صرافی اریترون، اولین و تنهاترین صرافی ارز دیجیتال در داخل ایران است که بیش از 1000 ارز دیجیتال رو از جمله تتر، اتریوم، ارز ریپل و… را ارائه می‌دهد و تمام سفارشات را در مارکت جهانی ثبت می‌کند. در این مقاله به طور کامل به آموزش کار با این صرافی خواهیم پرداخت. این آموزش تنها برای راحتی عزیزانی تولید شده است که تجربه کار با صرافی‌ها را ندارند و یا می‌خواهند بدانند ارز دیجیتال چیست؟ اگر شما تجربه کار با صرافی ارز دیجیتال را دارید، مشکلی برای کار با صرافی اریترون ندارید.

صفر تا صد ارز دیجیتال رو اینجا یاد بگیر!

گام به گام مراحل کار با صرافی اریترون:

آموزش ثبت نام در صرافی اریترون

برای ثبت نام در صرافی اریترون می‌توانید از دو راه ایمیل و شماره همراه به نام خود استفاده کنید. که در ادامه آموزش‌های ویدیویی و عکس را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مرحله اول: ورود به سایت اریترون

ابتدا وارد وب سایت صرافی اریترون شوید و مطابق تصویر، بر روی گزینه عضویت کلیک کنید. بعد از ورود به وب سایت اریترون طبق گام‌های قرار داده شده در زیر، می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن ثبت نام کنید. تنها کافیست طبق مراحل پیش بروید.

مرحله دوم: وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن

مرحله سوم: تنظیم رمز عبور

در این مرحله، یک کد 6 رقمی برای ایمیل یا پیامک شما ارسال می‌شود. اگر با ایمیل ثبت نام کردید علاوه بر پوشه اصلی، حتما پوشه Spam را نیز چک کنید. این کد تایید تنها 2 دقیقه معتبر است. بعد از به پایان رسیدن زمان سنج می‌توانید درخواست ارسال مجدد را ثبت کنید.

بعد از انجام مراحل بالا ثبت نام شما انجام شده و می‌توانید از پنل کاربری خود استفاده کنید.

آموزش ورود به حساب کاربری

برای ورود به حساب کاربری کافیست مطابق گام‌های زیر عمل کنید.

erythron login

پس از انجام مراحل بالا در صورت درست بودن موبایل یا ایمیل و رمز عبور خود، وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

نکته: اگر ویژگی ورود دو مرحله ای به حساب خود را فعال کرده باشید بعد وارد کردن دو فیلد اول (شماره موبایل یا ایمیل و رمز عبور) فیلد سوم مطابق تصویر زیر برای شما ظاهر می‌شود.

در این مرحله با استفاده از نرم افزار Google Authenticator کد ورود دو مرحله ای خود را وارد کنید.

روی گزینه ورود به اریترون کلیک کنید.

 

طبق مراحل بالا می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از امکانات حساب کاربری خود در اریترون استفاده کنید.

آموزش فراموشی رمز عبور

اگر بنا به هر دلیلی رمز ورود خود را فراموش کردید، کافیست مطابق گام های زیر پیش بروید:

اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید وارد صفحه زیر خواهید شد.

اگر کد ارسال شده برای شما را به درستی وارد کرده باشید و طبق مراحل فوق پیش رفته باشید، رمز عبور شما تغییر خواهد کرد.

با استفاده از آموزش بالا می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

آموزش ثبت و ارسال تیکت در پنل کاربری

برای ثبت تیکت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و از منو سمت راست بر روی گزینه تیکت پشتیبانی کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی این گزینه، وارد صفحه ارسال تیکت خواهید شد. دقت کنید، در این صفحه اگر قصد ارسال تیکت جدید دارید، باید بر روی گزینه تیکت جدید کلیک کنید، در غیر این صورت اگر قصد پیگیری تیکت‌های گذشته خود را دارید بر روی گزینه پیگیری تیکت‌های ثبت شده کلیک کنید.

برای ثبت تیکت جدید مطابق تصویر فوق:

در این قسمت به آموزش کامل ارسال تیکت پرداختیم. تیکت‌ها معمولا برای بررسی مشکل یا ایجاد یک درخواست ثبت می‌شوند. بسیار از مشکل‌ها در پشتیبانی آنلاین صفحه پاسخ داده خواهد شد.

آموزش فعال کردن Trade Password

ترید پسورد یک مرحله امنیتی است تا سیستم به یقین برسد، صاحب حساب در حال استفاده از حساب کاربری است. این رمز تنها در ثبت تراکنش‌ها و ارسال رمز ارز استفاده می‌شود. کاربر برای ثبت سفارش و ارسال رمز ارز ملزم به وارد کردن Trade Password است. در ادامه به آموزش تنظیم کردن این رمز می‌پردازیم.

ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. برای فعالسازی رمز Trade Password می‌توانید از دو راه اقدام کنید.

راه اول، می‌توانید از داشبورد خود روی فعالسازی Trade Password کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی فعالسازی Trade Password، فرم وارد کردن رمز برای شما مطابق تصویر زیر باز خواهد شد.

رمز عبور Trade Password خود را وارد کنید. دقت کنید این رمز تنها باید به صورت عددی و شامل 6 رقم باشد.

آموزش احراز هویت یا ارتقا سطح کاربری

برای افزایش برخی دسترسی‌ها مثله سقف واریز و برداشت، نیاز است تا حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

در صرافی اریترون در مجموع ۴ سطح کاربری وجود دارد که در ادامه به آموزش ارتقا سطح کاربری می‌پردازیم.

سطح کاربری تریدر

سطح کاربری تریدر حالت پایه حساب کاربری است که با ثبت نام در سایت در این سطح قرار می‌گیرید. کاربر در این سطح امکان واریز و برداشت ریالی را ندارد اما روزانه تا ۲۰۰۰ هزار دلار مجاز به برداشت رمز ارز است.

سطح کاربری برنزی

سطح دومی که بعد از سطح تریدری وجود دارد، سطح برنزی است که در ادامه هم به صورت ویدیو هم به صورت عکس به شما آموزش داده شده است. برای ارتقا به این سطح طبق گام‌های قرار داده شده در زیر پیش بروید. در این سطح کاربر مجاز به واریز ریالی روزانه تا سقف ۱۵ میلیون تومان و برداشت ریالی روزانه تا ۵۰ میلیون تومان است. همچنین برداشت رمز ارز به صورت روزانه برای این سطح ۱۰ هزار دلار است. تمام فرایند احراز هویت به سطح برنزی در کمتر از ۱۰ ثانیه و کاملا به صورت اتومات و سیستمی انجام می‌شود. برای این کار ابتدا لازم است که به حساب کاربری خود وارد شوید و از منو سمت راست خود روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. دقت کنید که حتما بر روی تب تکمیل مدارک و ارتقا حساب باشید.

در این صفحه طبق مراحل زیر پیش بروید:

در صورتی که اطلاعات وارد شده مطابق با کارت ملی شخص درخواست دهنده باشد، و همچنین شماره همراه وارد شده به نام درخواست کننده باشد، احراز هویت شما انجام شده و با پیام در تصویر روبرو خواهید شد.

سطح کاربری نقره‌ای

سومین سطح کاربری در صرافی اریترون، سطح کاربری نقره‌ای است که مانند سطح قبل به صورت عکس و ویدیو آموزش کار با این سطح را قرار دادیم. برای ارتقا سطح کاربری خود به نقره‌ای نیاز است تا تصویر کارت ملی، تصویر سلفی با کارت ملی و همچنین متن تعهد نامه را ارسال کنید. سطح نقره‌ای به کاربر این امکان را می‌دهد که روزانه ۵۰ میلیون تومان واریز و ۲۰۰ میلیون تومان برداشت ریالی را داشته باشد. همچنین سقف برداشت روزانه رمز ارز در این سطح به میزان ۵۰۰ هزار دلار است. برای ارتقا حساب کاربری خود به نقره ای مطابق آموزش روبرو پیش روید.

سطح کاربری طلایی

سطح کاربری طلایی، آخرین سطح کاربری در صرافی اریترون است. ارتقا به این سطح با ارسال درخواست به صورت تیکت در حساب کاربری و با انجام تماس تصویری و همچنین احراز شماره ثابت آن هم در شرایط خاص برای کاربر فعال می‌شود. این شرایط وابسته به سابقه فعالیت حساب کاربری درخواست کننده است. در این سطح واریز و برداشت ریالی نامحدود است و سقف برداشت رمز ارز به میزان ۲ میلیون تتر است.

برای ارتقا حساب کاربری خود به سطح طلایی مطابق آموزش زیر پیش بروید. برای ارتقا به سطح طلایی، حتما باید در سطح نقره‌ای قرار داشته باشید.

بعد از بررسی درخواست شما توسط تیم اریترون، مراحل بعدی در پاسخ تیکت شما توضیح داده می‌شود.

آموزش واریز ریالی

برای واریز ریالی به حساب کاربری خود، ابتدا باید حساب کاربری خود را حداقل به سطح برنزی ارتقا دهید. آموزش ارتقا حساب کاربری به سطح برنزی در همین مقاله قرار داده شده است. برای واریز ریالی مطابق تصاویر زیر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه واریز و برداشت ریالی در منو کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه واریز و برداشت ریالی، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد.

آموزش ثبت کارت‌های بانکی

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، برای واریز ریالی می‌بایست شماره کارت بانکی خود را که قصد واریز ار آن را دارید، ثبت کنید. برای انجام این کار از منو داشبورد روی گزینه کارت‌های بانکی کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

پس از اتمام بر روی گزینه تایید شماره کارت جدید کلیک کنید.

چنانچه قصد لغو کردن فرایند را دارید، مطابق تصویر بر روی علامت ضرب در کلیک کنید.

در سمت راست لیست کارت‌های شما به نمایش در خواهد آمد.

پس از وارد کردن کارت بانکی به صفحه قبلی یعنی صفحه واریز و برداشت ریالی باز می‌گردیم.

در این صفحه واریز ریالی به حساب کاربری، مبلغ را به تومان وارد کنید.

در فیلد دوم از کارت‌های ثبت شده کارتی را که قصد پرداخت با ان را دارید، انتخاب کنید.

بر روی هدایت به درگاه پرداخت را کلیک کنید.

پس از برگشت از درگاه پرداخت در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، حساب شما شارژ شده است.

آموزش برداشت ریالی

برای برداشت ریالی به حساب کاربری خود، ابتدا باید حساب کاربری خود را حداقل به سطح برنزی ارتقا دهید. آموزش ارتقا حساب کاربری به سطح برنزی در همین مقاله قرار داده شده است. برای برداشت ریالی مطابق تصاویر زیر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه واریز و برداشت ریالی در منو کلیک کنید.

همچنین طبق تصویر فوق در همین صفحه می‌توانید تاریخچه برداشت و واریز ریالی خود را مشاهده کنید.

پایین‌ترین کارمزد معاملاتی ارز دیجیتال در اریترون

بررسی کلی خدمات صرافی اریترون

در این ویدیو به صورت کلی پنل نسخه موبایل صرافی اریترون رو بررسی می‌کنیم و خدمات این بخش و به شما معرفی می‌کنیم.

اگر سوالی در مورد محتوا گفته شده از این ویدیو آموزشی دارید حتما در قسمت نظرات انتهای صفحه مطرح کنید. در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

آموزش تامین امنیت حساب کاربری

امنیت هر حساب یکی از مهم ترین مسائلی است که هر صرافی باید به آن بپردازد. صرافی اریترون با ایجاد ۳ لایه امنیتی حداکثر توان خود را برای محافظت از دارایی کاربران ایجاد کرده است. در ویدیو آموزشی زیر تمام این مراحل را ایجاد کنید.

اگر در مورد بخش امنیت حساب کاربری در صرافی اریترون همچنان سوالی دارید، در انتهای این صفحه در بخش نظرات مطرح کنید.

آموزش واریز و برداشت رمز ارز در صرافی اریترون

برای واریز و برداشت رمز ارز یا ارز دیجیتال در صرافی اریترون نیاز به احراز هویت نیست اما با احراز هویت می‌توانید سقف برداشت رمز ارز خود را افزایش دهید. دقت کنید که آدرس کیف پول‌هایی که برای شما ساخته می‌شود تنها برای ۴ ساعت از لحظه ساخت متعلق به شماست. اگر شما بعد از این ۴ ساعت واریزی ای به آدرس ولت داشته باشید، دارایی شما از دست رفته و هیچ راه بازیابی ای وجود ندارد. بنابراین در انتقال دارایی‌های خود به آدرس دولت‌ها دقت کافی و لازم را داشته باشید.

