اخبار ارز دیجیتالاخبار NFT

انتشار اولین بازی NFT در راه حل بلاک چین 2021

اکنون عصر بازی برای کسب درآمد است، اما این بدان معنا نیست که بلاک چینی که در حال شکل‌گیری می‌باشد، تعریف شده است. مدل بازی برای کسب درآمد، دنیای کاملاً جدیدی را به گیمرها نشان داده است، دنیایی که به تلاش آنها برای گذراندن زمان در یک اکوسیستم، پاداش می‌دهد. برای مثال، استفاده از یک بازی سنتی مانند ماریو در یک مدل بازی جهت کسب درآمد، منجر به کسب درآمد می‌شود. همانطور که ماریو در مسابقه MarioKart برنده می‌شود و حریفان خود را شکست می‌دهد. پس از معامله در یک صرافی، این درآمدها به پول واقعی تبدیل می‌شوند، مفهومی که باعث می‌شود بازی‌ها فقط تا این حد سودمندتر شوند. این مفهوم بازی برای کسب درآمد تنها از طریق وجود توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) امکان‌پذیر بوده و اولین بازی NFT است. همچنین بسیاری آن‌ها را به عنوان کلکسیون‌های دیجیتالی می‌شناسند که وقتی در محیط مناسب قرار می‌گیرند، کاربران را قادر می‌سازد تا در گیم‌پلی مانند بازی‌های سنتی شرکت کنند. در حالی که منجر به جوایز دیجیتالی می‌شود که می‌تواند برای پاداش واقعی فروخته شود.

Puppy Planet یکی از این بازی‌ها است که پلتفرم‌های NFT، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و GameFi را در یک مدل بازی برای کسب درآمد ادغام می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از محدوده خود بیرون بیایند. این ترکیبی از نوآوری‌های بازی‌های قرارداد هوشمند Axie Infinity، عملکرد ABEYCHAIN ​​و فرصت‌های اضافی برای بازیکنان برای شرکت در بازار کلکسیونی NFT است. در عمل، این محیط به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا حیوانات خانگی NFT را بخرند و بفروشند و از استخراج حیوانات خانگی برای کسب درآمد اضافی در حین شرکت در بازی استفاده کنند. از جمله فرصت‌های دیگر، شانس قرار دادن توکن‌های خود در استخر استخراج و کسب جوایز توکن PUP خواهد بود.

توسعه‌دهندگان معتقدند که ادغام توانایی بازی و کسب درآمد به دلیل ABEYCHAIN  ​​امکان‌پذیر است که هر هفته بیش از 20000 آدرس فعال ABEY 2.0  اضافه می‌کند و اکنون بیش از 140000 شرکت‌کننده در بلاک چین دارد. فیلیپ ساوربورن، بنیانگذار و مدیر بنیاد  ABEYگفت:

ABEYCHAIN  ​​یکی از سریع‌ترین بلاک چین‌های در حال رشد در جهان است. ما هیجان‌زده هستیم که از Pupply Planet به عنوان اولین بازی از بسیاری از بازی‌های ارائه شده در این راه حل بلاک چین که برنده جایزه شده است استقبال می‌کنیم.

با انتشار بازی‌های بعدی، به بازیکنان این فرصت داده می‌شود تا در میدان جنگ معامله کنند، پرورش دهند و بجنگند. در نتیجه، پیشنهاد GameFi در 15 دسامبر 2021 به عنوان اولین نقطه ورود به یک متاورس بزرگتر برای عموم منتشر شد.

به رسمیت شناختن راه حل بلاک چین سال

ABEYCHAIN  ​​اخیراً به عنوان راه حل سال بلاک چین در جوایز AIBC اروپا برای سال 2021 که در ماه نوامبر در مالت برگزار شد، شناخته گشت.

فیلیپ ساوربورن، یکی از بنیانگذاران و مدیر بنیاد  ABEY، سهام اظهار داشت:

این پیروزی نقطه عطفی برای توسعه‌دهندگان ما و هزاران کاربر است که اکوسیستم ABEY را تشکیل می‌دهند. این شناخت معتبر نتیجه کار سخت تیم ABEY  ما و توسعه‌دهندگانی است که برنامه‌های خود را روی بلاک چین ما اجرا می‌کنند. ما متعهد به رشد اکوسیستم ABEY هستیم تا بهترین راه حل را برای کاربران به ارمغان بیاوریم. همچنین از AIBC بسیار سپاسگزاریم و هیئت داوران متخصص آن متوجه اشتیاق ما شده‌اند.

با بازخورد مثبت، Puppy Planet قرار است 180 میلیون توکن PUP منتشر کند که نیمی از آنها به استخراج درون بازی در محیط های کشاورزی یا میدان جنگ اختصاص داده می شود. این توکن در حال حاضر در XSwap، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) ساخته شده در ABEYCHAIN ​​فهرست شده است. هر توکن PUP انباشته شده را می‌توان با USDT یا سایر ارزهای دیجیتال محبوب با این صرافی مبادله کرد.

پس از انتشار بازی، کاربران از ابزار اضافی برای توکن‌های خود برای خرید اولین بازی NFT و سایر لوازم جانبی برای تسریع سرعت بیرون آمدن حیوانات خانگی خود بهره‌مند می‌شوند.

سیاره‌ای که در حال رشد است

برای ادامه ارائه ابزار به ABEYCHAIN و رشد جوامع آن، Puppy Planet برای نسخه‌های آینده تنظیم شده است که مفهوم املاک مجازی را شامل می‌شود. با این مقدمه، بازیکنان می‌توانند یک فضای مجازی شخصی سازی شده را در اکوسیستم غیرمتمرکز خریداری، مالکیت و توسعه دهند.

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا