آرب دوج , AIDOGE

خرید و قیمت ارز آرب دوج (AIDOGE)

-1.95 $0.000000000399

مجموع ارزش بازار

$3,084,173,107,772,700

0 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0.0000000004332

0 تومان

کمترین قیمت 24H

$0.0000000003871

0 تومان

خرید و فروش آرب دوج (AIDOGE)

حدود 5 سال پس از راه اندازی بیت کوین، دو مهندس جوان تصمیم گرفتند تا ثابت کنند که ارزهای دیجیتال صرفا برای سرگرمی هستند و نباید آن ها یک نوع پول در نظر گرفت. در نتیجه اقدام به ساخت یک ارز رمزنگاری شده بدون پشتوانه و غیرمتمرکز کرده و دوج کوین را به بازار کریپتوکارنسی معرفی کردند.

ارز ای آی دوج مانند دیگر ارزهای Meme، بدون کاربرد خاصی هستند و قیمت آن ها به تعداد افرادی که آن را خریده و هولد می کنند بستگی دارد. تفاوت دوج کوین با AIDOGE در این است که دوج بدون ماکزیمم سپلای بوده و هارد کپ ندارد در حالی که این رمز ارز به تعداد 210 کوادریلیون بوده و تا انتها به همین مقدار باقی خواهد ماند. از طرفی دوج دارای بلاک چین اختصاصی برای خود است در حالی که ای آی دوج بر روی بستر آربیتروم قرار دارد. با خرید ارز aidoge می توانید از سودهای این میم کوین بی رقیب بهره مند شوید.

ارز ای آی دوج AIDOGE چیست؟

ارز ای آی دوج (AIDOGE) چیست

ارز آربی دوج دارای توکنی بومی است که با نام ای آی دوج شناسایی می شود.

رمز ارز AIDOGE یا آربی دوج، میم کوینی است که به صورت آزمایشی بر بستر آربیتروم اجرا گردیده است. این ارز دیجیتال توسط هیچ سرمایه گذاری مورد حمایت قرار نگرفته و تماما توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. آربیتروم برای رفع مشکل مقیاس پذیری اتریوم ایجاد شده است.

همانطور که از نام AIdoge پیداست از دو بخش AI و DOGE تشکیل شده است و این نشان دهنده این است که این رمز ارز به مفاهیم هوش مصنوعی (AI) و میم کوین هایی مانند دوج کوین وابسته است. اما این ارز رمزنگاری شده با ایجاد این قابلیت که هر کاربر بتواند میم های خنده دار برای ویرایش عکس را بدون داشتن تجربه قبلی ایجاد کند، سعی دارد تا جایگاه ویژه ای را برای خود ایجاد نماید.

هدف تولید ArbDoge AI

با توجه به کند بودن سرعت تراکنش ها توسط اتریوم، آربی دوج با هدف مقیاس پذیری آن ایجاد گردید تا بتواند خدمات خوبی را به جامعه آربیتروم ارائه کرده و سرعت تراکنش های اتریوم را افزایش دهد. اولین محصولی که توسط این پروژه تولید شد AIDOGE بوده، اما در آینده قصد تولید NFT، AICODE و DAO را نیز دارد.

3 ویژگی جذاب AIDOGE

ویژگی های AIDOGE

هر بار که این ارز را خریداری می کنید، یک بلیط لاکی دراپ با شانس برنده شدن یک جایزه ARB بر اساس مبلغ خرید دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید AIDOGE خود را برای کسب درآمد بیشتر به اشتراک بگذارید. 95٪ از مقدار کل این توکن مستقیماً به استخر airdrop می رود و توسط کاربرانی که واجد شرایط ARB airdrop هستند، دریافت می شود. 5% از کل مبلغ ، در پایان ایردراپ به سرمایه گذارانی که افراد دیگر را به این پروژه دعوت می کنند، پاداش داده می شود. ای آی دوج تعدادی ویژگی جذاب برای پروژه خود در نظر گرفته است که عبارتند از:

 • لاکی دراپ

لاکی دراپ یک بازی است که در آربی سی تی برنامه ریزی شده تا کاربران با استفاده از آن بتوانند توکن های بیشتری را جمع آوری کنند. 3 درصد از کارمزد هر تراکنشی که بر روی AIDOGE انجام می شود، به توکن ARBDOGE تبدیل شده و به استخر جایزه ها منتقل می شود و این استخر بین افرادی که بلیط لاکی دراپ را به دست آورده اند، تقسیم می شود.

برای اینکه بتوانید بلیط لاکی دراپ را به دست آورید باید تراکنش 100 تا 1000 دلاری انجام دهید در صورتی که تراکنش شما کمتر از 100 دلار باشد هیچ بلیط لاکی دراپی دریافت نخواهید کرد و اگر معامله شما بیشتر از 1000 دلار ارزش داشته باشد بلیط 1000 دلاری دریافت می کنید. هر تراکنش معادل یک بلیط خواهد بود. هر نیم ساعت یکبار یک لاکی دراپ انجام می شود و بعد از آن بلیط های دور قبلی به صورت خودکار سوخته واز دور خارج می شود. 

 • کسب درآمد

با استیک کردن توکن ای آی دوج در داخل سایت رسمی این ارز و صفحه Earn، می توانید درآمد کسب کنید. هر چه تعداد افراد بیشتر اقدام به این کار کنند و تراکنش های بیشتری بر روی این ارز انجام شود، درآمدی که از این استیکینگ به دست می آورید بیشتر خواهد بود.

 • برنامه های آینده

با استفاده از توکن ای آی دوج، می توانید NFT هایی که در آینده با استفاده از هوش مصنوعی توسط این شرکت تولید می شود را خریداری کنید. همچنین با داشتن این توکن می توانید در پروژه های DAO (سازمان خودگردان غیرمتمرکز)، خزانه توکن و یا آزمایشگاه هوش مصنوعی این ارز دیجیتال شرکت کنید. 

تحلیل ارز دیجیتال ای‌ آی دوج

ای آی دوج پروژهای جدید است که با ترکیب هوش مصنوعی و بلاکچین، یک شبکه اجتماعی برای ساخت و به اشتراک گذاری Meme های خلاقانه ایجاد کرده است. کاربران این پروژه می‌توانند با استفاده از این ارز دیجیتال که بر پایه استاندارد ERC-20 است، به ابزارهای هوشمند آن دسترسی داشته باشند. برای تحلیل آن می‌توان برخی از نقاط قوت و ضعف این پروژه را مورد بررسی قرار داد:

مزیت های ارز ای آی دوج 

مزیت های ارز ای آی دوج 

این رمز ارز به دلیل مزیت هایی که دارد بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این مزایا عبارتد از:

 • ایده تولید نوآورانه

این رمز ارز برای تولید Meme های منحصر به فرد از هوش مصنوعی استفاده کرده و ایده ای جذاب با الهام از دوج کوین، برای ارتباط با دنیای ارزهای دیجیتال ارائه کرده تا بتواند فضایی سرگرم کننده برای کاربران خود بسازد.

 • پشتیبانی از جامعه با ارائه خدمات و پاداش

ای آی دوج به کاربران خود این قابلیت را ارائه داده که بتوانند با ساخت و به اشتراک گذاشتن Meme های مختلف، کسب درآمد کنند. 

 • پروژه ای رو به پیشرفت

ارز رمزنگاری شده AIDOGE، در سال 2023، توسط صرافی های مختلف لیست خواهد شد و پس از آن قیمت این توکن افزایش پیدا خواهد کرد. 

معایب ارز دیجیتال AIDOGE

همانطور که یک رمز ارز می تواند ویژگی ها و مزیت هایی داشته باشد، نقاط ضعفی را نیز به همراه دارد از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازار رقابتی

این پروژه به دلیل جدید بودن باید بتواند با رمز ارزهای قدیمی تر رقابت کرده و جایگاه خود را تثبیت کند. به طور مثال پپه یکی دیگر از پروژه ها است که در زمینه تولید میم کوین ها با استفاده از AI در حال فعالیت بوده و ای آی دوج باید بتواند با ارائه خدمات با کیفیت تر، از رقبا پیشی بگیرد. 

 • بازار نامطمئن رمز ارز

بازار کریپتوکارنسی بسیار می تواند بر این رمز ارز تاثیر بگذارد؛ در صورتی که بازار در حال رشد باشد، ای آی دوج نیز می تواند مورد توجه قرار گرفته و رشد قیمتی را در آن شاهد باشیم، اما اگر بازار روندی نزولی به خود بگیرد، این ارز هم تحت فشار فروش قرار گرفته و قیمت آن کاهش می یابد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت AIDOGE

عوامل تاثیرگذار بر قیمت AIDOGE

برای خرید و فروش ارز دیجیتال باید به مواردی که می تواند بر روی قیمت تاثیر بگذارد توجه داشته و آن ها را زیر نظر بگیرید.

