آموزش صرافی اریترون در ۳ گام

صرافی اریترون، تنها صرافی ارز دیجیتال داخل ایران است که بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال رو لیست کرده. از جمله این ارزها می‌تونیم به تتر، پی‌پل، بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و… اشاره کرد.

شما در صرافی اریترون هیچ‌وقت نگران نقد شدن ندارید چرا که اینجا به بازار جهانی متصل هستید و عمق بازار بی‌نظیری رو تجربه می‌کنید.

در این مقاله سعی کردیم خیلی سریع بهتون بگیم که چطور می‌تونید توی صرافی اریترون فعالیت کنید.

گام به گام مراحل کار با صرافی اریترون:

صفر تا صد ارز دیجیتال رو اینجا یاد بگیر!

ورود به سایت اریترون

ابتدا وارد وب سایت صرافی اریترون شوید و مطابق تصویر، بر روی گزینه عضویت کلیک کنید. بعد از ورود به وب سایت اریترون طبق گام‌های قرار داده شده در زیر، می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن ثبت نام کنید. تنها کافیست طبق مراحل پیش بروید.

آموزش احراز هویت یا ارتقا سطح کاربری

برای معامله در اریترون شما نیازی به احراز هویت ندارید و تنها برای افزایش برخی دسترسی‌ها مثل سقف واریز و برداشت، نیاز است تا حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

در صرافی اریترون در مجموع ۴ سطح کاربری وجود دارد که در ادامه به آموزش ارتقا سطح کاربری می‌پردازیم.

سطح کاربری احراز نشده

در این سطح تنها با ثبت‌ شماره همراه یا ایمیل، امکان واریز رمز ارز به صورت نامحدود، برداشت رمز ارز تا سقف 2000 دلار و معامله وجود دارد. در این سطح امکان واریز و برداشت ریالی وجود ندارد.

سطح کاربری احراز پایه

در این سطح با ثبت اطلاعات فردی (کد ملی، تاریخ تولد، شماره همراه به نام) و بدون نیاز به ارسال تصویر سلفی یا ویدئو در کمتر از ۱۰ ثانیه به طور اتومات در سایت انجام می شود. در این سطح کاربر مجاز به واریز ریالی روزانه تا سقف ۱۵ میلیون تومان و برداشت ریالی روزانه تا سقف 30 میلیون تومان است؛ همچنین واریز رمز ارز بدون محدودیت و برداشت رمز ارز به صورت روزانه برای این سطح، 3000 دلار می‌باشد. برای این کار ابتدا لازم است که به حساب کاربری خود وارد شوید و از منو سمت راست خود روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. دقت کنید که حتما بر روی تب تکمیل مدارک و ارتقا حساب باشید.

سطح کاربری احراز شده

این سطح نیازمند ارسال تصویر کارت ملی، عکس سلفی و تعهد‌نامه می‌باشد. در این سطح امکان واریز ریالی روزانه تا سقف 200 میلیون تومان (تا سقف 25 میلیون تومان از طریق درگاه بانکی و تا سقف 200 میلیون تومان از طریق واریز شناسه دار) و امکان برداشت ریالی روزانه تا سقف 100 میلیون تومان فراهم می‌باشد؛ همچنین واریز رمز ارز بدون محدودیت و سقف برداشت روزانه رمز ارز در این سطح به میزان 8 هزار دلار است. برای ارتقا حساب کاربری خود به کاربری احراز شده ای مطابق آموزش روبرو پیش روید.

سطح کاربری احراز پیشرفته

این سطح پس از درخواست کاربر به صورت تیکت و تایید شماره ثابت و تماس تصویری از طرف تیم پشتیبانی اریترون، در شرایط خاص، برای کاربر فعال می‌شود. این شرایط وابسته به سابقه فعالیت حساب کاربری درخواست کننده است. در این سطح امکان واریز ریالی روزانه تا سقف 500 میلیون تومان (تا سقف 25 میلیون تومان از طریق درگاه بانکی و تا سقف 500 میلیون تومان از طریق واریز شناسه دار) و امکان برداشت ریالی روزانه تا سقف 150 میلیون تومان فراهم می‌باشد؛ همچنین واریز رمز ارز بدون محدودیت و سقف برداشت روزانه رمز ارز در این سطح به میزان 12 هزار دلار است.

برای ارتقا حساب کاربری خود به سطح پیشرفته مطابق آموزش زیر پیش بروید. برای ارتقا به سطح پیشرفته، حتما باید در سطح کاربری احراز شده قرار داشته باشید.

بعد از بررسی درخواست شما توسط تیم اریترون، مراحل بعدی در پاسخ تیکت شما توضیح داده می‌شود.

آموزش واریز ریالی

برای واریز ریالی به حساب کاربری خود، ابتدا باید حساب کاربری خود را حداقل به سطح پایه ارتقا دهید. آموزش ارتقا حساب کاربری به سطح پایه در همین مقاله قرار داده شده است. برای واریز ریالی مطابق تصاویر زیر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه واریز و برداشت ریالی در منو کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه واریز و برداشت ریالی، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد.

پایین‌ترین کارمزد معاملاتی ارز دیجیتال در اریترون

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و ثبت سفارش در صرافی اریترون

در این ویدئو به آموزش کامل ثبت سفارش و خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون پرداخته‌ایم. شما می‌توانید در صرافی اریترون با ۵ نوع سفارش معامله خود را ثبت کنید.

دکمه بازگشت به بالا