اسلامیک کوین, islm

اسلامیک کوین (ISLM)

-2.9800

مجموع ارزش بازار

$2,225,977

بالاترین قیمت

$0.163

پایین ترین قیمت

$0.15

اسلامیک کوین Islamic Coin اولین ارز دیجیتال اسلامی 

ارز دیجیتال اسلامیک کوین Islamic Coin با نماد ISLM اولین ارز دیجیتال اسلامی و 100 درصد حلال در جهان است که به اصول و دستورالعمل‌های قوانین اسلامی پایبند است و در حال حاضر با قیمت لحظه‌ای 0.15468 تتر معامله می‌شود؛ این ارز که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌ در کوتاه‌ترین زمان توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

صرافی ارز دیجیتال اریترون با ارائه بیش از 1000 رمز ارز بیش‌ترین تعداد رمز ارز را پشتیبانی کرده و همچنین امکان خرید  اسلامیک کوین ISLM را نیز فراهم کرده است که در ادامه به معرفی و بررسی کامل ارز دیجیتال اسلامیک کوین ISLM، تاریخچه و بنیانگذاران اسلامیک کوین ISLM و آموزش خرید این ارز در اریترون می‌پردازیم.

اسلامیک کوین Islamic Coin چیست ؟ 

 اسلامیک کوین Islamic Coin با نماد ISLM اولین ارز دیجیتال اسلامی در جهان است که به اصول و دستورالعمل‌های قوانین اسلامی پایبند بوده و می‌توان گفت همین موضوع آن را به یک دارایی دیجیتال منطبق با شریعت اسلام تبدیل کرده‌است.

این شرکت بر اساس یک مدل تقسیم سود همسو با اصول مالی اسلامی عمل می‌کند و با هدف ارائه راه حل‌های مالی، اخلاقی و نوآورانه در عین رعایت مقررات مالی اسلامی طراحی و راه‌اندازی شده‌است؛ بر اساس این مدل تقسیم سود اسلامی، سود و زیان بین شرکت کنندگان به روشی مطابق با اصول مالی اسلامی تقسیم می‌شود و به شکلی توسعه یافته است که با اصول مالی اسلامی کاملا مطابقت دارد، که شامل اجتناب از بهره یا همان ربا و پایبندی به استانداردهای اخلاقی در معاملات مالی است.

این توکن یک ارز دیجیتال جایگزین برای افراد و جوامعی است که از اصول مالی اسلامی پیروی می‌کنند.

تاریخچه و بنیانگذاران اسلامیک کوین ISLM

محمد الکاف الهاشمی به همراه تیم حرفه‌ای خود در 5 می 2022 توکن ISLM را تاسیس کردند و به عنوان توکن اختصاصی  بلاکچین اسلامی به منظور ارائه یک بلاکچین اخلاقی، مقیاس‌پذیر و قابل همکاری باشد که بر اساس اجماع اثبات سهام (PoS) راه‌اندازی شده‌است.

مراحل خرید ارز اسلامیک کوین ISLM در اریترون : 

ثبت نام و احراز هویت: 

ابتدا  با استفاده از ایمیل یا شماره همراه در اریترون ثبت نام کنید.

آموزش تصویری ثبت نام در اریترون 

 سپس در صورتی که قصد خرید ارز با تومان را دارید لازم است سطح کاربری خود را از تریدر به برنزی ارتقا دهید تا امکان واریز و برداشت تومانی نیز برای شما فراهم شود، توجه داشته باشید در سطح تریدر امکان واریز و برداشت رمز ارز و معامله وجود دارد اما اینکه بتوانید واریز و برداشت تومانی هم داشته باشید می بایست احراز هویت سطح برنزی را انجام دهید.

آموزش تصویری ارتقا به سطح برنزی 

افزایش اعتبار (واریز تومان یا رمز ارز):

در این مرحله جهت افزایش اعتبار می توانید واریز رمز ارز یا تومان داشته باشید، همچنین در نظر داشته باشید بابت واریز به اریترون هیچ گونه هزینه و کارمزدی کسر نمی‌شود و دقیقا مبلغ واریزی به کیف پول شما اعمال می‌شود.

 آموزش تصویری واریز تومانی   آموزش تصویری واریز رمز ارز

پس از واریز و افزایش اعتبار از 2 روش امکان خرید و معامله ی ارز اسلامیک کوین ISLM را دارید که می‌توانید با توجه به نیاز و اطلاعات خود بهترین و مناسب ترین روش را انتخاب کنید.

روش اول : صرافی ساده یا تبدیل 

این روش سریعترین و راحت ترین راه برای خرید ارز دیجیتال در اریترون است که شما از این طریق می توانید مستقیما تومان یا هر رمز ارز دیگری را به رمز‌‌ارز مورد نظر تبدیل کنید .معاملات از این قسمت با قیمت لحظه ای ارز انجام می شوند.

روش دوم : بازار جهانی یا ترید 

در این قسمت شما امکان انواع سفارش گذاری ،  تعیین حد سود و ضرر و مشاهده چارت ارز را دارید و فضای حرفه ای تری را برای معامله تجربه می کنید .

معاملات در صفحه ی بازار جهانی فقط با تتر انجام می‌شوند و در صورتی که تومان یا رمزارز دیگه ای دارید باید ابتدا به تتر تبدیل کرده و سپس برای خرید ارز مورد نظر اقدام کنید .

آموزش انواع سفارش گذاری در اریترون

 

 

میزان تغییرات قیمت

-0.00476

درصد تغییرات

-2.9800

حجم معاملات

13904673.2128

اسلامیک کوین, islm

اسلامیک کوین (ISLM)

$0.15468

IRR7,950.552

خرید سریع اسلامیک کوین

نگاه کلی بازار

اسلامیک کوین, islm

بیتکوین (BTC)

+2.3200

$38422.4

اسلامیک کوین, islm

فانتوم (FTM)

+4.5000

$0.31282

اسلامیک کوین, islm

دوج کوین (DOGE)

+0.8100

$0.08296

اسلامیک کوین, islm

فایل کوین (FIL)

+2.7500

$4.4843

اسلامیک کوین, islm

لایت کوین (LTC)

+3.2400

$71.391

اسلامیک کوین, islm

کاردانو (ADA)

+1.9800

$0.381242