ارز پولکادات
صرافی ارز دیجیتال اریترون

بر اساس تحلیل تریدرها و تحلیلگران، هدف‌های جدیدی برای قیمت ارز دیجیتال DOT در نظر گرفته شده است. همچنین آنها انتظار دارند که این رمزارز اوج‌های تاریخی جدیدی را به ثبت برساند چرا که مزایده پاراچین پولکادات در حال انجام است و انتظار می‌رود قیمت را در مسیری قرار دهد که کوساما در سال 2020 طی کرده است.

این هفته، قرار بر این است که تعدادی از متقاضیان دراولین مزایده پاراچین پولکادات شرکت نمایند و این فرآیند احتمالا فشار خرید مضاعفی را بر رمز ارز DOT وارد می‌کند. در این مزایده پروژه‌های مشوق بلاک چین این فرصت را دارند تا خود را نشان دهند چرا که بهترین راه حل‌ها و پروژه‌ها را برای اسلات‌ها یا جایگاه‌های موجود در این حراجی شبکه پولکادات ارائه می‌دهند.

انجام مزایده پاراچین پولکادات به دنبال موفقیت حراج‌های مشابه در شبکه مشابهش یعنی کوساما اتفاق می‌افتد. جایی که پروژه‌هایی مانند مون ریور (MOVR) و کارورا (Karura) هر کدام با موفقیت یک جایگاه پاراچین را برای سال آینده تضمین کرده‌اند.

حراج‌های پاراچین کوساما در طی رکودهای بازار گسترده‌تر کریپتو آغاز شد و نقشی اساسی در کمک به رمز ارز KSM داشت. این حراج منجر به این شد که ارز از پایین‌ترین قیمت 148.85 دلار در 19 جولای به قیمت فعلی نزدیک به 457 دلار برسد. این بدین دلیل بود که توکن‌های تعیین‌شده در حراجی‌ها از گردش بازار خارج شدند و کاهش عرضه با ثابت ماندن و حتی افزایش فشار خرید کوساما (KSM) همراه شد.

مشابه چیزی که در حراج‌های کوساما شاهد آن بودیم، رمزارز DOT نیز می‌تواند با حذف تعداد رو به افزایشی از توکن‌ها از عرضه در گردش، رشد قیمتی قابل توجهی را تجربه کند.

تصویر زیر چند مورد از برترین پروژه‌هایی که در حراج‌های پاراچین که در حال حاضر در شبکه پولکادات در حال انجام است، شرکت کرده‌اند را نشان می‌دهد. 

بهترین پروژه‌های مزایده
برترین پروژه های شرکت کننده در حراج پاراچین پولکادات

DOT و KSM قبل از مزایده صعودی می‌‌شوند

مزایده پاراچین پولکادات در حال انجام برای این ارز احتمالاً فشار مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال DOT وارد می‌کند، چرا که کاربران برای مشارکت در وام‌های جمعی، توکن‌هایی را خریداری می‌کنند و این عملاً توکن‌ها را به مدت دو سال از گردش خارج می‌کند. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید، معرفی وام‌های جمعی در کوساما در ژوئن 2021 منجر به افزایش قیمت توکن شد در حالی که عملکرد مثبت قیمت برای DOT کمتر بود.

اکنون، برعکس روند بالا در حال رخ دادن است. قیمت DOT از قیمت KSM بهتر عمل می‌کند. حرکت صعودی پولکادات از اواسط سپتامبر آغاز شد، درست زمانی که هیجان برای مزایده پاراچین پولکادات شروع به افزایش کرد.

با وجود یازده مجموعه مزایده پاراچین که قرار است به صورت هفتگی بین 11 نوامبر 2021 و 10 مارس 2022 اجرا شود، این احتمال وجود دارد که تا زمانی که تقاضا برای دسترسی به پاراچین ادامه دارد، قیمت DOT به افزایش خود ادامه دهد.

منبع: کوین تلگراف

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیآموزش کامل بلاک‌چین | هر آنچه در مورد بلاک چین باید بدانید
مطلب بعدیساتوشی ناکاموتو کیست؟ خالق ارز دیجیتال بیت کوین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید