تتر, USDT

خرید و فروش تتر (USDT)

0 $58180

مجموع ارزش بازار

$1,737

101,060,085 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0

0 تومان

کمترین قیمت 24H

$0

0 تومان

خرید و فروش ارز تتر با کمترین کارمزد و بالاترین سرعت و امنیت بالا

ترید کردن و سرمایه گذاری در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده است. یکی از بازارهای مالی پر ریسک و پر نوسان، مارکت کریپتوکارنسی یا ارزهای دیجیتال است که با وجود پامپ و دامپ های شدید و هیجانی امکان از دست رفتن سرمایه وجود دارد؛ اما افراد بسیاری علاقمند به فعالیت در این بازار هستند. برخی از افراد دوست دارند راهی پیدا کنند که هم بتوانند در این مارکت فعالیت داشته و هم سرمایه خود را حفظ نمایند.

به این منظور استیبل کوین ها یا ارزهای دیجیتال با ثبات در میان سرمایه گذاران، طرفداران ویژه ای دارد. استیبل coin ها، ارزهای دیجیتالی هستند که پشتوانه ای مانند ارزهای فیات، طلا، نفت و… دارند و در بازار پرهیجان، دچار افزایش یا کاهش شدید قیمتی نمی شوند. 

یکی از این استیبل کوین ها تتر (usdt) است که ارزشی برابر با یک دلار آمریکا دارد و افراد با هدف حفظ سرمایه در برابر نوسانات مارکت کریپتو اقدام به خرید تتر می کنند. تتر ارزی با ثبات که برای اولین بار توسط یک شرکت هنگ کنگی که پیش تر مالک صرافی bitfinex بود ایجاد گردید. طبق گفته سایت رسمی تتر، قیمتی معادل یک دلار برای این رمز ارز در نظر گرفته شده است در حالی که این ادعا به درستی اثبات نشده است. 

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت تتر (24h)

-100

درصد تغییرات تتر (24h)

0

حجم معاملات تتر (24h)

99581031.0000

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.

آیا برای خرید تتر نیاز به احراز هویت است؟

از کجا تتر بخریم؟

آیا بدون تتر میتوان ارز دیجیتال خرید؟

آیا قیمت تتر همیشه معادل یک دلار است؟