کرومیا, CHR

خرید و قیمت ارز کرومیا (CHR)

+0.54 $0.2898

مجموع ارزش بازار

$300,717

18,067,044,914 تومان

بیشترین قیمت 24H

$0.311

18,685 تومان

کمترین قیمت 24H

$0.282

16,943 تومان

خرید و فروش کرومیا (CHR)

کرومیا Chromia یک پلتفرم بلاکچین غیر متمرکز جدید برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) است که برای برطرف کردن کاستی‌های پلتفرم‌های موجود طراحی شده و به گونه‌ای طراحی شده است که نسل جدیدی از DApp‌ها را قادر می‌سازد تا فراتر از آنچه در حال حاضر ممکن است مقیاس شوند. کرومیا هم یک بلاکچین و هم یک پایگاه داده است؛ این بدان معناست که برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را می‌توان به روشی برنامه‌نویسی کرد که برای توسعه‌دهندگان در سراسر جهان قابل فهم باشد. Chromia خود را به عنوان یک پلتفرم بلاکچین رابطه ای توصیف می کند که ساخت dApps را برای افراد در دنیای واقعی آسان می کند. دنیای مدرن امروزی توسط پایگاه‌های اطلاعاتی رابطه‌ای – شبکه‌های اجتماعی، بانک‌ها، وب – پشتیبانی می‌شود و این فناوری مدیریت داده‌ها را آسان می‌کند، زیرا مبتنی بر یک پایه ریاضی با دهه‌ها بهینه‌سازی است.

بلاکچین کرومیا Chromia

کرومیا یک پلتفرم بلاکچین عمومی است که به توسعه‌دهندگان امکان راه‌اندازی برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را می‌دهد که می‌توانند به شکلی مقیاس‌پذیر باهم همکاری نیز داشته باشند.

کرومیا Chromia همچنین از یک مکانیسم توافقی به نام Proof of Stake برای اعتبارسنجی تراکنش ها و ایمن سازی شبکه استفاده می‌کند؛ PoS نسبت به مکانیسم اثبات کار (PoW) که توسط بسیاری دیگر از بلاکچین ها استفاده می شود از نظر انرژی کارآمدتر است، زیرا نیازی به حل مشکلات پیچیده ریاضی توسط ماینرها را ندارد. افراد د راستا این اعتبارسنجی‌ها توکن‌های CHR را به اشتراک می‌گذارند تا در فرآیند اجماع شرکت کرده و در ازای آن پاداش دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی کرومیا Chromia پشتیبانی آن از قراردادهای هوشمند نوشته شده در زبان برنامه نویسی محبوب Solidity است. این به توسعه دهندگانی که با Solidity آشنا هستند اجازه می‌دهد تا به راحتی به پلتفرم Chromia منتقل شوند و dApp های جدید را بدون نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی جدید ایجاد کنند. علاوه بر این، Chromia از قابلیت همکاری با سایر بلاکچین ها نیز پشتیبانی می‌کند و باعث می‌شود dApps در Chromia با dApps در سایر شبکه ها تعامل داشته باشد.

به طور کلی می‌توان گفت کرومیا Chromia یک پلتفرم بلاکچین قدرتمند و منعطف است که ابزارهای مورد نیاز توسعه دهندگان را برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز که می‌توانند مقیاس و تعامل داشته باشند را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهد و با معماری منحصربه‌فرد، زنجیره‌های جانبی قابل تنظیم، مکانیزم اجماع انرژی کارآمد، و پشتیبانی از Solidity و قابلیت همکاری، موقعیت خوبی دارد تا در سال‌های آینده به پلتفرمی پیشرو برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد.

ارز دیجیتال کرومیا CHR

ارز دیجیتال کرومیا با نماد CHR توکن اختصاصی پلتفرم کرومیا است که نقش های مختلفی را در اکوسیستم آن ایفا می‌کند؛ در ادامه به بررسی چند مورد از جنبه های کلیدی توکن CHR خواهیم پرداخت :

. توکن ابزار پلتفرم کرومیا

ارز کرومیا CHR ارز پلتفرم استاندارد در اقتصاد Chromia است که ابزاری را برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) فراهم می‌کند تا هزینه‌ها را جمع‌آوری کنند یا از آن به عنوان ذخیره توکن‌های خود استفاده کنند.

. توانمند سازی پلتفرم کرومیا

توکن CHR که برای تقویت پلتفرم Chromia طراحی شده است، یک رابطه سودمند متقابل بین توسعه دهندگان، کاربران و سرمایه گذاران ایجاد کرده است.

ارز کرومیا همچنین نقش مهمی در تسهیل تراکنش‌ها، ایجاد انگیزه در کاربران و توسعه‌دهندگان دارد.


تاریخچه کرومیا CHR

Chromia در می 2019 راه‌اندازی شد و توکن CHR را به عنوان توکن اختصاصی خود معرفی کرد. از 3 ژانویه 2024 از الکس میزراحی (Alex Mizrahi) به عنوان بنیانگذار کرومیا نام برده می‌شود، وی همچنین مدیر ارشد فناوری کرومیا نیز است.

قیمت ارز دیجیتال کرومیا CHR

معاملات ارز کرومیا CHR در پایان می 2019 با حدود 0.10 دلار شروع شد و در این مدت نوساناتی را تجربه کرد؛ قیمت این ارز در ابتدای ژانویه به پایین ترین سطح 0.06 دلار رسید و پس از آن مجددا شاهد رشد خوبی بود و توانست به سقف قیمتی 1.5 دلار راه یابد.

قیمت لحظه‌ای کرومیا CHR در حال حاضر 0.2898  تتر است که برای بررسی نمودار قیمت این ارز دیجیتال می‌توانید به سایت اریترون مراجعه کنید. برآورد قیمت ارز دیجیتال CHR به صورت لحظه‌ای این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید با سود و دانش بیشتری معامله کنید.

خرید ارز دیجیتال کرومیا CHR  در اریترون 

صرافی ارز دیجیتال اریترون با ارائه بیش از 1000 رمز ارز بیش‌ترین تعداد رمز ارز را پشتیبانی کرده و همچنین امکان خرید کرومیا CHR را در فضایی حرفه‌ای و امن برای معامله‌گران ایرانی فراهم کرده است که در ادامه پس از معرفی فانتوم به آموزش خرید این ارز خواهیم پرداخت.

مراحل خرید کرومیا CHR  در اریترون : 

  1. ثبت نام و احراز هویت: 

ابتدا  با استفاده از ایمیل یا شماره همراه در اریترون ثبت نام کنید.

آموزش تصویری ثبت نام در اریترون 

 سپس در صورتی که قصد خرید ارز با تومان را دارید لازم است سطح کاربری خود را از تریدر به برنزی ارتقا دهید تا امکان واریز و برداشت تومانی نیز برای شما فراهم شود، توجه داشته باشید در سطح تریدر امکان واریز و برداشت رمز ارز و معامله وجود دارد اما اینکه بتوانید واریز و برداشت تومانی هم داشته باشید می بایست احراز هویت سطح برنزی را انجام دهید.

آموزش تصویری ارتقا به سطح برنزی 

  1. افزایش اعتبار (واریز تومان یا رمز ارز):

در این مرحله جهت افزایش اعتبار می توانید واریز رمز ارز یا تومان داشته باشید، همچنین در نظر داشته باشید بابت واریز به اریترون هیچ گونه هزینه و کارمزدی کسر نمی‌شود و دقیقا مبلغ واریزی به کیف پول شما اعمال می‌شود.

 آموزش تصویری واریز تومانی   آموزش تصویری واریز رمز ارز

  1. پس از واریز و افزایش اعتبار از 2 روش امکان خرید و معامله‌ی کرومیا CHR را دارید که می‌توانید با توجه به نیاز و اطلاعات خود بهترین و مناسب ترین روش را انتخاب کنید.

روش اول : صرافی ساده یا تبدیل 

این روش سریعترین و راحت ترین راه برای خرید ارز دیجیتال در اریترون است که شما از این طریق می توانید مستقیما تومان یا هر رمز ارز دیگری را به رمز‌‌ارز مورد نظر تبدیل کنید. معاملات از این قسمت با قیمت لحظه ای ارز انجام می شوند.

روش دوم : بازار جهانی یا ترید 

در این قسمت شما امکان انواع سفارش گذاری، تعیین حد سود و ضرر و مشاهده چارت ارز را دارید و فضای حرفه ای تری را برای معامله تجربه می‌کنید.

معاملات در صفحه ی بازار جهانی فقط با تتر انجام می‌شوند و در صورتی که تومان یا رمز ارز دیگه‌ای دارید باید ابتدا به تتر تبدیل کرده و سپس برای خرید ارز مورد نظر اقدام کنید.

آموزش انواع سفارش گذاری در اریترون 

 

 

نمایش بیشتر

میزان تغییرات قیمت کرومیا (24h)

0.0016

درصد تغییرات کرومیا (24h)

+0.54 (24 ساعت)

حجم معاملات کرومیا (24h)

89832.3800

ثبت نام در اریترون

فقط با چند کلیک ثبت نام و با اولین معامله 1 تتر دریافت کنید.