اکسی اینفینیتی, AXS

خرید و قیمت ارز اکسی اینفینیتی (AXS)

-10.05 $5.671

مجموع ارزش بازار

$75,115

4,520,417,071 تومان

بیشترین قیمت 24H

$6.442

387,680 تومان

کمترین قیمت 24H

$5.422

326,296 تومان

خرید و فروش اکسی اینفینیتی (AXS)

یک بازی کریپتویی مبتنی بر NFT است که در سال 2017، اولین بار توسط شرکت اسکای موییز در ویتنام ارائه گردید و بعدها در سال 2020 با نام AXIE INFINITY در سطح جهانی گسترش پیدا کرد. این بازی که در بستر اتریوم و بر اساس استانداردهای ERC20 ایجاد شده است به شما  امکان فروش و یا خرید  AXS را می دهد. بازی اسکای اینفینیتی بر روی تمام سیستم عامل ها، قابل نصب واجرا بوده و حتی بر روی گوشی می توانید از آن استفاده کنید. 

ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی  چیست؟ (AXIE INFINITY)

اکسی اینفینیتی چیست؟

ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی، در چند ماه اخیر رونق زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی تمایل به خرید و فروش و سرمایه گذاری روی این ارز پیدا کرده اند. رشد قیمتی چشمگیر و از طرفی امنیت این رمز ارز، باعث شده تا افراد زیادی علاقمند به دریافت آن از طریق بازی شوند.

اکسی اینفینیتی با انتقال توکن های خود به رونین که ساید چین اختصاصی اتریوم و ساخته شده برای اکسی اینفینیتی است، باعث شد تا شرکت اسکای موویز، وظیفه توسعه این ساید چین را تقبل کرده و با این کار علاوه بر کاهش کارمزدها، سرعت تایید تراکنش ها بسیار افزایش پیدا کند.   

در جدول زیر، اطلاعاتی به طور خلاصه درباره این ارز آورده شده است.

عنوان

توضیحات

نام رمز ارز

Axie Infinity

نماد 

AXS

دسته بندی

ارزهای دیجیتال شبکه های اجتماعی

قابلیت استخراج

دارد

تعداد سکه ها

 • 270,000,000 توکن

توکن AXS چیست؟

توکنAXSچیست؟

در سال 2020 تعداد 270.000.000 عدد سکه AXS،  متناسب با استاندارد های ERC20،  بر بستر اتریوم ایجاد گردید که برای خرید و فروش در بازی اکسی اینفینیتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین یوزرها می توانند سکه های خود را به اشتراک گذاشته و جایزه دریافت کنند. این توکن در عرضه اولیه ای که صورت گرفت، به تعداد 60 میلیون عدد  ارائه شد. این سکه ها را از 3 طریق بازی، فروش عمومی، مشارکت و فعالیت در پروژه sky mavis می توان به دست آورد. 

بازی اکسی اینفینیتی چگونه است؟

بازی اکسی اینفینیتی

در این بازی، هیولاهای کوچک و رنگی وجود دارد که شما می توانید آن ها را خریده و برای مبارزه با هیولاهای دیگر استفاده کنید. حتی می توانید شخصیت مورد نظر خود را که در واقع یکی از  توکن های غیر مثلی (NFT) است، پرورش داده، تربیت کنید و به جنگ با کاراکترهای دیگر فرستاده و از این طریق کسب درآمد نمایید. در AXIE INFINITY دو مدل می توانید بازی کنید. حالت اول یا Arena که در آن می توانید با پرداخت 3 اکسی، در مسابقات مبارزه ای شرکت کنید، و حالت دوم که نوعی بازی ماجراجویی و مرحله ای است و در هر مرحله، بازیکن باید بازی کرده و Level مورد نظر را با موفقیت به پایان برساند. 

در این بازی، امکانات و زمین های مجازی مختلفی وجود دارد که در زمان های مختلف، به شکل های متفاوتی با پرداخت های درون برنامه ای می توانید فعال کنید. روزانه حدود 350 هزار نفر با انجام این بازی و خرید و فروش توکن ها، کسب درآمد می کنند. این گیم، بر اساس بازی pokemon که مبتنی بر کریپتوکارنسی بود، ایجاد گردیده است. در هر مرحله از بازی، هر فرد برنده، معجون عشق یا SLP که بر اساس ERC20 است دریافت می کند و از آن می تواند برای تولد اکسی های جدید استفاده کند. SLP ها را می توان در صرافی بایننس و برخی از اکسچنج های دیگر خرید و فروش کرد.

نحوه نصب بازی

این بازی برای کلیه سیستم عامل ها قابل نصب و اجرا است. برای شروع بازی لازم است که کاراکتر مورد نظر خود را با پرداخت 3 توکن AXIE خریداری کنید. هزینه ای که برای خرید این 3 توکن باید پرداخت کنید، مبلغی در حدود 600 دلار است که شاید برای برخی از افراد هزینه زیادی باشد. 

راه های کسب درآمد از AXS

کسب درآمد از AXS

برای به دست آوردن درآمد یا EARN از بازی اکسی اینفینیتی به دو طریق می توانید عمل کنید.

 • بازی و طی کردن مراحل

اولین راه برای به دست آورن سکه و کسب درآمد از این بستر،خوب بازی کردن است. برای شروع بازی، لازم است که 3 اکسی پرداخت کنید. اگر این مبلغ برای شما سنگین است، از روش بورسیه ای می توانید برای شرکت در این گیم بهره ببرید. شیوه بورسیه به این شکل است که برخی از افراد تمایل به سرمایه گذاری دارند اما تایم بازی کردن ندارند و یا اصلا راه و رسم بازی کردن را بلد نیستند، لذا پلتفرم خود را در اختیار گیمرها قرار می دهند تا برایشان بازی کرده و در نهایت از سود به دست آمده، به شکل مشارکتی بهره مند گردند. 

 • تولید مثل و ایجاد اکسی های جدید

هیولاهای رنگی کوچکی که در این بازی وجود دارند مانند حیوانات خانگی قابلیت رشد، پرورش، بزرگ شدن و نهایت تولید مثل دارند. شما می توانید با بزرگ کردن اکسی های خود و رساندن به مرحله تولید مثل، اکسی های جدید تولید کنید و با فروش آن ها کسب درآمد کنید. نکته ای که در این حالت وجود دارد، این است که به هر تعداد که خواستید نمی توانید این کار را انجام دهید؛ زیرا برای جلوگیری از غیر قابل کنترل شدن جمعیت، تعداد دفعات مجاز برای تولید اکسی ها محدود است. 

بنیانگذاران ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی (AXS)

در سال 2018، چند جوان فعال در مارکت کریپتو ایده تولید اکسی اینفینیتی را ارائه کردند که بعدها توسط تیمی از متخصصان، عملی شده و توسعه یافت. برخی از افراد حاضر در این تیم عبارتند از:

 • TRUNG NGUYEN
 • TU DOAN
 • ALEKSANDER LEONARD LARSEN
 • JEFFREY ZIRLIN 

اعضای تیم توسعه دهنده، جمعی 25 نفره از ویتنام هستند که تعدادی از آن ها جزو بنیانگذاران این ارز محسوب می شوند. تعدادی از این توسعه دهندگان شامل افراد زیر هستند:

 • ترونگ تهان نگوین مدیر شرکت
 • الکساندر لئونارد لارسن مسئول تجاری پروژه
 • تو دوان طراح و مدیر هنری بازی
 • اندی هو مدیر تیم مهندسی و فنی
 • جفری زیرلین مدیر بخش توسعه

کاربرد و ویژگی ها

کاربرد و ویژگی های AXIE INFINITY

این روزها در مارکت کریپتوکارنسی، بازی های مختلفی به وجود آمده اند که تعداد محدودی از آن ها مانند اکسی اینفینیتی با استقبال خوبی همراه بوده و در میان کاربران معروف شده اند. دو ویژگی انحصاری که باعث متمایز شدن این بازی نسبت به سایر گیم های کریپتویی شده است که عبارتند از:

 • طی کردن زمان زیاد برای رشد و توسعه محصول و ایجاد جامعه ای از کاربران
 • دریافت پاداش توسط دارندگان AXS برای بازی در این بستر

این ارز دو کاربرد مهم دارد که باعث جلب توجه گیمر ها به این پلتفرم شده است که این کاربردها شامل:

 • امکان خرید آیتم ها و امکانات در بازی که باعث ایجاد هیجان بیشتر در بازی می شود. 
 • ایجاد قابلیت سرمایه گذاری بر روی اکسی اینفینیتی که با افزایش قیمت، تعداد سرمایه گذاران افزوده می شوند. 

آینده رمز ارز INFINITY

رود صعودی و یا نزولی یک ارز رمزنگاری شده به عوامل مختلفی بستگی دارد و با قطعیت کامل نمی توان پیش بینی کرد که چه آینده ای در انتظار آن است. اما با استفاده از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تا حدودی می توان احتمال داد که قیمت یک ارز چه مسیری را طی خواهد کرد. با توجه به بررسی های صورت گرفته و با نظر به مسیر و هدفی که بنیانگذاران ارز اینفینیتی برایش ترسیم کرده اند، می توان رشد خوبی را از آن انتظار داشت. در نتیجه سرمایه گذاری بر روی این ارز رمزنگاری شده، می تواند با سود خوبی همراه باشد. طبق تحلیل کارشناسان تا سال 2028، حدود قیمتی 34 دلار برای AXS مورد انتظار است.

صرافی های ارائه دهنده ارز اینفینیتی

صرافی های ارز اینفینیتی

صرافی های مختلفی قادر به ارائه رمز ارز اینفینیتی هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • Coinbase
 • Libertex
 • Capital
 • Etoro
 • Avatrade
 • Cryptorocket
 • Changelly
 • Revolut
 • Plus500

برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مالی و از دست رفتن سرمایه به دلیل ترحیم های اعمال شده علیه ایران، بهتر است از صرافی های داخلی مانند اریترون که دارای اعتبار بالایی هستند استفاده کنید. در این صرافی ها می توانید توکن مورد نظر خود را با سرعت بالا و کمترین کارمزد معامله نمایید. 

بهترین ولت برای نگهداری AXS

برای خرید و یا فروش ارز دیجیتال اکسی و کسب سود از آن به کیف پول نیاز دارید. بعد از انتخاب و نصب ولت انتخابی در مرحله اول اقدام به خرید اتریوم کرده و سپس با موجودی اتریوم خود، می توانید رمز ارز AXS خریداری نمایید. کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری که قابلیت پشتیبانی از اتریوم دارند مانند لجر( سخت افزاری)، متاماسک (نرم افزاری)، تراست ولت (نرم افزاری) و رونین ولت (نرم افزاری) را می توانید انتخاب کنید. 

کلام اخر

AXIE INFINITY، یک بازی کریپتویی بر بستر اتریوم است که در سال 2020 توسط کمپانی اسکای موویز تولید گردید. این بازی که بر اساس استانداردهای Erc20 استt امکان خرید و فروش توکن های axs را به کاربران می دهد. بازی اسکای اینفینیتی بر روی کلیه سیستم عامل ها قابل نصب و اجرا است. توکن اختصاصی که در این بازی معامله می شود AXS است که به تعداد 720.000.000 سکه از آن تولید شده است. این سکه ها را از 3 طریق بازی، فروش عمومی، مشارکت و فعالیت در پروژه sky mavis می توان به دست آورد. 

در AXIE INFINITY دو مدل می توانید بازی کنید. حالت اول یا Arena که مسابقات مبارزه ای است و حالت دوم که نوعی بازی ماجراجویی و در هر مرحله، بازیکن باید بازی کرده و Level مورد نظر را با موفقیت به پایان برساند.

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت اکسی اینفینیتی (24h)

-0.628

درصد تغییرات اکسی اینفینیتی (24h)

-10.05

حجم معاملات اکسی اینفینیتی (24h)

443236.5200

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.

اکسی اینفینیتی چیست؟

ارز AXS چیست؟