آیا می‌توان مدت زمان کیف پول را تمدید کرد؟

بله. زمانی که کمتر از ۲۰ دقیقه به منقضی شدن کیف پول شما باقی مانده باشد، می‌توانید با استفاده از دکمه تمدید کیف پول که در زیر آدرس ولت شما پدیدار می‌شود، آدرس ولت خود را برای ۴ ساعت دیگر تمدید کنید.

آیا در تمدید کردن کیف پول محدودیت وجود دارد؟

خیر، شما مجاز هستید هر تعداد باری که نیاز دارید ادرس ولت خود را تمدید کنید.

ایا با دریافت مجدد کیف پول، آدرس کیف پول تغییر می‌کند؟

بله. دقت کنید که وقت ۴ ساعت کیف پول شما به اتمام برسد و شما کیف پول خود را تمدید نکرده باشید، و مجدد درخواست ساخت کیف پول دهید، ممکن است آدرس کیف پول جدید تغییر کند.

آیا اریترون تی ایکس آیدی تراکنش‌ها را می‌دهد؟

بله. تمامی درخواست‌های برداشت رمز ارز دارای شناسه TxID هستند اما برای مشاهده این شناسه حتما باید از نسخه دسکتاپ استفاده کنید.

اگر نمی‌دانید TxID یا شناسه تراکنش چیست حتما مقاله TxID چیست اریترون را مطالعه کنید. در صورتی که همچنان در مورد واریز و برداشت رمز ارز و دریافت کیف پول سوال دارید، در انتهای همین صفحه در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید.

آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی اریترون

در این ویدیو آموزشی، به آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی اریترون می‌پردازیم. دقت کنید که برای واریز و برداشت ریالی، حساب شما باید حداقل در سطح برنزی باشد.

سقف برداشت ریالی در صرافی اریترون چقدر است؟

سقف برداشت ریالی در اریترون وابسته به سطح کاربری شماست. اگر شما در سطح برنزی باشید می‌توانید روزانه تا ۳۰ میلیون تومان برداشت ریالی داشته باشید. با افزایش سطح کاربری، سقف روزانه برداشت ریالی شما افزایش پیدا می‌کند.

سقف واریز ریالی در صرافی اریترون چقدر است؟

سقف واریز ریالی در اریترون وابسته به سطح کاربری شماست. در سطح کاربری برنزی میتوانید روزانه تا ۱۵ میلیون تومان واریز ریالی به حساب خود در اریترون داشته باشید.

آیا برداشت ریالی برای تمامی بانک‌های وجود دارد؟

بله، تمامی حساب‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانند مقصد برداشت‌های ریالی شما باشند.

برداشت‌های ریالی تا چه زمانی به حساب واریز می‌شود؟

برداشت‌ها به مقصد بانک آینده حداکثر تا ۱ ساعت پس از ثبت درخواست، و برداشت‌ها به مقصد بانک‌های دیگر در اولین سیکل پایا بعد از ثبت پرداخت به حساب درخواست کننده واریز می‌شود.

 

اگر همچنان در مورد واریز و برداشت ریالی سوالی دارید، در بخش نظرات در انتهای صفحه مطرح کنید.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و ثبت سفارش در صرافی اریترون

در ویدیو زیر به آموزش کامل ثبت سفارش و خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون پرداخته ایم. شما می‌توانید در صرافی اریترون با ۵ نوع سفارش معامله خود را ثبت کنید.

تعداد ارزهای لیست شده در صرافی اریترون چقدر است؟

اریترون ۶۰۰ ارز دیجیتال با مارکت میلیون دلاری را لیست کرده است.

اگر در مورد خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون همچنان سوالی دارید، در بخش نظرات انتهای صفحه مطرح کنید.

آموزش ثبت سفارش فروش (Sell) یا به اصطلاح سل زدن در جهت نزول قیمت و بازار دو طرفه در صرافی اریترون

در ویدیو زیر به آموزش ثبت سفارش در بازار دو طرفه اریترون و کسب سود از نزول قیمت ارز دیجیتال پرداخته شده است.

امکان معامله بیش از 1000 ارز در صرافی ضریب‌دار اریترون

آیا می‌توان در اریترون از نزول قیمت هم کسب سود کرد؟

بله. اریترون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که بازار دو طرفه دارد و شما می‌توانید از نزول قیمت هم کسب سود کنید.

آیا در اریترون لیکویید یا کال مارجین می‌شویم؟

خیر. با خرید و فروش توکن‌های لوریج دار می‌توانید از نزول قیمت سود کنید و لیکویید نشوید چرا که سفارش شما قرارداد نیست و با ثبت سفارش، توکن را خریداری می‌کنید. شاید در ضرر باشید اما دارایی شما در قیمت خاصی از شما گرفته نمی‌شود.

 

اگر در مورد بازار دو طرفه و سفارش فروش سوال دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات مطرح کنید.

جمع بندی

در این مقاله به آموزش ویدیویی امکانات صرافی اریترون پرداختیم. با مشاهده ویدیوهای بالا تسلط کامل بر روی پنل موبایل صرافی اریترون پیدا خواهید کرد. ضمنا با بیشتر شدن امکانات صرافی، ویدیوهای آموزشی هر بخش تولید و آماده می‌شود. در نهایت اگر در مورد هر بخش و ویدیو سوالی باقی مانده است، لطفا در بخش نظرات مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

58 پاسخ
 1. سلام ببخشید این کیف پولی که ۴ساعت اعتبار داره فقط برای استفاده اینه که از یه صرافی دیگه بخوان واسم ارز ارسال کنند یا جای دیگه ایم استفاده داره بعد ۴ساعت که اعتبارش تموم میشه دارایی من کجا میره

  1. ببینید آدرس کیف پول شما برای واریز و برداشت رمز ارز به حسابتون در صرافی اریترون استفاده میشه. شما باید واریز هاتون رو در مدت زمان ۴ ساعتی که کیف پول متعلق به شماست انجام بدید. همچنین میتونید زمانی که کمتر از ۲۰ دقیقه به پایان کیف پول شما باقی مونده باشه، با استفاده از دکمه تمدید کیف پول که در همون صفحه به شما نمایش داده میشه، کیف پول رو ۴ ساعت دیگه تمدید کنید. توجه کنید که واریزی هایی که بعد از ۴ ساعت به کیف پولی که دیگه به شما تعلق نداره انجام بشه به حساب شما منظور نمیشه و متعلق به شما نیست.

  2. وقتی من یه کیف پول ۴ساعته اتریوم میگیرم و به طور مثال ۳اتریوم به ان حساب وایز کنم و بفروش پول به کیف پول خودم که تتر است برمیگرده

 2. ممنون یک صرافی استثنایی ودرمقایسه با صرافیهای ایرانی واقعا کامل باسرعت بالا وتعداد ارز فراوان.امیدوارم کارتون ادامه دار باشه وموفق باشید

 3. سلام خسته نباشید
  در باره حوجودی های اندک یا ته مانده های بعد ترید اونارو از کجا صفر کنیم

 4. سلام بیتکوین اهرم دار L&s 3 رو توضیح دادین تو سایت L&s5 هم هست موجوده یا بیشتر؟
  حد سود ضررش همون پنج برابره دیگه درسته

  1. بله توکن ها با اهرم ۵ به تازگی به صرافی اریترون اضافه شدند.
   شیوه استفاده از این توکن ها دقیقا مشابه اهرم ۳ است با این تفاوت که با ضریب ۵ لحاظ میشوند.

 5. سلام. وقتی BTC, l, s رو باز کردیم خرید یا فروش هست برای‌ لانگ یا شورت باید خرید بزنیم؟ از بین خریداران و فروشندگان موجود؟ و یا قیمت مورد نظر خودمان رو بزنیم و منتظر قیمت باشیم، چطور باید معامله رو ببندیم؟ اگر بخواهیم یک معامله لانگ یا شورت با مثلا قیمت ورودی بفرض 1.2 دلار باز کنیم که در 1.6 دلار تارگت ما باشه چکار کنيم.؟ لطفا یکبار یک پوزیشن لانگ و شورت باز کنید و کاملا توضیح بدهید. من چند ساله ارز دیجیتال تو صرافی های ایرانی کار میکنم، فقط شما معاملات اهرمی دارید، لطفا راهنمایی کامل کنید.

  1. با سلام
   لطفا در همین صفحه ویدیوی آموزش استفاده از بازار دو طرفه و توکن های لوریح دار رو مشاهده کنید. اگر همچنان سوال داشتید مجدد بپرسید. در ویدیو تمام سوال شما پاسخ داده شده.

 6. سلام
  استخراج کیف پول یا به عبارت دیگر چه جوری و به چه صورت کیف پول درست می‌شود

  1. زمانی که شما در پنل حساب کاربری اریترون از قسمت واریز برداشت رمزارز کیف پول میسازید، کیف پول مورد ارز مورد نظر شما در شبکه انتخابی ساخته میشود و به مدت ۴ ساعت متعلق به شماست.

   1. یعنی بعد از چهار ساعت پول ما ازبین می‌رود و پولمان رو از دست میدهیم
    این چهار ساعت یعنی چی
    ممکنه توضیح بدهید
    من میخام سرمایه گذرای کنم ولی معنی این چهار ساعت رو متوجه نشدم

    1. ببینید زمانی که شما قصد دارید رمز ارز از صرافی یا کیف پول دیگری به حسابتون در اریترون واریز کنید× میبایست ابتدا در صرافی اریترون کیف پول رمزارز مورد نظر و شبکه مد نظر خود را انتخاب و ایجاد کنید تا آدرس کیف پول (مثل شماره کارت) صادر شود. این آدرس کیف پول ساخته شده ۴ ساعته است. به این معنی که در این مدت زمان ۴ ساعت باید واریز خود را انجام دهید. زمانی که در این چهار ساعت شما واریزی خود را انجام دهید و رمز ارز به حساب شما در اریترون نشسته باشد دیگر مشکلی وجود ندارد. در بیست دقیقه پایانی این چهار ساعت میتوانید برای چهار ساعت آینده نیز کیف پول خود را تمدید کنید. بدهیهی است در صورت اتمام چهار ساعت، آدرس کیف پول متلعق به شما نیست بنابراین واریزی ها به این کیف پول قابل ردیابی نیست و از دست رفته محسوب می شوند.
     در تمدید و دریافت کیف پول هیچ محدودیتی وجود ندارد. ضمنا با توجه به سابقه تراکنش های خود در صرافی اریترون میتوانید از طریق پشتیبانی کیف پول های اختصاصی درخواست دهید.

 7. سلام و خسته نباشید، لطفاً بگید وقتی خرید یک ارز لوریج دار 3S انجام شد، و اگه بخوایم حد سود و ضرر رو تعیین کنیم… در قسمت حد ضرر عدد کمتر رو مینویسیم،؟ یا باتوجه باینکه کم شدن قیمت در واقع سود کردن ماست… عدد بزرگتر رو مینویسم؟

  1. زمانی که شما توکن 3S خریداری میکنید با گرون تر شدن قیمت این توکن از قیمت خرید، شما به سود میرسید. بنابراین هر چقدر ارز مورد نظر بیشتر ریزش داشته باشد، توکن 3S آن بیشتر گران میشود و شما سود بیشتری میکنید. در نتیجه باید برای حد سود قیمت بزرگتر از خرید و برای حد سود قیمت کمتر از قیمت خرید وارد کنید.

 8. با سلام در مورد طریقه بستن معامله توکن اهرم دار در ویدیو آموزشی هیچ اشاره ای نشده اگر لطف کنید نحوه بستن معامله در توکن های اهرم دار را توضیح دهید

  1. در اریترون زمانی که شما یک توکن لوریج دار خریداری میکنید توکن مورد نظر متعلق به شماست و سفارش باز نیست که نیاز به بسته شدن داشته باشه. بعد از تغییرات قیمت شما میتوانید توکن مورد نظر خودتون رو به فروش برسونید. فرایند فروش توکن اهرم دار همون بستن معامله است.

 9. سلام.برای این که بخواهیم در بازار نزولی یک پوزیشن short باز بکنیم آیا پول زیادی میخواد و کلا با چقدر پول میشه این کار رو انجام داد؟چون من شنیدم برای معامله در بازار نزولی به پول بیشتری نیاز هست.ممنونتون میشم یه راهنمایی در این زمینه بکنید.

  1. خیر، در اریترون تنها برای خرید توکن نیاز به پنج دلار دارید. برای فروش نیز هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. بنابراین میتوانید تنها با پنج دلار در جهت نزول قیمت با اهرم های ۳ و ۵ سفارش ثبت کنید.

  2. همه دارایی رفت به باد لیکویید شدم 😭😭🥲
   ارز دیجیتال چرت و کلاهبرداریه همش ضرره

   این حرف هارو کسایی میگن بدون علم وارد بازار میشن و نمیخوان منطقی بازار یاد بگیرن یا صبر ندارن حد سودش بخوره یا حد ضرر نمیزارن یا حتی یک مقاومت و حمایت ساده هم یاد ندارن که کجا ورود کنن
   ممنون از صرافی بی نهایت اریترون فوق‌العاده 🤍❤️

 10. سلام من درست عکس میگیرم همه کارهای لازم را انجام میدم ولی مدام پیام میادکه تاییدنشدمن دیگه بایدچکارکنم که نکردم

  1. لطفا برای رفع مشکلتون تیکت بزنید یا با پشتیبانی انلاین صحبت کنید تا مشکلتون و رفع کنند.

 11. سلام امروز من مقداری ارز خریم L ولی قیمتش باSفرق داشت همچنین باقیمت همان ارز بدون لورج فرق داشت موقع خرید ما کدوم یک قیمتو بزنیم تازه داخل کیف پول اونجا نوشته درگیر مساوی باصفر یعنی سود سه برابر به من تعلق میگیره یانه؟لطفا کمی دراین مور توضیح دهید ایا موقع خرید اهرم دار باید حد ضرر یا حد سود بزاریم یانه

  1. قیمت های توکن های L و s ارتباطی به هم ندارند. تنها ارتباط موجود بین توکن های اهرم دار با خود ارز به عنوان مثال توکن BTS3L و خود ارز BTC این است که مقدار تغییرات قیمت ارز BTC با ضریب 3 برای توکن BTC3L لحاظ می شود. زمانی که شما در صفحه معاملات توکن اهرم دار هستید باید قیمتی که توکن در اون لحظه داره رو برای خرید و فروش ثبت کنید. برای سفارشات توکن ها اهرم دار درست مثله تمامی ارز های دیگه میتونید با توجه به قیمت خودش حد سود و حد ضرر تنظیم کنید.

 12. برای ارتقاع به سطح برنزی تمام مراحل طی میکنم ولی ارتقاع نمیشود چکار کنم

  1. لطفا با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا مشکل رو بررسی و رفع کنند.

 13. سلام.حداقل میزان برداشت ریالی چقدر میباشد؟
  حداقل میزان‌ خرید ارز چقدر میباشد؟
  ممنون از تیم پشتیبانی

  1. سلام
   محدودیتی در برداشت ریالی ندارید. برای خرید نیاز به ۵ دلار است.

 14. سلام من میخواستم بدونم که میخوام باین س کوین را به ت تر تبدیل کنم.اگه میشه اون طوری بفروشم 11 بیت کوین و باین س دارم و ت تر دارم همه را انتقال بدین به کیف پولتونِ و دلار را به تومان و به کارتم بزنید

 15. سلام لطفا معاملات اهرم دار را کامل ویدیو کنید منظورم این است که توکن اهرم دار را در کلیه معاملات ایمیت استاپ لیمیت و … بخرید و نحوه سود گرفتن را به نمایش بگذارید ممنون

 16. سلام،حدسود و ضرر گذاشتن برا توکن های لوریج دار واقعا گیج کنندس،چون من توکن اصلی رو در تریدینگ ویو دنبال میکنم،برای قیمت گذاشتن کار سخت شده

 17. با سلام
  لطفا توضیح بدهید
  الان مثلا یه نماد داریم به نام دات
  که با اهرم ۳ و اهرم ۵ هم وجود داره
  فقط میخوام توضیح بدید که قیمت این ۴ نماد که به جز قیمت خود دات هست چطوری هست
  Dot3s? Dot3l? Dot5s? Dot5l?
  ممنون

 18. با سلام
  سوال بعدی بنده این هست
  برای نمادهایی که ضریب ۳ دارن کارمزد معاملات سه برابر هست ؟؟
  و برای نمادهایی که ضریب ۵ هستن کارمزد معاملات ۵ برابر هست ؟؟

  لطفا توضیح بدهید

 19. سلام
  رمز معاملاتی را فراموش کردم
  راهنمایی میفرمایید

 20. مشکل جیمیل برطرف شد gimail باید وارد میکردم اما مشکل اصلی پا برجاست

 21. سلام خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز خواستم ازاین برنامه واقعا عالیه تشکر کنم ممنونم که چنین سرافیم پیش رفته رادراختیار مردم گذاشتین ویه لطفی کنید ازارزهای باشگاهی هم استفاده کنید دیگه بسیار تشکربازم به شماخسته نباشید عرض میکنم موفق باشید

 22. چرا قیمت ارزها در توکن ها با قیمت خود ارز فرق داره؟لطفا یک مثال تصویری از خرید اهرم دار بزنید.ممنون.

 23. سلام خسته نباشین
  اگر بخواهیم تومان واریز کنیم و با استفاده از تتر و یا تومان خرید و فروش بکنیم و ارزهامون تو همون صرافی باشند بازم اون حذف ۴ ساعته کیف پول عمل میکنه و حذف میشه یا ارزهامون تو صرافی هست.
  درواقع من نمی خوام ارزهام رو به کیف پولم انتقال بدم و همونجا واسه چندماه نگه دارم ، مشکلی در این زمینه که نیست؟؟

 24. باسلام وخسته نباشید.چرا قیمت توکن در بازار اسپات با قیمت بازار لوریج دار فرق داره؟!…

 25. سلام ،بعداز یه مقدار خریدوفروش اندکی از مقادیر ارزها به صورت دارایی اندک باقی می مونند ،معمولا یه گزینه( تبدیل دارایی های اندک) باید باشه من اون گزینه ردانمی بینم لطفا راهنماییم کنین ،اینجوری خیلی بینظمی پیش میاد .البته من بالپ تاب کارمیکنم.ممنون

 26. سلام وقت بخیر بیت درحال ریزش بوده و ارز unis5رو خریداری کردم این درحالی است که بیت داره ریزش میکنه و ارز یونی اس ۵ هم داره ریزش میکنه بنده در جهت نزول بازار ارز اس رو سفارش دادم که این خلاف رو صدق میکنه راهنمایی بفرمایید تشکر

 27. امکان ایجاد کیف پول بصورت دائمی وجود داره یا نه ؟
  یا طبق توضیحاتتون در بالا کیف پول مورد نظر بصورت چند ساعته ست ؟

 28. با سلام و خسته نباشید
  من میخوام یک میلیون تومان تتر trc20

  به آدرس کیف پول کسی در یک کشور دیگه انتقال بدم چیکار کنم و آدرس کیف پول مقصد رو که بهم دادن کجا باید ولرد کنم چجوری با ریال باید یک میلیون تومان تتر بخرم براشون انتقال بدم البته به اندازه مبلغ کارمزد انتقال هم میخوام تتر براشون بخرم که کارمزد با من باشه

  سپاس

 29. سلام
  من چندتا ارز لورج دار خریدم در سمت مثبت شدن بازار ولی متاسفانه بازار منفی شد و نزدیک ۸۰ یا بیشتر درصد تو ضررم ارزهای خریداری شده لیکویید که نمیشند؟با توجه به قوانین موجود در صرافی باید لیکویید نشند.ولی من چند وقت پیش چند ارز داشتم که متاسفانه صرافی بدون اطلاع آنها رو تبدیل به تتر کرده بود.آیا ممکن است دوباره این اتفاق بار دیگر بیفتد؟آیا ارزش ارزهای من با بالا رفتن بازار مجدد احیا خواهد شد؟

 30. سلام من ثبت نام کرده ام ولی نمیتوانم وارد شوم لطفا راهنمایی کنید

 31. سلام وقت بخیر.
  من یه اکانت احراز هویت شده ی سطح برنزی داشتم ولی بعد از خروج از حساب، دیگه نمیتونم وارد حسابم بشم. میشه راهنمایی کنید؟

 32. سلام وقت بخیر من از کیف پول مقداری تتر برداشت زدم به کیف پول دیگه دوبار این کارو کردم ولی هنوز به کیف پول مقصد نرفته

 33. سلام اطلاعات من برا احراز هویت ثرت نمیشه مشکل از کجاست

 34. سپاس بابت صرافی به نسبت کاملتون که تو ایران تکه 👌👏🏻👏🏻👏🏻👌

 35. بادرود من پیامی برای مسدود شدن حساب داشتم که با پشتیبانی ارتباط گرفتم گفتن زنگ میزنن بعد از یک ساعت بهم گفتن باید ۷۲ ساعت از ثبت نام شما بگذرد تا بتوانید انتقال داشته باشید اما مسئله اصلی اینه که هر کار میکنم میزنه رمز ورود اشتباه است ونمیدونم وارد حسابم یا کیف پولم شوم ایا بعد از ۷۲ ساعت باز می‌شود یا باز هم مشکلی هست ممنون از شمدآل

 36. سلام
  اگر بخوایم بیت کوین رو با لوریج سه بفروشیم و از نزولش سه برابر سود کنیم، باید ارز BTC3S رو بخریم یا بفروشیمش؟ منظورم اینه که چون خود ارز BTC3S حالت فروش داره بعد ما دوباره بفروشیمش تبدیل به لانگ نمیشه؟
  امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 پاسخ
 1. سلام ببخشید این کیف پولی که ۴ساعت اعتبار داره فقط برای استفاده اینه که از یه صرافی دیگه بخوان واسم ارز ارسال کنند یا جای دیگه ایم استفاده داره بعد ۴ساعت که اعتبارش تموم میشه دارایی من کجا میره

  1. ببینید آدرس کیف پول شما برای واریز و برداشت رمز ارز به حسابتون در صرافی اریترون استفاده میشه. شما باید واریز هاتون رو در مدت زمان ۴ ساعتی که کیف پول متعلق به شماست انجام بدید. همچنین میتونید زمانی که کمتر از ۲۰ دقیقه به پایان کیف پول شما باقی مونده باشه، با استفاده از دکمه تمدید کیف پول که در همون صفحه به شما نمایش داده میشه، کیف پول رو ۴ ساعت دیگه تمدید کنید. توجه کنید که واریزی هایی که بعد از ۴ ساعت به کیف پولی که دیگه به شما تعلق نداره انجام بشه به حساب شما منظور نمیشه و متعلق به شما نیست.

  2. وقتی من یه کیف پول ۴ساعته اتریوم میگیرم و به طور مثال ۳اتریوم به ان حساب وایز کنم و بفروش پول به کیف پول خودم که تتر است برمیگرده

 2. ممنون یک صرافی استثنایی ودرمقایسه با صرافیهای ایرانی واقعا کامل باسرعت بالا وتعداد ارز فراوان.امیدوارم کارتون ادامه دار باشه وموفق باشید

 3. سلام خسته نباشید
  در باره حوجودی های اندک یا ته مانده های بعد ترید اونارو از کجا صفر کنیم

 4. سلام بیتکوین اهرم دار L&s 3 رو توضیح دادین تو سایت L&s5 هم هست موجوده یا بیشتر؟
  حد سود ضررش همون پنج برابره دیگه درسته

  1. بله توکن ها با اهرم ۵ به تازگی به صرافی اریترون اضافه شدند.
   شیوه استفاده از این توکن ها دقیقا مشابه اهرم ۳ است با این تفاوت که با ضریب ۵ لحاظ میشوند.

 5. سلام. وقتی BTC, l, s رو باز کردیم خرید یا فروش هست برای‌ لانگ یا شورت باید خرید بزنیم؟ از بین خریداران و فروشندگان موجود؟ و یا قیمت مورد نظر خودمان رو بزنیم و منتظر قیمت باشیم، چطور باید معامله رو ببندیم؟ اگر بخواهیم یک معامله لانگ یا شورت با مثلا قیمت ورودی بفرض 1.2 دلار باز کنیم که در 1.6 دلار تارگت ما باشه چکار کنيم.؟ لطفا یکبار یک پوزیشن لانگ و شورت باز کنید و کاملا توضیح بدهید. من چند ساله ارز دیجیتال تو صرافی های ایرانی کار میکنم، فقط شما معاملات اهرمی دارید، لطفا راهنمایی کامل کنید.

  1. با سلام
   لطفا در همین صفحه ویدیوی آموزش استفاده از بازار دو طرفه و توکن های لوریح دار رو مشاهده کنید. اگر همچنان سوال داشتید مجدد بپرسید. در ویدیو تمام سوال شما پاسخ داده شده.

 6. سلام
  استخراج کیف پول یا به عبارت دیگر چه جوری و به چه صورت کیف پول درست می‌شود

  1. زمانی که شما در پنل حساب کاربری اریترون از قسمت واریز برداشت رمزارز کیف پول میسازید، کیف پول مورد ارز مورد نظر شما در شبکه انتخابی ساخته میشود و به مدت ۴ ساعت متعلق به شماست.

