آموزش ارز دیجیتالاخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

نشانه‌های فصل آلت‌کوین‌ها با سقف قیمتAVAX ، ENJ و EGLD

هفته‌ گذشته در حالی گذشت که نوسانات بازار، با ریزش قیمت بیت کوین همراه بود و قیمت این ارز دیجیتال تا به زیر 60 هزار رساند. سطح پایین BTC را آخرین بار در اواسط ماه اکتبر شاهد آن بودیم. همانطور که این اتفاق در گذشته نیز رخ داده است، این کاهش قیمت بیت کوین، روند مناسبی برای فصل آلت‌کوین‌ها را به همراه داشت. شاخص آلت سیزن در کوین تلگراف مارکت پرو وضعیت فعلی را نشان می‌دهد. این وضعیت مشابه آن دوره‌های زمانی است که آلت‌کوین‌ها نسبت به Bitcoin عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهند.

در ادامه نگاهی می‌اندازیم به برخی از آلت‌کوین‌ها که قیمت آن‌ها در چند هفته اخیر، دائماً در حال افزایش بوده است.

آوالانچ (AVAX) یک پروتکل بلاک چین برای ارائه برنامه‌های دیفای (DeFi) و خدمات مالی بوده که در سال 2021 با رشد اکوسیستم اقتصاد غیر متمرکز و توکن‌های غیر مثلی آن (NFT)، محبوبیت آن افزایش پیدا کرده است. به لطف هزینه پایین این پروتکل، کاربران زیادی از سمت شبکه اتریوم به سوی این پلتفرم جذب شده‌اند.

پیش از این افزایش قیمت اخیر، داده های VORTECS از کوین تلگراف مارکتس پرو، در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) چشم اندازی صعودی برای AVAX را شناسایی کرد.

این شاخص، یک مقایسه الگوریتمیک از وضعیت تاریخی و فعلی فاکتورهایی از جمله احساسات بازار، فعالیت در توییتر، نوسان قیمت‌ها و حجم معاملات را در بر می‌گیرد.

همانطور که در نمودار بالا می‌بینید، امتیاز VORTECS برای آوالانچ در 5 نوامبر شروع به افزایش کرد و به سطح بالا در 83 رسید. قیمت AVAX هم 54.7 درصد افزایش را در دو هفته بعدی آن شاهد بود.

این افزایش قیمت در حالی رقم خورد که مجموع دارایی قفل شده در اکوسیستم دیفای آوالانچ افزایش یافته است و Binance US از لیست کردن توکن آن خبر داد.

دیگر آلت کوینی که در قیمت ارزهای دیجیتال رشد پیدا کرده است، انجین (ENJ) می‌باشد. انجین یک پروتکل است که بر روی شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و بر روی محصولات گیمینگ مبتنی بر بلاک چین و NFT تمرکز دارد.

داده‌های تریدینگ ویو و کوین تلگراف مارکتس پرو نشان می‌دهد که از 29 سپتامبر که این ارز کف قیمت خود در 1.19 دلار را لمس کرد، تا 19 نوامبر (28 آبان) 213.5 درصد افزایش شامل حال قیمت ENJ شده است و آنرا به 3.74 دلار رساند.

قدرت ENJ در ماه نوامبر در حالی رو به افزایش است که اکوسیستم آن قصد دارد برای پروژه زنجیره‌ای Efinity، جایگاهی برای خود در پاراچین پولکادات (DOT) از طریق مزایده وام جمعی فراهم کند.

آلتکوین بعدی که شاهد افزایش بوده است و به آن خواهیم پرداخت، الروند (EGLD) می‌باشد. داده‌های VORTEX از کوین تلگراف مارکتس پرو، از 12 نوامبر (21 آبان) افزایش قیمت EGLD را پیش‌بینی کرده بود.

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا