متاورس سندباکس
صرافی ارز دیجیتال اریترون

قیمت ارز SAND، رمز ارز بومی پروژه سند باکس به بالاترین حد تاریخی خود رسیده است. زیرا شرکت Sandbox از راه‌اندازی متاورس، بازی برای کسب درآمد خود خبر داده است.
شرکت بازی و دارایی مجازی سند باکس (SAND)، بخشی از متاورس خود را برای اولین بار از طریق یک رویداد چند هفته‌ای بازی برای کسب درآمد (P2E) آلفا به گیمرها و علاقه‌مندان این حوزه ارائه می‌دهد.

اما تنها تعداد محدودی از بازیکنان خوش شانس می‌توانند از این تجربه به طور کامل لذت ببرند. دنیای بازی‌های مجازی Sandbox به کاربران این امکان را می دهد تا از زمان صرف شده در متاورس از طریق یک مدل بازی برای کسب درآمد یا play-to-earn پاداش دریافت کنند. بازیکنان می توانند زمین بخرند و NFT در بازی ایجاد کنند و با انجام ماموریت های مختلف، توکن سند باکس (SAND) را به دست آورند. آنها همچنین می‌توانند توکن را استیک کنند.

اخبار منتشرشده در رابطه با راه‌اندازی متاورس نسخه آلفا توسط این پروژه بدون شک پتانسیل آینده ارز سند باک (SAND) را نشان می‌دهد.

طبق اعلامیه 17 نوامبر شرکت سندباکس، این رویداد در 29 نوامبر ساعت 1 بعد از ظهر UTC آغاز می‌شود و تا 20 دسامبرادامه خواهد داشت. یک گروه منتخب از 5000 کاربر این شانس را خواهند داشت که تا 1000 عدد ارز SAND و 3 عدد توکن NFT انحصاری کسب کنند.

3 توکن  NFT انحصاری فقط در طول رویداد در دسترس خواهند بود. آنها یک دروازه به سبک قرون وسطایی، یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر بلند را به تصویر می‌کشند که همگی در متاورس سند باکس  قابل استفاده هستند.

بلیط Alpha Pass یک بلیط NFT است که دسترسی کامل به رویداد را به 5000 نفر منتخب می‌دهد. هزار نفر در قرعه کشی برای Sandbox Landowners شرکت می‌کنند و 2250 مورد دیگر از طریق مسابقات اجتماعی روزانه در یک دوره سه هفته‌ای به دارندگان حساب سندباکس داده می‌شود. این بلیط‌های طلایی همچنین در بازار خرید و فروش توکن‌های ان اف تی OpenSea بین 29 نوامبر و 19 دسامبر به فروش خواهند رسید.

بازیکنان بدون پاس می‌توانند به سه تجربه و Alpha Hub، یک حالت بازی چند نفره که دارای طیف وسیعی از مکان‌ها و ماموریت‌ها است، دسترسی داشته باشند، اما واجد شرایط دریافت جوایز نخواهند بود.

طبق داده های OpenSea، قیمت کف برای NFT‌ها در حدود 1.019 اتر (ETH) به ارزش 4284 دلار در زمان نگارش مقاله است. 

برای کاربران جدیدی که در حال تلاش برای ورود به بازی مجازی هستند، بنیانگذاران و مدیران شرکت توصیه می‌کنند که مردم باید قبل از شروع بازی برای کسب تجربه در سندباکس وقت بگذارند.

من به افرادی که می خواهند آن را تجربه کنند توصیه می‌کنم، فقط به مکان‌ها بروید، آنها را تجربه کنید. به انجمن در Discord بپیوندید، با آنها چت کنید. قبل از اینکه بخواهید زمین بخرید، ببینید این موضوع چیست، زیرا می‌دانید، خرید در متاورس نیز مانند خرید ملک در هر کجای دنیا است.

سندباکس اعلام کرد که این پروژه به مدت چهار سال در حال توسعه بوده است و Metaverse خود را به صورت مرحله‌ای و با حرکت رو به جلو راه اندازی خواهد کرد. ارز SAND یکی از بهترین رمز ارزهای بازار از نظر عملکرد قیمتی در سال 2021 ، با افزایش 8663.5 درصدیدر 12 ماه گذشته مواجه بوده است.

منبع: کوین تلگراف

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیارز بلاک (Blok) Bloktopia چیست؟
مطلب بعدیاستخراج دوج کوین (DogeCoin) چگونه است؟ آموزش کامل راه‌اندازی استخر استخراج دوج

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید