انکر نتورک, ANKR

خرید و قیمت ارز انکر نتورک (ANKR)

-8.89 $0.02863

مجموع ارزش بازار

$5,075,471

305,441,217,134 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0.03283

1,976 تومان

کمترین قیمت 24H

$0.02606

1,568 تومان

خرید و فروش انکر نتورک (ANKR)

با گسترش دنیای ارزهای دیجیتال و ظهور ارزهای جدید میل به سرمایه گذاری در میان فعالان بازار ارزهای دیجیتال روز به روز بیشتر می شود. در این میان شبکه های چند زنجیره ای یا مولتی چین ها مانند ارز دیجیتال انکر، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. رمز ارز انکر چیست؟ شبکه انکر یکی از ارزهای multi- chain است که هدف از ایجاد آن پیدا کردن راهی آسان برای تعامل چند بلاک چین با یکدیگر و بهبود اینترنت غیر متمرکز است. این شبکه با چندین زنجیره به دلیل عملکرد غیر متمرکز نیاز کاربران را به مقامات دولتی از بین برده و در صورت خرید انکر نتورک مالکیت و کنترل برنامه ها و داده ها را در اختیار معامله گران قرار داده است. 

شبکه انکر چیست؟ (ANKR)

شبکه انکر چیست؟

انکر نتورک در بستر بلاک چین و بر اساس وب3 به عنوان یک راهکار مالی غیر متمرکز در سال 2017 ایجاد گردید.

تیم توسعه دهنده انکر نتورک از چه کسانی تشکیل شده است؟

خالقان انکر نتورک

رمز ارز انکر توسط جمعی از متخصصان ایده پرداز از 16 کشور دنیا در دانشگاه برکلی کالیفرنیا به وجود آمد تا زیر ساخت های وب 3 را بهبود بخشیده و نسل های جدیدی از اینترنت غیر متمرکز را ایجاد کنند. بنیان گذاران اصلی این ارز دیجیتال 3 نفر با نام های چندلر سانگ، رایان فانگ و استنلی وو هستند که در سال 2019 به صورت رسمی آن را راه اندازی کردند. در حال حاضر این شبکه قادر به پشتیبانی بیش از 40 پروتکل سرمایه گذاری و توسعه است.

مزیت های رمز ارز انکر (ANKER NETWORK)

شبکه انکر نسبت به سایر ارزها که عملکردی مشابه آن دارد مزیت هایی دارد که باعث ایجاد تمایز و برتری انکر نسبت به رقبا شده است. این مزیت ها عبارتند از:

1. غیر متمرکز بودن

انکر سیستم ابری غیر متمرکزی را راه اندازی کرده است که تا کنون هیچ شبکه ابری دیگری قادر به ارائه آن نبوده است از سمتی دیگر قدرت محاسباتی که این شبکه به کار می برد از چند منبع مختلف تامین می شود در صورتی که یکی از این منابع دچار اختلال در عملکرد خود شود کل سیستم مختل نشده و تنها یک بخش از آن دچار مشکل می شود.

2. سازگار بودن با محیط زیست

این پروژه به دلیل صرفه جویی در مصرف برق و سایر انرژی ها، نسبت به سایر شبکه ها برتری داشته و سازگاری بیشتری با محیط زیست برقرار کرده است.

3. مدیریت اتوماتیک

برنامه اختصاصی که در این شبکه فعال است این امکان را فراهم می کند تا برنامه ها به طور خودکار مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ایجاد خطا و مشکل آن را به طور اتوماتیک رفع کرده و برنامه را مجددا راه اندازی کند. 

4. تیم متخصص و حرفه ای

متخصصانی که در پشت این پروژه قرار دارند، هرگونه مشکل احتمالی که ممکن است برای کاربر ایجاد شود را در نظر گرفته و برای آن راهکاری ارائه داده اند.این پروژه از تیم پشتیبانی حرفه ای برخوردار است.

5. صرفه جویی در هزینه ها

انکر نتورک در INTEL SGX که هسته مرکزی سیستم های DApps است کاربرد داشته و امکان فعالیت این سیستم را به صورت سخت افزاری فراهم کرده است. با انجام این کار در بسیاری از هزینه هایی که شرکت ها متحمل می شوند صرفه جویی به عمل می آورد.

4 عامل اساسی موثر بر قیمت انکر نتورک

عوامل موثر بر قیمت

عوامل مختلفی بر روی قیمت یک ارز موثر است که این موارد عبارتند از:

  1. اخبار فاندامنتال و مسائلی که مرتبط با ارزهای دیجیتال باشد می تواند بر روی احساسات کاربران تاثیر داشته و میزان عرضه و تقاضا را دستخوش تغییراتی ناگهانی و شدید کند. 
  2. سیاست های کاری و دولتی نیز می تواند بر روی آینده این ارز دیجیتال تاثیر بگذارد. 
  3. اهداف و برنامه هایی که توسعه دهندگان برای آینده یک رمز ارز در نظر می گیرند نیز می تواند باعث رشد قیمتی آن گردد. 
  4. شرکت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و بزرگی که از یک ارز حمایت می کنند، بر روی آینده قیمتی آن تاثیر گذار هستند. 

روش‌های درآمدزایی با انکر نتورک

روش های کسب سود و درآمد (earn) از ارز انکر چیست؟ برای کسب سود از انکر نتورک روش‌های متعددی وجود دارد. برای مثال با استیک کردن توکن‌های ANKR در پروتکل، می توانید پاداش دریافت کنید. شما با استیکینگ می‌توانید در فرآیند اجماع شبکه شرکت کرده و در تامین امنیت و پایداری آن نقش موثری داشته باشید. شما می‌توانید با خرید ارز انکر نتورک با قیمت پایین و فروش آن با قیمت بالاتر، سود قابل توجه آربیتراژ به دست آورید. 

آینده ارز دیجیتال انکر

با توجه به داده هایی که از طریق سایت کوین مارکت کپ به دست می آید می توان دریافت که حجم معاملات این رمز ارز بالا بوده و قیمت آن در حال افزایش است. از طرفی با توجه به برنامه های آینده این رمز ارز و پیشرفت هایی که تا این زمان به دست آورده است می توان آینده درخشانی را برای انکر پروتکل پیش بینی کرده و سرمایه گذاری بر روی آن را سودآور در نظر گرفت.

ولت های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال انکر نتورک

ولت های ارز انکر

به دلیل اینکه این رمز ارز بر بستر اتریوم قرار دارد، در نتیجه باید از کیف پول هایی برای خرید و فروش و نگهداری استفاده کرد که قابلیت پشتیبانی از این بستر را داشته باشد. بسته به میزان سرمایه و هدفی که کاربر دارد می تواند از ولت های مختلفی را برای ذخیره کردن این توکن انتخاب کند.

به طور مثال کیف پول های سخت افزاری به دلیل گران بودن برای افرادی مناسب است که سرمایه زیادی را وارد ارزهای دیجیتال کرده و برای نگهداری از آن نیاز به سیستم های بسیار ایمن دارد. این کیف پول ها علاوه بر گران بودن و داشتن ایمنی بالا، نیاز به دانش و تخصص فنی دارد که آن را برای افراد با تجربه مناسب می گرداند. 

به طور کلی ولت هایی که می توان برای نگهداری از انکر پروتکل مورد استفاده قرار داد عبارتند از:

  • ولت های سخت افزاری مانند ledger nano x, ledger nano s, trezor 
  • ولت های نرم افزاری که در حالت های موبایلی و دسکتاپی وجود دارند مانند trust wallet, atomic, coinomi, metamask و …

صرافی های ارائه دهنده رمز ارز انکر

رمز ارز انکر نتورک را از صرافی های مختلف داخلی و خارجی می توانید تهیه کنید. در صرافی های خارجی مانند binance, coinbase, kucoin ,... نیاز به احراز هویت وجود دارد و از آن جا که کاربران ایرانی مورد تحریم واقع شده اند، اجازه انجام تراکنش در این صرافی ها ندارند. و در صورت مشاهده، اکانت های ایرانی توسط این صرافی ها مسدود می شوند.

بنابراین بهتر است از صرافی های معتبر داخلی مانند اریترون برای انجام تراکنش های خود بهره ببرید تا علاوه بر امکان خرید و فروش به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، در صورت بروز هرگونه مشکل در روند فعالیت خود بتوانید از پشتیبانی تیم متخصص و حرفه ای این صرافی بهره مند شوید. 

آیا انکر نتورک برای سرمایه گذاری مناسب است؟

این رمز ارز در پروژه defi دارای برنامه های بلند مدت کاربردی و سودآوری هستند که سرمایه گذاری بر روی این توکن را جذاب کرده است. در نتیجه می توان گفت که این ارز دیجیتال پیشنهاد خوبی است تا بخشی از سبد سهام خود را به این انکر نتورک اختصاص دهید. 

سخن نهایی

ارز دیجیتال انکر چیست؟ شبکه انکر نتورک که بر بستر اتریوم قرار دارد یک شبکه مولتی چین است که برای ایجاد تعامل چند بلاک چین با یکدیگر و بهبود کیفیت اینترنت غیر متمرکز ایجاد شده است. به دلیل غیر متمرکز بودن این رمز ارز، کاربران به راحتی می توانند مالکیت تراکنش های خود را بر عهده گرفته و نیاز به مقامات دولتی ندارند. این رمز ارز در دانشگاه برکلی کالیفرنیا توسط یک هیئت 16 نفره متشکل از متخصصانی از سراسر دنیا در سال 2017 ایجاد گردید. 

غیر متمرکز بودن، سازگار بودن با محیط زیست، مدیریت اتوماتیک، تیم متخصص و حرفه ای، صرفه جویی در هزینه ها از جمله مزایای انکر نتورک است. با توجه به این مزایا و اهداف و برنامه هایی که توسعه دهندگان آن برایش در نظر گرفته اند، آینده روشنی را برای ارز انکر می توان در نظر گرفت به طوری که نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. 

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت انکر نتورک (24h)

-0.00279

درصد تغییرات انکر نتورک (24h)

-8.89

حجم معاملات انکر نتورک (24h)

147415.3100

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.

رمز ارز انکر نتورک چیست؟

بهترین ولت برای ارز انکر کدام است؟