ثبت نام و دریافت ۱۰۰ نات کوین

درباره اریترون

درباره اریترون

تیم ما جمعی از متخصصین حرفه‌ای در حوزه‌های مالی، امنیت و شبکه، توسعه دهنده‌ و جمعی از متخصصین حوزه بلاکچین و رمز‌ارز است که از سال 1398 تا کنون با هدفی مشترک گرد هم آمده‌ و بر آن است تا نیاز کاربران را در زمینه سرمایه‌گذاری و معاملات ارزی، با روش‌های کارآمد رفع کند. تک‌تک افرادی که به شکل گرفتن صرافی دیجیتال اریترون کمک کرده‌اند سال‌ها تجربه در زمینه معامله در بازارهای داخلی و خارجی داشته‌اند و کاملا حرفه‌ای پا به میدانِ اریترون گذاشته‌اند. 

اریترون تنها صرافی ارز دیجیتالِ ایرانی شناخته می‌شود که به صورت مستقیم به مارکت‌های جهانی متصل و امکان ثبت سفارش در این مارکت‌ها را برای معامله‌های سنگینِ ارز دیجیتال فراهم کرده است. در اریترون می‌توانید شاهد بیش از 1100 ارز دیجیتال رایج باشید؛ این در حالی است که پیاپی بر تعداد این ارزها افزوده می‌شود.

بیت کوین

هدف اریترون

هدف ما در اریترون ارائه بستری امن و آسان برای حفظ دارایی و دسترسی هر چه سریع‌تر افراد به بازار ارز دیجیتال است. افراد در بستر امنی که اریترون ایجاد کرده، می‌توانند به آسانی و با اطمینان خاطر بیش از 1100 رمز‌ارز را به تومان و USDT معامله کنند و دیگر نگران به خطر افتادن و مسدود شدن سرمایه‌های خود در صرافی‌های خارجی نباشند؛ ما هستیم تا شما با آسودگی خاطر و بدون کوچک‌ترین دغدغه نسبت به تحریم‌ها، به خرید و فروش ارز‌های دیجیتال با قیمت جهانی بپردازید.

ویژگی‌های متمایز اریترون

فرایند احراز هویت بسیار ساده و اتوماتیک

در اریترون برای معاملات رمز‌ارزی نیازی به احراز هویت نیست و برای واریز ریال تا سقف ۱۵ میلیون در روز نیز صرفا با وارد کردن اطلاعات هویتی امکان واریز وجه وجود دارد و نیازی به ارسال سلفی نیست.

عمق مارکت جهانی

در اریترون افراد فقط با معامله گران خود صرافی معامله نمی‌کنند، بلکه سفارشات آن‌ها در بازار جهانی ثبت شده و بازار‌های دلاری و ریالی اریترون برای بیش از ۴۰۰ ارز، عمق بازار جهانی دارد.

پشتیبانی بیش از 1100 رمز ارز

در اریترون بیش از 1100 رمز ارز پشتیبانی می‌شود که کاربر می‌تواند به صورت مستقیم و با استفاده از ریال ارز‌های خود را خریداری کرده که در این صورت نیازی به مراجعه به صرافی‌های خارجی وجود ندارد.

امکانات معاملاتی پیشرفته

در اریترون کاربر می‌تواند در زمان ثبت سفارش در بازار جهانی یا ریالی، برای معاملات خود به صورت اتوماتیک حد‌سود و حدزیان تعیین کند و اطمینان حاصل کند که در صورتی که قیمت به نقطه مورد نظر برای معامله رسید به صورت اتوماتیک معامله انجام خواهد شد و یا حد‌سود و حدزیان برای کاربر اجرا خواهد شد.

صرافی ساده اما بسیار پیشرفته

در صرافی ساده اریترون دیگر اجبار به تبدیل رمز ارز به ریال و مجدد ریال به ارز دیگر نبوده و کاربر می‌تواند هر رمز‌ارزی را مستقیما به رمز‌ارز دیگر تبدیل کند.

امنیت و سهولت در معامله

در اریترون بالاترین سطوح امنیتی برای سرمایه کاربران لحاظ شده و وجوه کاربران از سمت اریترون تضمین خواهد شد. همچنین امکان مراجعه و معامله حضوری برای افراد امکان‌پذیر است.

یونیکورن توکن

آموزش‌های اریترون

آموزش‌هایی که در صرافی اریترون به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار دارد با دو رویکرد مجزا منتشر می‌شوند:

  1. آموزش صرافی اریترون
  2. آموزش ارز دیجیتال

در رویکرد نخست کاربر با مشاهده ویدئو و خواندن مقاله‌ها با نحوه کار با صرافی اریترون به طور کامل آشنا می‌شود و در رویکرد بعدی یعنی آموزش ارز دیجیتال، کاربران بدون پرداخت هزینه، با مباحث ارز دیجیتال آشنا شده و بخش‌های مختلف آن را آموزش می‌بینند. 

امکان معامله بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال
دکمه بازگشت به بالا