   1. یعنی بعد از چهار ساعت پول ما ازبین می‌رود و پولمان رو از دست میدهیم
    این چهار ساعت یعنی چی
    ممکنه توضیح بدهید
    من میخام سرمایه گذرای کنم ولی معنی این چهار ساعت رو متوجه نشدم

    1. ببینید زمانی که شما قصد دارید رمز ارز از صرافی یا کیف پول دیگری به حسابتون در اریترون واریز کنید× میبایست ابتدا در صرافی اریترون کیف پول رمزارز مورد نظر و شبکه مد نظر خود را انتخاب و ایجاد کنید تا آدرس کیف پول (مثل شماره کارت) صادر شود. این آدرس کیف پول ساخته شده ۴ ساعته است. به این معنی که در این مدت زمان ۴ ساعت باید واریز خود را انجام دهید. زمانی که در این چهار ساعت شما واریزی خود را انجام دهید و رمز ارز به حساب شما در اریترون نشسته باشد دیگر مشکلی وجود ندارد. در بیست دقیقه پایانی این چهار ساعت میتوانید برای چهار ساعت آینده نیز کیف پول خود را تمدید کنید. بدهیهی است در صورت اتمام چهار ساعت، آدرس کیف پول متلعق به شما نیست بنابراین واریزی ها به این کیف پول قابل ردیابی نیست و از دست رفته محسوب می شوند.
     در تمدید و دریافت کیف پول هیچ محدودیتی وجود ندارد. ضمنا با توجه به سابقه تراکنش های خود در صرافی اریترون میتوانید از طریق پشتیبانی کیف پول های اختصاصی درخواست دهید.

 7. سلام و خسته نباشید، لطفاً بگید وقتی خرید یک ارز لوریج دار 3S انجام شد، و اگه بخوایم حد سود و ضرر رو تعیین کنیم… در قسمت حد ضرر عدد کمتر رو مینویسیم،؟ یا باتوجه باینکه کم شدن قیمت در واقع سود کردن ماست… عدد بزرگتر رو مینویسم؟

  1. زمانی که شما توکن 3S خریداری میکنید با گرون تر شدن قیمت این توکن از قیمت خرید، شما به سود میرسید. بنابراین هر چقدر ارز مورد نظر بیشتر ریزش داشته باشد، توکن 3S آن بیشتر گران میشود و شما سود بیشتری میکنید. در نتیجه باید برای حد سود قیمت بزرگتر از خرید و برای حد سود قیمت کمتر از قیمت خرید وارد کنید.

 8. با سلام در مورد طریقه بستن معامله توکن اهرم دار در ویدیو آموزشی هیچ اشاره ای نشده اگر لطف کنید نحوه بستن معامله در توکن های اهرم دار را توضیح دهید

  1. در اریترون زمانی که شما یک توکن لوریج دار خریداری میکنید توکن مورد نظر متعلق به شماست و سفارش باز نیست که نیاز به بسته شدن داشته باشه. بعد از تغییرات قیمت شما میتوانید توکن مورد نظر خودتون رو به فروش برسونید. فرایند فروش توکن اهرم دار همون بستن معامله است.

 9. سلام.برای این که بخواهیم در بازار نزولی یک پوزیشن short باز بکنیم آیا پول زیادی میخواد و کلا با چقدر پول میشه این کار رو انجام داد؟چون من شنیدم برای معامله در بازار نزولی به پول بیشتری نیاز هست.ممنونتون میشم یه راهنمایی در این زمینه بکنید.

  1. خیر، در اریترون تنها برای خرید توکن نیاز به پنج دلار دارید. برای فروش نیز هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. بنابراین میتوانید تنها با پنج دلار در جهت نزول قیمت با اهرم های ۳ و ۵ سفارش ثبت کنید.

  2. همه دارایی رفت به باد لیکویید شدم 😭😭🥲
   ارز دیجیتال چرت و کلاهبرداریه همش ضرره

   این حرف هارو کسایی میگن بدون علم وارد بازار میشن و نمیخوان منطقی بازار یاد بگیرن یا صبر ندارن حد سودش بخوره یا حد ضرر نمیزارن یا حتی یک مقاومت و حمایت ساده هم یاد ندارن که کجا ورود کنن
   ممنون از صرافی بی نهایت اریترون فوق‌العاده 🤍❤️

 10. سلام من درست عکس میگیرم همه کارهای لازم را انجام میدم ولی مدام پیام میادکه تاییدنشدمن دیگه بایدچکارکنم که نکردم

  1. لطفا برای رفع مشکلتون تیکت بزنید یا با پشتیبانی انلاین صحبت کنید تا مشکلتون و رفع کنند.

 11. سلام امروز من مقداری ارز خریم L ولی قیمتش باSفرق داشت همچنین باقیمت همان ارز بدون لورج فرق داشت موقع خرید ما کدوم یک قیمتو بزنیم تازه داخل کیف پول اونجا نوشته درگیر مساوی باصفر یعنی سود سه برابر به من تعلق میگیره یانه؟لطفا کمی دراین مور توضیح دهید ایا موقع خرید اهرم دار باید حد ضرر یا حد سود بزاریم یانه

  1. قیمت های توکن های L و s ارتباطی به هم ندارند. تنها ارتباط موجود بین توکن های اهرم دار با خود ارز به عنوان مثال توکن BTS3L و خود ارز BTC این است که مقدار تغییرات قیمت ارز BTC با ضریب 3 برای توکن BTC3L لحاظ می شود. زمانی که شما در صفحه معاملات توکن اهرم دار هستید باید قیمتی که توکن در اون لحظه داره رو برای خرید و فروش ثبت کنید. برای سفارشات توکن ها اهرم دار درست مثله تمامی ارز های دیگه میتونید با توجه به قیمت خودش حد سود و حد ضرر تنظیم کنید.

 12. برای ارتقاع به سطح برنزی تمام مراحل طی میکنم ولی ارتقاع نمیشود چکار کنم

  1. لطفا با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید تا مشکل رو بررسی و رفع کنند.

 13. سلام.حداقل میزان برداشت ریالی چقدر میباشد؟
  حداقل میزان‌ خرید ارز چقدر میباشد؟
  ممنون از تیم پشتیبانی

  1. سلام
   محدودیتی در برداشت ریالی ندارید. برای خرید نیاز به ۵ دلار است.

 14. سلام من میخواستم بدونم که میخوام باین س کوین را به ت تر تبدیل کنم.اگه میشه اون طوری بفروشم 11 بیت کوین و باین س دارم و ت تر دارم همه را انتقال بدین به کیف پولتونِ و دلار را به تومان و به کارتم بزنید

 15. سلام لطفا معاملات اهرم دار را کامل ویدیو کنید منظورم این است که توکن اهرم دار را در کلیه معاملات ایمیت استاپ لیمیت و … بخرید و نحوه سود گرفتن را به نمایش بگذارید ممنون

 16. سلام،حدسود و ضرر گذاشتن برا توکن های لوریج دار واقعا گیج کنندس،چون من توکن اصلی رو در تریدینگ ویو دنبال میکنم،برای قیمت گذاشتن کار سخت شده

 17. با سلام
  لطفا توضیح بدهید
  الان مثلا یه نماد داریم به نام دات
  که با اهرم ۳ و اهرم ۵ هم وجود داره
  فقط میخوام توضیح بدید که قیمت این ۴ نماد که به جز قیمت خود دات هست چطوری هست
  Dot3s? Dot3l? Dot5s? Dot5l?
  ممنون

 18. با سلام
  سوال بعدی بنده این هست
  برای نمادهایی که ضریب ۳ دارن کارمزد معاملات سه برابر هست ؟؟
  و برای نمادهایی که ضریب ۵ هستن کارمزد معاملات ۵ برابر هست ؟؟

  لطفا توضیح بدهید

 19. سلام
  رمز معاملاتی را فراموش کردم
  راهنمایی میفرمایید

 20. مشکل جیمیل برطرف شد gimail باید وارد میکردم اما مشکل اصلی پا برجاست

 21. سلام خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز خواستم ازاین برنامه واقعا عالیه تشکر کنم ممنونم که چنین سرافیم پیش رفته رادراختیار مردم گذاشتین ویه لطفی کنید ازارزهای باشگاهی هم استفاده کنید دیگه بسیار تشکربازم به شماخسته نباشید عرض میکنم موفق باشید

 22. چرا قیمت ارزها در توکن ها با قیمت خود ارز فرق داره؟لطفا یک مثال تصویری از خرید اهرم دار بزنید.ممنون.

 23. سلام خسته نباشین
  اگر بخواهیم تومان واریز کنیم و با استفاده از تتر و یا تومان خرید و فروش بکنیم و ارزهامون تو همون صرافی باشند بازم اون حذف ۴ ساعته کیف پول عمل میکنه و حذف میشه یا ارزهامون تو صرافی هست.
  درواقع من نمی خوام ارزهام رو به کیف پولم انتقال بدم و همونجا واسه چندماه نگه دارم ، مشکلی در این زمینه که نیست؟؟

 24. باسلام وخسته نباشید.چرا قیمت توکن در بازار اسپات با قیمت بازار لوریج دار فرق داره؟!…

 25. سلام ،بعداز یه مقدار خریدوفروش اندکی از مقادیر ارزها به صورت دارایی اندک باقی می مونند ،معمولا یه گزینه( تبدیل دارایی های اندک) باید باشه من اون گزینه ردانمی بینم لطفا راهنماییم کنین ،اینجوری خیلی بینظمی پیش میاد .البته من بالپ تاب کارمیکنم.ممنون

 26. سلام وقت بخیر بیت درحال ریزش بوده و ارز unis5رو خریداری کردم این درحالی است که بیت داره ریزش میکنه و ارز یونی اس ۵ هم داره ریزش میکنه بنده در جهت نزول بازار ارز اس رو سفارش دادم که این خلاف رو صدق میکنه راهنمایی بفرمایید تشکر

 27. امکان ایجاد کیف پول بصورت دائمی وجود داره یا نه ؟
  یا طبق توضیحاتتون در بالا کیف پول مورد نظر بصورت چند ساعته ست ؟

 28. با سلام و خسته نباشید
  من میخوام یک میلیون تومان تتر trc20

  به آدرس کیف پول کسی در یک کشور دیگه انتقال بدم چیکار کنم و آدرس کیف پول مقصد رو که بهم دادن کجا باید ولرد کنم چجوری با ریال باید یک میلیون تومان تتر بخرم براشون انتقال بدم البته به اندازه مبلغ کارمزد انتقال هم میخوام تتر براشون بخرم که کارمزد با من باشه

  سپاس

 29. سلام
  من چندتا ارز لورج دار خریدم در سمت مثبت شدن بازار ولی متاسفانه بازار منفی شد و نزدیک ۸۰ یا بیشتر درصد تو ضررم ارزهای خریداری شده لیکویید که نمیشند؟با توجه به قوانین موجود در صرافی باید لیکویید نشند.ولی من چند وقت پیش چند ارز داشتم که متاسفانه صرافی بدون اطلاع آنها رو تبدیل به تتر کرده بود.آیا ممکن است دوباره این اتفاق بار دیگر بیفتد؟آیا ارزش ارزهای من با بالا رفتن بازار مجدد احیا خواهد شد؟

 30. سلام من ثبت نام کرده ام ولی نمیتوانم وارد شوم لطفا راهنمایی کنید

 31. سلام وقت بخیر.
  من یه اکانت احراز هویت شده ی سطح برنزی داشتم ولی بعد از خروج از حساب، دیگه نمیتونم وارد حسابم بشم. میشه راهنمایی کنید؟

 32. سلام وقت بخیر من از کیف پول مقداری تتر برداشت زدم به کیف پول دیگه دوبار این کارو کردم ولی هنوز به کیف پول مقصد نرفته

 33. سلام اطلاعات من برا احراز هویت ثرت نمیشه مشکل از کجاست

 34. سپاس بابت صرافی به نسبت کاملتون که تو ایران تکه 👌👏🏻👏🏻👏🏻👌

 35. بادرود من پیامی برای مسدود شدن حساب داشتم که با پشتیبانی ارتباط گرفتم گفتن زنگ میزنن بعد از یک ساعت بهم گفتن باید ۷۲ ساعت از ثبت نام شما بگذرد تا بتوانید انتقال داشته باشید اما مسئله اصلی اینه که هر کار میکنم میزنه رمز ورود اشتباه است ونمیدونم وارد حسابم یا کیف پولم شوم ایا بعد از ۷۲ ساعت باز می‌شود یا باز هم مشکلی هست ممنون از شمدآل

 36. سلام
  اگر بخوایم بیت کوین رو با لوریج سه بفروشیم و از نزولش سه برابر سود کنیم، باید ارز BTC3S رو بخریم یا بفروشیمش؟ منظورم اینه که چون خود ارز BTC3S حالت فروش داره بعد ما دوباره بفروشیمش تبدیل به لانگ نمیشه؟
  امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *