ون, WEN

خرید و قیمت ارز ون (WEN)

-2.55 $0.0001601

مجموع ارزش بازار

$3,379,365,778

202,213,137,691,571 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0.000192

11 تومان

کمترین قیمت 24H

$0.00015

9 تومان

خرید و فروش ون (WEN)

این روزها شاهد رشد شدید میم‌ کوین ها و افزایش محبوبیت این توکن ها در بازار رمز ارزها بوده ایم؛ در این میان WEN یکی از میم‌ کوین های پر سرو صدا است که به سرعت توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این ارز دیجیتال بر اساس میم محبوب "Wen" و بخشی از چشم انداز جدید WenMint برای ایجاد جامعه بزرگی از نوآوران در وب 3 بر بستر ارز دیجیتال سولانا راه‌ اندازی شده است که توسط شناخته شده ترین توسعه‌ دهندهNFT در وب 3 پشتیبانی می‌ شود. شایان ذکر است WenMin در دو سال گذشته بیش از 200 پروژه NFT موفق را راه اندازی کرده‌ است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. صرافی اریترون امکان  خرید ارز WEN را در فضایی امن و حرفه ای برای تریدرهای ایرانی فراهم نموده است.

ایردراپ میم‌ کوین WEN 

ایردراپ میم‌ کوین WEN در جمعه 6 بهمن ماه انجام شد و مانند سایر توکن های سولانا از جمله ارز بونک و ارز WIF در ساعات اولیه رشد قیمت چشمگیری را تجربه کرد.

قیمت ارز WEN، میم کوین سولنا 

قیمت ارز دیجیتال WEN پس از انجام شدن ایردراپ، بیش از 400 درصد رشد داشته است و با توجه به پشتیبانی سولانا انتظار می‌رود همچنان شاهد رشد قیمت آن باشیم. از طرفی 25% از افرادی که مشمول دریافت WEN شده‌ اند، توکن های خود را کلیم نکرده‌ اند و این 25% خواهد سوخت. همین امر باعث افزایش ارزش توکن‌ های باقیمانده خواهد شد.

باید در نظر داشت که تمام توکن های WEN در گردش بوده و تعداد عرضه آن محدود است و این موضوع بر ارزش این توکن تاثیرگذار خواهد بود. همچنین تیم پروژه WEN اعلام کرده‌ است به افرادی که میم‌ کوین ون، در کیف پول خود نگهداری می‌ کنند، در آینده یک NTF اختصاص خواهد داد که خبر خوبی برای WEN می‌ باشد.

با این حال چنین نوساناتی یک شمشیر دولبه است و به همین دلیل برای سرمایه گذارانی با ریسک‌ پذیری بالا و موقعیت مالی مناسب است. همواره با مدیریت ریسک و تحلیل، اقدام به معامله‌ کنید!

اریترون برای اولین بار در ایران میم‌ کوین WEN را لیست کرد!

یکی از مشکلات همیشگی معامله‌ گران ایرانی محدودیت ها و فیلترینگ هایی بوده است که امکان معاملات به موقع را از افراد گرفته‌است و باعث ضرر و یا از دست رفتن سود شده‌است. صرافی ارز دیجیتال اریترون همواره تلاش کرده‌است این محدودیت ها را کنار زده و امکان معامله هر رمز ارزی را برای معامله‌ گران ایرانی فراهم کند؛ همچنین اریترون برای اولین بار در ایران میم‌کوین WEN را لیست کرده‌ است و از خرید و فروش WEN پشتیبانی می‌ کند؛ میم‌ کوین WEN با قیمت لحظه‌ ای 0.0001601 تتر معامله می‌ شود و همچنین برای بررسی نمودار قیمت این ارز دیجیتال می‌ توانید به سایت اریترون مراجعه کنید. برآورد قیمت ارز دیجیتال WEN به صورت لحظه‌ ای، این امکان را به شما می‌ دهد که بتوانید با سود و دانش بیشتری معامله کنید.

 خرید ارز دیجیتال WEN در اریترون 

شما می توانید این ارز دیجیتال را در فضایی حرفه‌ ای و امن از صرافی اریترون خریداری نمایید.

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت ون (24h)

-0.0000042

درصد تغییرات ون (24h)

-2.55

حجم معاملات ون (24h)

570127.5400

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.