erythron logo

آموزش صرافی اریترون در ۳ گام

صرافی اریترون، تنها صرافی ارز دیجیتال داخل ایران است که بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال رو لیست کرده. از جمله این ارزها می‌تونیم به تتر، پی‌پل، بیت‌کوین، اتریوم، ریپل و… اشاره کرد.

شما در صرافی اریترون هیچ‌وقت نگران نقد شدن ندارید چرا که اینجا به بازار جهانی متصل هستید و عمق بازار بی‌نظیری رو تجربه می‌کنید.

در این مقاله سعی کردیم خیلی سریع بهتون بگیم که چطور می‌تونید توی صرافی اریترون فعالیت کنید.

گام به گام مراحل کار با صرافی اریترون:

صفر تا صد ارز دیجیتال رو اینجا یاد بگیر!

ورود به سایت اریترون

ابتدا وارد وب سایت صرافی اریترون شوید و مطابق تصویر، بر روی گزینه عضویت کلیک کنید. بعد از ورود به وب سایت اریترون طبق گام‌های قرار داده شده در زیر، می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن ثبت نام کنید. تنها کافیست طبق مراحل پیش بروید.

آموزش احراز هویت یا ارتقا سطح کاربری

برای معامله در اریترون شما نیازی به احراز هویت ندارید و تنها برای افزایش برخی دسترسی‌ها مثل سقف واریز و برداشت، نیاز است تا حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

در صرافی اریترون در مجموع ۴ سطح کاربری وجود دارد که در ادامه به آموزش ارتقا سطح کاربری می‌پردازیم.

سطح کاربری تریدر

سطح کاربری تریدر حالت پایه حساب کاربری است که با ثبت نام در سایت در این سطح قرار می‌گیرید. کاربر در این سطح امکان واریز و برداشت ریالی را ندارد اما روزانه تا ۲۰۰۰ هزار دلار مجاز به برداشت رمز ارز است.

سطح کاربری برنزی

سطح دومی که بعد از سطح تریدری وجود دارد، سطح برنزی است که در ادامه هم به صورت ویدیو هم به صورت عکس به شما آموزش داده شده است. برای ارتقا به این سطح طبق گام‌های قرار داده شده در زیر پیش بروید. در این سطح کاربر مجاز به واریز ریالی روزانه تا سقف ۱۵ میلیون تومان و برداشت ریالی روزانه تا ۵۰ میلیون تومان است. همچنین برداشت رمز ارز به صورت روزانه برای این سطح ۱۰ هزار دلار است. تمام فرایند احراز هویت به سطح برنزی در کمتر از ۱۰ ثانیه و کاملا به صورت اتومات و سیستمی انجام می‌شود. برای این کار ابتدا لازم است که به حساب کاربری خود وارد شوید و از منو سمت راست خود روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. دقت کنید که حتما بر روی تب تکمیل مدارک و ارتقا حساب باشید.

سطح کاربری نقره‌ای

سومین سطح کاربری در صرافی اریترون، سطح کاربری نقره‌ای است که مانند سطح قبل به صورت عکس و ویدیو آموزش کار با این سطح را قرار دادیم. برای ارتقا سطح کاربری خود به نقره‌ای نیاز است تا تصویر کارت ملی، تصویر سلفی با کارت ملی و همچنین متن تعهد نامه را ارسال کنید. سطح نقره‌ای به کاربر این امکان را می‌دهد که روزانه ۵۰ میلیون تومان واریز و ۲۰۰ میلیون تومان برداشت ریالی را داشته باشد. همچنین سقف برداشت روزانه رمز ارز در این سطح به میزان ۵۰۰ هزار دلار است. برای ارتقا حساب کاربری خود به نقره ای مطابق آموزش روبرو پیش روید.

سطح کاربری طلایی

سطح کاربری طلایی، آخرین سطح کاربری در صرافی اریترون است. ارتقا به این سطح با ارسال درخواست به صورت تیکت در حساب کاربری و با انجام تماس تصویری و همچنین احراز شماره ثابت آن هم در شرایط خاص برای کاربر فعال می‌شود. این شرایط وابسته به سابقه فعالیت حساب کاربری درخواست کننده است. در این سطح واریز و برداشت ریالی نامحدود است و سقف برداشت رمز ارز به میزان ۲ میلیون تتر است.

برای ارتقا حساب کاربری خود به سطح طلایی مطابق آموزش زیر پیش بروید. برای ارتقا به سطح طلایی، حتما باید در سطح نقره‌ای قرار داشته باشید.

بعد از بررسی درخواست شما توسط تیم اریترون، مراحل بعدی در پاسخ تیکت شما توضیح داده می‌شود.

آموزش واریز ریالی

برای واریز ریالی به حساب کاربری خود، ابتدا باید حساب کاربری خود را حداقل به سطح برنزی ارتقا دهید. آموزش ارتقا حساب کاربری به سطح برنزی در همین مقاله قرار داده شده است. برای واریز ریالی مطابق تصاویر زیر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه واریز و برداشت ریالی در منو کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه واریز و برداشت ریالی، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد.

پایین‌ترین کارمزد معاملاتی ارز دیجیتال در اریترون

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و ثبت سفارش در صرافی اریترون

در این ویدئو به آموزش کامل ثبت سفارش و خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی اریترون پرداخته‌ایم. شما می‌توانید در صرافی اریترون با ۵ نوع سفارش معامله خود را ثبت کنید.