 • عرضه و تقاضا

این توکن تعداد محدودی دارد و نیمی از آن نیز در پیش فروش اولیه عرضه شده، در نتیجه می توان انتظار داشت که میزان تقاضا بیشتر از عرضه باشد. در این حالت قیمت این ارز می تواند با افزایش مواجه شود.

 • صعودی یا نزولی بودن بازار

این ارز یک پروژه جدید بوده در نتیجه تحت تاثیر بازار می تواند افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد.

 • اهداف آینده 

برنامه ها و اهداف آینده این رمز ارز می تواند بر محبوبیت آن در میان کاربران تاثیر گذاشته و سرمایه گذاران را به خود جذب کند. 

 • خبرها و تاثیرات فاندامنتال

خبرهای مختلف و افکار عمومی می تواند بر افزایش یا کاهش تقاضا بر روی این رمز ارز تاثیر گذاشته و در نتیجه باعث ایجاد تغییرات قیمتی آن شود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه تعیین قیمت این رمز ارز می‌توانید مقاله تحلیل تکنیکال چیست را هم مطالعه کنید.

پیش بینی قیمت ارز ای آی دوج در آینده

پیش بینی قیمت آینده ارز

بر اساس پیش بینی های انجام گرفته توسط وب سایت Techopedia قیمت Aidoge در آینده شاهد قیمت های زیر خواهد بود:

 • تا پایان سال ۲۰۲۳ حدود ۰.۰۰۰۱ دلار 
 • پایان سال ۲۰۲۴ را هم ۰.۰۰۰۱۸ دلار
 • پایان سال ۲۰۲۵ حدود ۰.۰۰۰۲۴ دلار 
 •  پایان سال ۲۰۳۰ حدود ۰.۰۰۰۵۵ دلار 

 وب سایت تحلیلی Inside Bitcoins، در تاریخ ۹ می ۲۰۲۳ پیش‌بینی کرده که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۰.۰۰۰۱ دلار می‌رسد، که دقیقا همان رقم اعلام شده توسط Techopedia است. CoinIndex نیز برای پایان سال ۲۰۲۴، هدف ۰.۰۰۰۸۱ را برای قیمت ارز ای آی دوج در نظر گرفته است.

سرمایه گذاری بر روی AIDOGE عاقلانه است؟

با توجه به کم بودن قیمت فعلی این رمز ارز، خرید و هولد کردن آن به سرمایه هنگفتی نیاز ندارد اما با برنامه هایی که پیش رو دارد انتظار می رود که در آینده در میان مردم از محبوبیت خوبی بهره برده و قیمت آن افزایش پیدا کند. در نتیجه سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز کار درستی بوده و می توان به آینده آن خوش بین بود.

خرید ارز AI‌DOGE بدون احراز هویت

خرید ارز بدون احراز هویت

این ارز در صرافی‌های غیر متمرکز قابل معامله بوده و می‌توانید آن را از کلیه صرافی‌های ایرانی یا خارجی خریداری کنید؛ اما با توجه به تحریم صرافی های خارجی، خرید از این پلتفرم‌ها برای کاربران ایرانی از ریسک بالایی برخوردار است. در نتیجه برای خرید ای آی دوج فقط از پلتفرم‌های آنلاین و معتبر داخلی مثل اریترون استفاده کنید.

صرافی ارز دیجیتال اریترون، یک صرافی معتبر در زمینه خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال، مانند Aidoge با پایین‌ترین قیمت و کارمزد است. می‌توانید ارزهای خریداری شده از این صرافی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل خرید و فروش هم کارشناسان این وبسایت به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

کلام آخر

ای آی دوج توکن بومی شده رمز ارز آربی دوج است که با هدف مقیاس پذیری آربیتروم ایجاد شده است در ساخت این ارز دیجیتال از هوش مصنوعی استفاده شده است. Aidoge، ویژگی های جذابی مانند لاکی دراپ، قابلیت کسب درآمد. کسب سود از برنامه های آینده مانند NFT ها را دارد. پیش بینی روند رو به رشد قیمت این ارز، باعث شده تا طرفداران بسیاری در میان کاربران داشته، در نتیجه قیمت آن با افزایش همراه باشد پس می توان از این ارز برای سرمایه گذاری و کسب سود در آینده استفاده کرد.

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت آرب دوج (24h)

0

درصد تغییرات آرب دوج (24h)

-1.95

حجم معاملات آرب دوج (24h)

1259504.5000

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.

چطور می‌توان خرید و فروش ای آی دوج را انجام داد؟

چطور می‌توان از ابزار هوش مصنوعی ای آی دوج استفاده کرد؟

چطور می‌توان توکن‌های AIDoge را استیک کرد؟