اخبار صرافی اریترون

تقاضا کابران شرکت Airbnb برای پرداخت‌ با کریپتو در سال 2022

مدیر عامل شرکت Airbnb اذعان داشته است که این شرکت به دنبال پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت است.

در ابتدای سال 2022، برایان چسکی از 400000 دنبال کننده خود دعوت کرد تا با پیشنهادات آنها در مورد چگونگی بهبود پلت فرم اجاره خانه در تماس باشند.

او متعاقباً فاش کرد که بیش از 4000 نظر دریافت کرده است و پرداخت‌های رمزنگاری بهترین پیشنهاد بود. متأسفانه، هیچ تضمینی وجود ندارد که این تقاضای بالا به عمل تبدیل شود. در ماه سپتامبر، Chesky  به Fox Business گفت که کاربران Airbnb چندین سال است که درخواست این روش پرداخت داشته‌اند.

هنگامی که Airbnb عرضه اولیه عمومی خود را آغاز کرد، به لطف  لیستی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده بود، چشم اندازی از دیدگاه‌های شرکت در مورد ارزهای دیجیتال دریافت کردیم.

شرکت Airbnb با بیان فرصت‌ها و چالش‌هایی که این شرکت را در سال‌های آینده تعریف می‌کند، گفت:

موفقیت آینده ما همچنین به توانایی ما در انطباق با فناوری‌های نوظهور مانند رمزگذاری، ارزهای دیجیتال، فناوری‌های جدید احراز هویت مانند بیومتریک، فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده و بلاک چین، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و افزوده و فناوری‌های ابری بستگی دارد.

اگرچه این موضوع امیدوار کننده به نظر می رسد، اما مدیران Airbnb در این حوزه تمام جوانب را بررسی کرده و احتیاط را رعایت کردند. این شرکت هشدار داد که پذیرش چنین فناوری می تواند یک تلاش گران قیمت و هزینه‌بر باشد که شاید در نهایت نتیجه‌ای به بار نخواهد آورد. در واقع، شایان ذکر است که بسیاری از مردم تمایلی به خرج کردن ارزهای دیجیتال ندارند. هر شخصی دلیل خودش را دارد، برخی به دلیل پیچیده بودن و برخی دیگر به دلیل نوسانات آن ریسک نمی‌کنند.

همچنین این نگرانی وجود دارد که اگر پشتیبانی از کریپتو نتیجه معکوس داشته باشد، ممکن است شکایاتی از سوی مشتریان یا آسیب به برند آن وجود داشته باشد.

آواتار نویسنده
دپارتمان محتوا اریترون

دپارتمان تولید محتوای اریترون شامل چندین تیم تخصصی در زمینه ارز دیجیتاله که روزانه با انتشار مقالات، سعی میکنه به روزترین اطلاعات در مورد رمز ارزها رو در اختیار شما قرار بده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا