بررسی قیمت توکن بلوک
صرافی ارز دیجیتال اریترون

هفته گذشته، بلوکتوپیا (Bloktopia) قیمت‌های REBLOK و ADBLOK را اعلام کرد و به خریداران احتمالی این امکان را می‌دهد تا  NFT‌هایی را که برای خرید در $BLOK در دسترس خواهند بود، پس از فعال شدن پورتال فروش زمین مشاهده کنند. روز گذشته، بلوکتوپیا فرصت های کسب درآمد برای دارندگان REBLOK و ADBLOK NFT  را نیز اعلام کرد. افزایش قیمت توکن BLOK دستاوردی خارق‌العاده و فروتنانه برای تیمی است که سخت روی این پروژه کار کرده است. اما اثر ضربه ای وجود دارد و آن این است که REBLOK و ADBLOK NFT گران تر از آنچه در ابتدا پیش بینی می شد، شده اند.

وضعیت مالی و قیمت بلوکتوپیا

راس توکلی، مدیرعامل این شرکت گفت: «اگرچه ورود به بلوکتوپیا برای همه رایگان خواهد بود، اما ما همچنین می‌خواستیم REBLOK و ADBLOK ما از نظر مالی برای همه قابل دسترسی باشد تا همه احساس کنند مالک هستند و بتوانند از بخشی از متاورس ما بهره ببرند. ما می دانیم که از زمان افزایش قیمت توکن BLOK ، برخی از اعضای جامعه ما در مورد غیرقابل دسترس شدن توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT های ما ابراز نگرانی کرده اند. ما باید تعادل مناسبی را برای پاداش دادن به حامیان اولیه خود و در دسترس قرار دادن متاورس خود برای همه پیدا کنیم. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، ما بسیار خرسندیم که شرکت مشترک BLOK (JOBE) را معرفی کنیم. JOBE طرحی است که NFT های ما را دوباره در دسترس همه قرار می دهد.

پروژه بلوکتوپیا

چرا  JOBE  ایجاد شده است؟

JOBE  ایجاد شده است تا داشتن REBLOK یا ADBLOK NFT برای همه مقرون به صرفه باشد. شاید سوال پیش آید که چرا لازم است به یک JOBE بپیوندید؟ پیوستن به  JOBE  به شما این امکان را می‌دهد که مالک REBLOK و/یا ADBLOK NFT  با سایر افراد باشید و مالکیت و قرار گرفتن در معرض آن را در دسترس و مقرون به صرفه می‌کند.

چگونه به یک JOBE بپیوندم؟

Bloktopia  با چندین لانچ پد همکاری خواهد کرد تا استخرهای مورد نیاز برای JOBE را تسهیل کند. تمامی اطلاعیه ها در کانال های رسمی اعلام خواهد شد. اما چه زمانی می توان به یک JOBE پیوست؟ JOBE پس از اتمام موفقیت آمیز فروش زمین بسته BETA Bloktopia NFT راه اندازی می شود.

هزینه آن برای کاربر چقدر خواهد بود؟

الزامات ورود توسط لانچ پد تعریف می شود. ما در حال راه‌اندازی JOBE هستیم تا به افراد زیادی امکان دسترسی به REBLOK یا  ADBLOK  NFT‌ها را بدهیم، بنابراین قصد داریم نقطه ورود را تا حد ممکن مقرون به صرفه کنیم، با ورود BLOK از معادل 100 دلار.

کاربر چگونه درآمد کسب می کند؟

درآمد توسط تیم مدیریت املاک Bloktopia یا مدیریت رسانه به همان روشی که برای مالکیت عمومی ADBLOK یا REBLOK توزیع می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پتانسیل کسب درآمد REBLOK یا ADBLOK NFT ها به این آدرس مراجعه کنید: https://medium.com/@bloktopia/adblok-reblok-the-earning-opportunities-for-nft-holders-3c2adfe6d860

درباره Bloktopia

Bloktopia  یک آسمان‌خراش واقعیت مجازی است که از ۲۱ طبقه برای  بزرگداشت ۲۱ میلیون بیت‌کوین تشکیل شده است. این به عنوان یک هاب مرکزی عمل خواهد کرد و از تمام سطوح تجربه کریپتو استقبال می کند. برای اولین بار، کاربران به اطلاعات رمزنگاری و محتوای همه جانبه در یک مکان دسترسی خواهند داشت. یاد بگیرید، کسب درآمد کنید و بازی کنید.

خود را در زمینه مبانی کریپتو آموزش دهید یا در یادگیری پیشرفته‌تر از برخی از ذهن‌های پیشرو جهان در این صنعت شرکت کنید، از طریق مالکیت و تبلیغات املاک و مستغلات درآمد کسب کنید، با دوستان خود بازی کنید، شبکه بسازید و غیره…

منبع: مدیوم

صرافی ارز دیجیتال اریترون
مطلب قبلیانتقال مکانیسم دوج کوین از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS)
مطلب بعدیSocialFi  چیست؟ راهنما برای شبکه های اجتماعی آینده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید