آموزش ارز دیجیتالاخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

ویکتوریا وی آر : ارتقا دنیای واقعیت مجازی  مبتنی بر بلاک چین

یک پروژه بلاک چین می گوید که با ایجاد «اینترنت سه بعدی» واقعیت مجازی VR را به سطح بالاتری می برد. دنیایی که ساخته و مالک آن افرادی است که از آن استفاده می کنند. دنیای واقعیت مجازی  مبتنی بر بلاک چین قصد دارد خود ارتقا دهد. یک پروژه بلاک چین ویکتوریا وی آر می گوید که اولین بازی Massive Multiplayer Online Open World را ارائه می دهد که دارای گرافیک واقعی در واقعیت مجازی است، دنیایی که توسط کاربران ساخته شده و متعلق به آنهاست.

ویکتوریا وی آر (Victoria VR) طوری طراحی شده است که یک پلتفرم جهانی شامل بازی ها و برنامه های غیرمتمرکز باشد. متاورس به دست آمده یک قلمرو مجازی مشترک است که در آن افراد می‌توانند «کاملاً هر کاری» را انجام دهند. فعالیت آنها از بازی کردن تا تجارت کالا را شامل میشود. برای دسترسی به انبوهی از جوایز نادر، می‌توان تلاش‌ها را بیشتر کرد.

خلاقیت در قلب تپنده این اکوسیستم قرار دارد و بازیکنان این آزادی را دارند که آواتار واقعی خود را با سطوح سفارشی سازی بسیار دقیق طراحی کنند. طبق گفته ویکتوریا وی آر، میلیاردها سفارشی سازی در دست کاربران است و همه آواتارها می توانند احساسات را بیان کنند. این امر با با انیمیشن های مختلفی که می توانند حال و هوا و واکنش های آنها را منتقل کنند صورت میگیرد.

NFT با شرایط شما

ویکتوریا وی آر (Victoria VR) همچنین از توکن‌های غیرقابل تعویض نیز پشتیبانی می‌کند. این پروژه می‌گوید به‌جای اینکه صرفاً به‌عنوان تزئینات کمیاب کار کنند، NFT‌ها روی پلتفرم آن موارد استفاده قانع‌کننده‌ای دارند و مزایای بسیار مطلوبی را ارائه می‌کنند و همچنین به بازیکنان قدرت‌های فوق‌العاده و منابع ارزشمند دیگر می‌دهند. یکی دیگر از پیچ و تاب های جالب این است که چگونه ان اف تی NFT ها را می توان اصلاح و ترکیب کرد، یا حتی از ابتدا از طریق رابط واقعیت مجازی آن ایجاد کرد.

این با یک بازار سه بعدی برای NFT ها همراه است که امکان داد و ستد و کاوش دارایی های دیجیتال زیبا را فراهم می کند. برای افزودن به تجربه همه جانبه، NFTهای 2 بعدی حتی به اشیاء سه بعدی تبدیل می شوند… به معنای واقعی کلمه آنها را به بعد دیگری می برد.

یک گالری VR به اعضای دارای تفکر هنری امکان می‌دهد تا آثار هنری خود را نیز منتشر کنند – و یک افزونه برای مرورگرهای اینترنتی به این معنی است که همه می‌توانند از آن لذت ببرند، حتی اگر کسانی که هنوز هدست واقعیت مجازی ندارند.

انقلاب واقعیت مجازی

یک انقلاب واقعیت مجازی

موارد استفاده ویکتوریا وی آر (Victoria VR) به اینجا ختم نمی شود، زیرا کاربران همچنین می توانند قطعه زمین VR خود را بخرند و “به معنای واقعی کلمه هر چیزی” ایجاد کنند. همچنین میتوانند بدون محدود شدن توسط قوانین فیزیک و فضا، از آن درآمد کسب کنند. فقط برخی از ایده های ارائه شده توسط این پروژه برای این منبع محدود شامل فروشگاه ها، کازینوها، مدارس و نمایشگاه ها می باشد.

بنیانگذاران ویکتوریا وی آر (Victoria VR) همچنین معتقدند که این فناوری می تواند منبع آموزشی ارزشمندی باشد. یک مثال می تواند شامل یک پروژه دیفای (Defi) باشد که فضایی بصری غنی، کاربر پسند و قابل درک را ایجاد می کند که در آن افراد می توانند در مورد پیشنهادات خود اطلاعات کسب کنند.

گفته می شود مقدار زمین واقعیت مجازی که در دسترس کاربران است بسیار محدود است و فروش آن از طریق استفاده از مزایده انجام می شود. توکن های VR قلب تپنده این اکوسیستم چند وجهی هستند و ارز دیجیتال انتخابی برای تسویه تراکنش ها هستند.

اینترنت سه بعدی

طبق گفته ویکتوریا وی آر، یک سیستم پورتال به این معنی است که اکوسیستم آن می تواند به همه پروژه ها، بازی ها و دنیاهای واقعیت مجازی متصل شود. در واقع ایجاد یک اینترنت سه بعدی که هرگز قبلاً نبوده است. این پلتفرم همچنین یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است، به این معنی که کاملاً توسط جامعه پرشور خود کنترل می شود.

این تیم با تعهد به اطمینان از اینکه هر کسی می ‌تواند بدون نیاز به مهارت‌ های برنامه‌ نویسی قبلی، محتوای VR ایجاد کند، افزود: «صنعت بازی در حال رونق است، کسب‌ وکارها، ارتباطات، آموزش و فرآیندها به صورت آنلاین منتقل می‌شوند و مرحله منطقی بعدی واقعیت مجازی و اینترنت سه ‌بعدی است. علاقه به VR نیز به دلیل همه‌گیری کووید-19، انزوای اجتماعی و اقدامات قرنطینه در حال افزایش است. شکی نیست که واقعیت مجازی همه چیز را در هر زمینه و در هر صنعتی تغییر خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا