بلاکتوپیا, BLOK

خرید و قیمت ارز بلاکتوپیا (BLOK)

-2.77 $0.001191

مجموع ارزش بازار

$64,431,636

3,857,783,642,109 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0.001255

75 تومان

کمترین قیمت 24H

$0.001189

71 تومان

خرید و فروش بلاکتوپیا (BLOK)

با ظهور و گسترش بلاک چین ها و پلتفرم های مختلف وابسته به آن ها، دنیای جدیدی به وجود آمد که در آن همانند یک جهان واقعی می توان به کسب درآمد، ساخت و ساز، خرید و فروش، بازی و … پرداخته و به معنای واقعی در آن زندگی کرد. این دنیای مجازی که متاورس نام دارد مدل های مختلفی دارد که بلاک توپیا یکی از انواع آن ها محسوب می شود. بلاک توپیا یک ساختمان 21 طبقه است که در آن افراد می توانند با یکدیگر به تعامل پرداخته و معامله کنند. Blocktopia بر بستر پالیگان قرار گرفته و به احترام 21 میلیون بیت کوین به شکل آسمان خراشی 21 طبقه ساخته شده است، ارز دیجیتال بلاک توپیا توکن اختصاصی این ساختمان 21 طبقه است.  افراد در این خانه ارزهای دیجیتال، می توانند با خرید بلاکتوپیا ( $BLOK )، یک تجربه VR همه جانبه داشته و به کسب درآمد بپردازند.

تاریخچه

ارز دیجیتال بلاک توپیا چیست

در سال 2021 برای اولین بار ارز بلاک توپیا در برخی از صرافی های معتبر لیست شد.

بنیانگذاران متاورس بلاک توپیا

بنیانگذاران blok

اعضای تیم توسعه دهنده بلاک توپیا عبارتند از:

 • راس توکلی (ross tavakoli)، بنیانگذار و مدیر عامل که در ابتدا به صورت یک تریدر ارد این حوزه شده و در ادامه مسیر خود، اصلی ترین نقش را در ایجاد و توسعه این رمز ارز ایفا کرد.
 • پدی کارول(paddy carroll)، بنیانگذار و بازاریاب تامین منابع برای رشد ارز بلاک و مسئول تبلیغات آن است.
 • سایمون بن سون (simon benson) مدیر ارشد فناوری که سابقه فعالیت در شرکت سونی و توسعه صنعت بازی داشته است.

4 رکن اصلی متاورس Bloktopia

ارکان اصلی متاورس بلاکتوپیا

پروژه متاورس بلاک توپیا یک آسمان خرش 21 طبقه است که از 4 ستون اصلی تشکیل شده است که هر کدام از آن ها تجربه جدیدی را از دنیای ارزهای دیجیتال برایتان به ارمغان می آورد. این ارکان عبارتند از:

1.یادگیری و آموزش

در این ساختمان یک هسته مرکزی وجود دارد که در آن افراد می توانند به یادگیری درباره متاورس و دنیای کریپتو بپردازند.

2. بازی و گیم

در این دنیای واقعیت مجازی افراد می توانند به تعامل با یکدیگر پرداخته و با هم معاشرت داشته و به رقابت، استراحت و خوشگذرانی بپردازند. 

3. کسب درآمد یا Earn

در بلاک، فرصت های سرمایه گذاری و خرید و فروش و اجاره در حوزه املاک وجود داشته و افراد از راه هایی مانند استیکینگ، تبلیغات و … می توانند درآمد منفعل کسب کنند.

4. خلاقیت و تولید

در این پروژه افراد می توانند با استفاده از خلاقیت خود آثار هنری را خلق کرده و با شرکت در رویدادهای مختلف، موفق به دریافت جایزه شوند.

ارز دیجیتال بلاک توپیا چیست؟

ارز دیجیتال بلاک توپیا چیست

پلتفرم متاورس بلاک توپیا دارای یک توکن اختصاصی به نام BLOK است که سرمایه گذاران و فعالان دنیای متاورس ها از آن برای خرید و فروش ها و سرمایه گذاری های خود استفاده می کنند. با استفاده از این ارز، افراد می توانندNFT خریداری کرده و با به کارگیری قابلیت REBLOK، اقدام به خرید ملک کرده و یا با ADBLOK، از طریق تبلیغات درآمد کسب کنند.

مزایا و معایب ارز دیجیتال بلاکتوپیا

مزایا و معایب Bloktopia

بلاک توپیا مانند سایر رمز ارزهای مارکت کریپتوکارنسی مزایا و معایب مختلفی دارد که با شناخت آن ها می توانید انتخاب هدفمندانه ای برای خرید و کسب سود از طریق آن داشته باشید.

مزیت های ارز Blok

رمز ارز بلاک توپیا مزیت هایی دارد که آن را برای معامله گران و سرایه گذاران جذاب کرده است این مزایا عبارتند از:

 • امکان کسب سود از طریق استیک کردن رمز ارز بلاک وجود دارد.
 • مشاغل مختلف با ورود به دنیای متاورس ها می توانند نسبت به رقبای خود در همان حوزه کاری سبقت گرفته و برتری پیدا کنند. 
 • توسعه دهندگان می توانند نرم افزار، اپلیکیشن و آثار مختلفی خلق کرده و منتشر کنند.
 • امکان کسب درآمد از راه های مختلفی مانند استیک کردن، تبلیغات و خرید و فروش املاک در این پلتفرم وجود دارد.
 • بلاک، یک توکن حاکمیتی است که افراد با داشتن آن می توانند در تصمیم گیری های مهم آن شرکت کرده و در آینده این رمز ارز موثر واقع شوند. 

معایب ارز رمز نگاری شده بلاک

با وجود مزیت های جذابی که این رمز ارز دارد، اما دو عیب بزرگ دارد که در صورت تمایل به سرمایه گذاری بر روی آن لازم است که با آن ها نیز آشنایی داشته باشید. این معایب شامل موارد زیر می شود:

 • اولین و مهم ترین عیب این توکن محدودیت صرافی های ارائه دهنده آن است که در میان آن ها حتی صرافی مشهوری مانند بایننس نیز وجود ندارد.
 • دومین عیب این ارز جدید و بدون پیشینه بودن آن است که امکان سنجش دقیق آن را به معامله گران نمی دهد.

4 کاربرد ارز دیجیتال بلاک

کاربرد ارز بلاک

ارز دیجیتال Blok کاربردهای مختلفی دارد که عبارتند از:

 • کسب سود 20 تا 60 درصدی از فرایند سرمایه گذاری و اسنیکینگ رمز ارز بلاک
 • امکان آربیتراژ ارز بلاک و کسب سود از اختلاف قیمتی موجود در صرافی های مختلف
 • شرکت در تصمیم گیری های پلتفرم بلاکتوپیا به دلیل طرح حاکمیتی توکن آن
 • خرید محصولات و کالاهای مختلف با استفاده از ارز دیجیتال Blok از مارکت متاورس

ولت های مناسب نگهداری ارز Bloktopia

ولت های مناسب نگهداری ارز

برای نگهداری ارز دیجیتال بلاک توپیا نیاز است که از یک ولت دیجیتال استفاده کنید. یکی از بهترین این کیف پول ها، ولت اختصاصی آن، Bloktopia wallet است که جزو دسته کیف پول های نرم افزاری است و از شبکه های اتریوم، پالیگان، بایننس اسمارت چین و بیت کوین حمایت می کند. این ولت به دلیل استفاده از رمز های اتنتیکیتور و د مرحله ای از امنیت بالایی برخوردار است. 

کیف پول های نرم افزاری وسخت افزاری مختلف دیگری وجود دارند که با توجه به میزان سرمایه و نیاز خود برای نگهداری توکن بلاک می توانید از آن ها استفاده کنید. این ولت های دیجیتال عبارتند از:

تراست ولت (trust wallet)

کوینومی (coinomi)

متاماسک (metamask)

کوین هاب (coinhub)

لجر(ledger)

ترزور (trezor)

و…

صرافی های ارائه دهنده رمز ارز بلاک

ارز بلاکتوپیا را از صرافی های مختلف داخلی و خارجی می توان تهیه نمود. صرافی های حمایت کننده از بلاک عبارتند از کوکوین (kucoin)، گیت (gate.io)، هات بیت (hotbit) و…

برای خرید از طریق صرافی های خارجی باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربران ایرانی توسط شرکت ها و اکسچنج های خارجی مورد تحریم قرار گرفته اند لذا کلیه کاربران ایرانی را مسدود می کنند لذا برای استفاده از آن ها یا باید از vpn با آی پی کشورهای دیگر اقدام به خرید نمایید که این کار ریسک های مخصوص به خود را دارد؛ یا از طریق صرافی های داخلی این کار را انجام دهید. اریترون یکی از معتبرترین صرافی های ایرانی است که به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به سرمایه گذاران و خریداران بوده و با پشتیبانی قوی خود در صورت بروز مشکل در هر یک از مراحل معامله، پاسخگوی شما خواهد بود. 

آینده قیمتی توکن بلاک توپیا

آینده قیمتی ارز بلاک

ارز Bloktopia، پروژه ای جدید و بدون سابقه طولانی است؛ لذا نمی توان به مستندات تکیه کرده و آینده ای را به صورت قاطعانه برای آن پیش بینی کرد. از طرفی مارکت کریپتوکارنسی همواره با فراز و نشیب ها و نوسانات شدیدی همراه است که پیش بینی روند قیمتی را تا حدودی دشوار می کند؛ اما با توجه به استقبالی که از این ارز صورت گرفته، با استناد به وضعیت کلی بازار و آینده قیمتی 0.25 دلاری تا پایان سال 2027، می توان این ارز را ارزنده و با آینده ای درخشان در نظر گرفت و آن را برای سرمایه گذاری مناسب دانست. 

کلام آخر

پلتفرم BLOKTOPIA، آسمان خراش 21 طبقه ساخته شده در واقعیت مجازی متاورس، دنیایی است که امکان خرید و فروش ملک، استیک کردن ارز دیجیتال بلاک توپیا، مشارکت در تصمیم گیری های حاکمیتی و اجازه خرید پروژه های پیش فروش، شرایطی را برای افراد ایجاد می کند تا بتوانند به کسب درآمد از این پلتفرم بپردازند. یادگیری، بازی، خلاقیت و کسب درآمد از ارکان اصلی این پروژه محسوب می شود. 

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت بلاکتوپیا (24h)

-0.000034

درصد تغییرات بلاکتوپیا (24h)

-2.77

حجم معاملات بلاکتوپیا (24h)

79126.9100

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.

کاربرد ارز دیجیتال بلاک توپیا چیست؟

آیا ارز بلاک توپیا آینده خوبی برای سرمایه گذاری دارد؟