در ضرر باشید اما دارایی شما در قیمت خاصی از شما گرفته نمی شود.

اگر در مورد بازار دو طرفه و سفارش فروش سوال دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات مطرح کنید.

جمع بندی

در این مقاله به آموزش ویدیویی امکانات صرافی اریترون پرداختیم. با مشاهده ویدیو های بالا تسلط کامل بر روی پنل موبایل صرافی اریترون پیدا خواهید کرد. ضمنا با بیشتر شدن امکانات صرافی، ویدیو های آموزشی هر بخش تولید و اماده میشود. در نهایت اگر در مورد هر بخش و ویدیو سوالی باقی مانده است، لطفا در بخش نظرات مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیراهنمای مبتدیان برای خرید املاک مجازی در دسنترالند مانا (MANA)
مطلب بعدیبه روز رسانی بیت کوین  تپروت (Taproot) چیست؟

30 دیدگاه‌ها

 1. سلام ببخشید این کیف پولی که ۴ساعت اعتبار داره فقط برای استفاده اینه که از یه صرافی دیگه بخوان واسم ارز ارسال کنند یا جای دیگه ایم استفاده داره بعد ۴ساعت که اعتبارش تموم میشه دارایی من کجا میره

  • ببینید آدرس کیف پول شما برای واریز و برداشت رمز ارز به حسابتون در صرافی اریترون استفاده میشه. شما باید واریز هاتون رو در مدت زمان ۴ ساعتی که کیف پول متعلق به شماست انجام بدید. همچنین میتونید زمانی که کمتر از ۲۰ دقیقه به پایان کیف پول شما باقی مونده باشه، با استفاده از دکمه تمدید کیف پول که در همون صفحه به شما نمایش داده میشه، کیف پول رو ۴ ساعت دیگه تمدید کنید. توجه کنید که واریزی هایی که بعد از ۴ ساعت به کیف پولی که دیگه به شما تعلق نداره انجام بشه به حساب شما منظور نمیشه و متعلق به شما نیست.

 2. ممنون یک صرافی استثنایی ودرمقایسه با صرافیهای ایرانی واقعا کامل باسرعت بالا وتعداد ارز فراوان.امیدوارم کارتون ادامه دار باشه وموفق باشید

 3. سلام بیتکوین اهرم دار L&s 3 رو توضیح دادین تو سایت L&s5 هم هست موجوده یا بیشتر؟
  حد سود ضررش همون پنج برابره دیگه درسته

  • بله توکن ها با اهرم ۵ به تازگی به صرافی اریترون اضافه شدند.
   شیوه استفاده از این توکن ها دقیقا مشابه اهرم ۳ است با این تفاوت که با ضریب ۵ لحاظ میشوند.

 4. سلام. وقتی BTC, l, s رو باز کردیم خرید یا فروش هست برای‌ لانگ یا شورت باید خرید بزنیم؟ از بین خریداران و فروشندگان موجود؟ و یا قیمت مورد نظر خودمان رو بزنیم و منتظر قیمت باشیم، چطور باید معامله رو ببندیم؟ اگر بخواهیم یک معامله لانگ یا شورت با مثلا قیمت ورودی بفرض 1.2 دلار باز کنیم که در 1.6 دلار تارگت ما باشه چکار کنيم.؟ لطفا یکبار یک پوزیشن لانگ و شورت باز کنید و کاملا توضیح بدهید. من چند ساله ارز دیجیتال تو صرافی های ایرانی کار میکنم، فقط شما معاملات اهرمی دارید، لطفا راهنمایی کامل کنید.

  • با سلام
   لطفا در همین صفحه ویدیوی آموزش استفاده از بازار دو طرفه و توکن های لوریح دار رو مشاهده کنید. اگر همچنان سوال داشتید مجدد بپرسید. در ویدیو تمام سوال شما پاسخ داده شده.

 5. سلام
  استخراج کیف پول یا به عبارت دیگر چه جوری و به چه صورت کیف پول درست می‌شود

  • زمانی که شما در پنل حساب کاربری اریترون از قسمت واریز برداشت رمزارز کیف پول میسازید، کیف پول مورد ارز مورد نظر شما در شبکه انتخابی ساخته میشود و به مدت ۴ ساعت متعلق به شماست.

   • یعنی بعد از چهار ساعت پول ما ازبین می‌رود و پولمان رو از دست میدهیم
    این چهار ساعت یعنی چی
    ممکنه توضیح بدهید
    من میخام سرمایه گذرای کنم ولی معنی این چهار ساعت رو متوجه نشدم

    • ببینید زمانی که شما قصد دارید رمز ارز از صرافی یا کیف پول دیگری به حسابتون در اریترون واریز کنید× میبایست ابتدا در صرافی اریترون کیف پول رمزارز مورد نظر و شبکه مد نظر خود را انتخاب و ایجاد کنید تا آدرس کیف پول (مثل شماره کارت) صادر شود. این آدرس کیف پول ساخته شده ۴ ساعته است. به این معنی که در این مدت زمان ۴ ساعت باید واریز خود را انجام دهید. زمانی که در این چهار ساعت شما واریزی خود را انجام دهید و رمز ارز به حساب شما در اریترون نشسته باشد دیگر مشکلی وجود ندارد. در بیست دقیقه پایانی این چهار ساعت میتوانید برای چهار ساعت آینده نیز کیف پول خود را تمدید کنید. بدهیهی است در صورت اتمام چهار ساعت، آدرس کیف پول متلعق به شما نیست بنابراین واریزی ها به این کیف پول قابل ردیابی نیست و از دست رفته محسوب می شوند.
     در تمدید و دریافت کیف پول هیچ محدودیتی وجود ندارد. ضمنا با توجه به سابقه تراکنش های خود در صرافی اریترون میتوانید از طریق پشتیبانی کیف پول های اختصاصی درخواست دهید.

 6. سلام و خسته نباشید، لطفاً بگید وقتی خرید یک ارز لوریج دار 3S انجام شد، و اگه بخوایم حد سود و ضرر رو تعیین کنیم… در قسمت حد ضرر عدد کمتر رو مینویسیم،؟ یا باتوجه باینکه کم شدن قیمت در واقع سود کردن ماست… عدد بزرگتر رو مینویسم؟

  • زمانی که شما توکن 3S خریداری میکنید با گرون تر شدن قیمت این توکن از قیمت خرید، شما به سود میرسید. بنابراین هر چقدر ارز مورد نظر بیشتر ریزش داشته باشد، توکن 3S آن بیشتر گران میشود و شما سود بیشتری میکنید. در نتیجه باید برای حد سود قیمت بزرگتر از خرید و برای حد سود قیمت کمتر از قیمت خرید وارد کنید.

 7. با سلام در مورد طریقه بستن معامله توکن اهرم دار در ویدیو آموزشی هیچ اشاره ای نشده اگر لطف کنید نحوه بستن معامله در توکن های اهرم دار را توضیح دهید

  • در اریترون زمانی که شما یک توکن لوریج دار خریداری میکنید توکن مورد نظر متعلق به شماست و سفارش باز نیست که نیاز به بسته شدن داشته باشه. بعد از تغییرات قیمت شما میتوانید توکن مورد نظر خودتون رو به فروش برسونید. فرایند فروش توکن اهرم دار همون بستن معامله است.

 8. سلام.برای این که بخواهیم در بازار نزولی یک پوزیشن short باز بکنیم آیا پول زیادی میخواد و کلا با چقدر پول میشه این کار رو انجام داد؟چون من شنیدم برای معامله در بازار نزولی به پول بیشتری نیاز هست.ممنونتون میشم یه راهنمایی در این زمینه بکنید.

  • خیر، در اریترون تنها برای خرید توکن نیاز به پنج دلار دارید. برای فروش نیز هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. بنابراین میتوانید تنها با پنج دلار در جهت نزول قیمت با اهرم های ۳ و ۵ سفارش ثبت کنید.

 9. سلام من درست عکس میگیرم همه کارهای لازم را انجام میدم ولی مدام پیام میادکه تاییدنشدمن دیگه بایدچکارکنم که نکردم

  • لطفا برای رفع مشکلتون تیکت بزنید یا با پشتیبانی انلاین صحبت کنید تا مشکلتون و رفع کنند.

 10. سلام امروز من مقداری ارز خریم L ولی قیمتش باSفرق داشت همچنین باقیمت همان ارز بدون لورج فرق داشت موقع خرید ما کدوم یک قیمتو بزنیم تازه داخل کیف پول اونجا نوشته درگیر مساوی باصفر یعنی سود سه برابر به من تعلق میگیره یانه؟لطفا کمی دراین مور توضیح دهید ایا موقع خرید اهرم دار باید حد ضرر یا حد سود بزاریم یانه

  • قیمت های توکن های L و s ارتباطی به هم ندارند. تنها ارتباط موجود بین توکن های اهرم دار با خود ارز به عنوان مثال توکن BTS3L و خود ارز BTC این است که مقدار تغییرات قیمت ارز BTC با ضریب 3 برای توکن BTC3L لحاظ می شود. زمانی که شما در صفحه معاملات توکن اهرم دار هستید باید قیمتی که توکن در اون لحظه داره رو برای خرید و فروش ثبت کنید. برای سفارشات توکن ها اهرم دار درست مثله تمامی ارز های دیگه میتونید با توجه به قیمت خودش حد سود و حد ضرر تنظیم کنید.

 11. برای ارتقاع به سطح برنزی تمام مراحل طی میکنم ولی ارتقاع نمیشود چکار کنم

  • لطفا با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا مشکل رو بررسی و رفع کنند.

  • سلام
   محدودیتی در برداشت ریالی ندارید. برای خرید نیاز به ۵ دلار است.

 12. سلام خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز خواستم ازاین برنامه واقعا عالیه تشکر کنم ممنونم که چنین سرافیم پیش رفته رادراختیار مردم گذاشتین ویه لطفی کنید ازارزهای باشگاهی هم استفاده کنید دیگه بسیار تشکربازم به شماخسته نباشید عرض میکنم موفق باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید