دانستنی های ارز دیجیتال

بهترین میم کوین های آینده دار با سودهای انفجاری

در این روزها که لیست قیمت ارز دیجیتال هر ثانیه تغییر می کند، شما هم باید به فکر یک سرمایه گذاری خوب در این بازار باشید. میم کوین ها یک نوع از ارزهای دیجیتال هستند که قیمت نسبتا کمی در مقایسه با ارزهای دیجیتال اصلی دارند و با سرمایه کم نیز می توان وارد آنها شد. این میم کوین ها نوسانات شدیدی دارند ولی اگر از دسته بهترین میم کوین های آینده دار باشند، می توان روی رشد آنها در بلندمدت حساب کرد.

بهترین میم کوین های آینده دار

بهترین میم کوین های آینده دار

یکی از ویژگی های اصلی میم کوین ها، قیمت آنها است. بسیاری از میم کوین های آینده دار و خوب موجود در بازار کریپتوکارنسی، قیمت نسبتا پایین همراه با درصد رشد بالا دارند. پس، شما به عنوان یک سرمایه گذار، با سرمایه کم و محدود نیز می توانید میم کوین ها بسیار خوبی را بخرید که آینده پرسودی را به همراه دارند. طبق بررسی تحلیل های انجام شده بهترین میم کوین های آینده دار شامل موارد زیر است:

 • میم کوین پپه (Pepe Coin)
 • دوج کوین (Doge Coin)
 • میم کوین BOME
 • میم کوین شیبا اینو (Shiba Inu)
 • میم کوین تامادوج (Tamadoge)
 • میم کوین فلوکی (Floki)
 • میم کوین بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin)
 • میم کوین مونا کوین (MonaCoin)
 • میم کوین دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)
 • میم کوین (Bonk)
 • میم کوین (Myro)
 • میم کوین ایپ کوین (APE)
 • میم کوین (Wojak)
 • میم کوین ویتا اینو (Vita Inu)

میم کوین پپه (Pepe Coin)

ارز دیجیتال یا میم کوین پپه یکی از بهترین میم کوین های آینده دار در بازار حال حاضر ارز دیجیتال است. ارز پپه با نام اختصاری Pepe شناخته می شود. این میم کوین تقریبا یکی از میم کوین های نوپا در بازار است و پروژه آن دارای ۴۲۰ تریلیون توکن در حال گردش دارد. تقریبا بیش از ۹۰ درصد این توکن های در حال گردش، در استخرهای نقدینگی قفل شده اند. میم کوین پپه از زمان عرضه، رشد بسیار زیاد و قابل توجهی را داشته که همین موضوع باعث اعتبار زیاد آن می شود. فروش این میم کوین تاکنون نزدیک به ۶۸۰ میلیون دلار رسیده است که رقم بسیار قابل توجهی برای یک میم کوین محسوب می شود.

پپه کوین نیز مانند هر ارز دیجیتال و به خصوص میم کوین دیگری، نوسانات شدید و زیادی را دارد. همین موضوع، باعث ریسک بالا در معامله این ارز دیجیتال می شود و سرمایه گذاری در پپه کوین انتخاب خیلی بهتری است. در حال حاضر، روزانه تعداد هولدرها یا سرمایه گذاران این میم کوین رو به افزایش چند درصدی است. پس با خیال آسود روی آینده بسیار خوب پپه کوین سرمایه گذاری کنید.

ارز pepe

دوج کوین (Doge Coin)

دوج کوین با نام اختصاری (Doge) اولین میم کوین در بازار ارز دیجیتال بود و در همان لحظه ورود به این بازار، با رشد انفجاری رو به رو شد. اما این یک پایان برای دوج کوین نبود. دوج کوین هنوز هم یکی از بهترین میم کوین های آینده دار برای سرمایه گذاری است و رشدهای انفجاری زیادی را هنوز هم تجربه می کند. این میم کوین برای اولین در سال ۲۰۱۳، با ایده از میم یک سگ ژاپنی با نژاد شیبا اینو طراحی و خلق شد. هدف از خلق این میم کوین، ابتدا یک شوخی ساده و تمسخر گرفتن بازار ارز دیجیتال بود ولی به مرور زمان، هدف کاملا تغییر کرد.

دوج کوین به یکی از موفق ترین ارزهای دیجیتال با عنوان بهترین میم کوین های آینده دار تبدیل شد.محبوبیت دوج کوین از سال ۲۰۲۰ آغاز شد و در سال ۲۰۲۱ به اوج خودش رسید. در تاریخ ۸ می ۲۰۲۱، قیمت دوج کوین به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۷۳ دلار رسید.دوج کوین توانست یک ژانر جدید در بازار ارز دیجیتال را راه اندازی کند و الهام بخش بسیاری از میم کوین های دیگر مانند شیبا و تامادوج باشد.

در حال حاضر، امکان خرید دوج کوین از تقریبا تمامی صرافی های ایرانی و خارجی وجود دارد و در اکثر کیف پول های ارز دیجیتال نیز پشتیبانی می شود. اگر قصد سرمایه گذاری روی میم کوین ها را دارید، دوج کوین یکی از بهترین و در دسترس ترین میم کوین ها است.

ارز Doge-Coin

میم کوین بوک اف میم BOME

در سال ۲۰۲۴، بلاکچین سولانا تصمیم گرفت تا با طراحی و خلق یک میم کوین اختصاصی، از هیجان بازار میم کوین ها به نفع خودش بهره بگیرد. در همین زمان، میم کوین Book of Meme را خلق کرد که با نام اختصاری Bome شهرت دارد. ارز بوم خیلی جدید است و در حال حاضر، نوسانات زیادی دارد. از آن جایی که این میم کوین به تازگی در صرافی های معتبری مانند بایننس لیست شده است، می توان آن را یکی از بهترین میم کوین های آینده دار برای سرمایه گذاری دانست.

پروژه میم کوین Bome با الهام از فرهنگ اینترنتی میم ها در فضای بلاکچین طراحی شده است. هدف از راه اندازی آن، ارائه یک تجربه بهینه وب ۳ (WEB3) و ایجاد یک بستر مناسب و امن برای انجام تبادلات ارز دیجیتال است.

ارز BOME

میم کوین شیبا اینو (Shiba Inu)

همان طور که در بالاتر اشاره کردیم، دوج کوین منبع الهامی برای میم کوین های دیگر مانند شیبا اینو شد. پس از موفقیت دوج کوین در بازار ارز دیجیتال، میم کوین دیگری به نام شیبا اینو با نام اختصاری (Shiba Inu) در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد که توانست محبوبیتی مانند دوج کوین را به دست آورد. نماد شیبا اینو از روی یک سگ شکاری ژاپنی با نژاد شیبا اینو گرفته شده است.این میم کوین روی شبکه اتریوم قرار دارد و از قراردادهای هوشمند نیز پشتیبانی می کند.

شیبا یکی از قدرتمندترین رقبای دوج کوین است که با شبکه بزرگی از خدمات دیفای سازگاری دارد. از طرف دیگر، صرافی های معتبری این میم کوین را لیست کرده اند و همین موضوع، به شیبا اعتبار بالایی می دهد. تقریبا در سال ۲۰۲۰، همزمان با راه اندازی آن، قیمت شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۱ دلار بود؛ ولی در اکتبر سال ۲۰۲۱، به قیمت ۰.۰۰۰۰۸ دلار رسید. این اتفاق یعنی سرمایه گذاران شیبا در آن سال، تقریبا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ درصد سود کردند. این میم کوین یکی دیگر از بهترین میم کوین های آینده دار برای سرمایه گذاری است؛ ولی قبل از هر اقدامی، تحقیقات لازم روی چارت قیمت و آینده آن انجام دهید.

ارز Shiba-Inu

میم کوین تامادوج (Tamadoge)

تاماداج یا تامادوج یکی از بهترین میم کوین های سال ۲۰۲۴ است. این میم کوین در سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارز دیجیتال شد ولی به دلیل عملکرد خوبی که داشت، در سال ۲۰۲۴، به یکی بهترین میم کوین ها تبدیل شد. تاما برخلاف بسیاری از میم کوین های آینده دار، بدون کاربرد نیست و کاربرد خاصی دارد. در واقع، تامادوج، توکن بومی یک اکوسیستمی به نام TAMA است. این اکوسیستم، یک پلتفرم برای NFTها و بازی هایی که امکان کسب درآمد به کاربران را می دهد، است. تامادوج نیز مانند شیبا از دوج کوین الهام گرفته و هر یک از NFTهای این پلتفرم، یک سگ خانگی با نژاد متفاوت را نشان می دهد.

اگر به دنبال یک میم کوین با سود انفجاری هستید، میم کوین تامادوج یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است. قبل از هر اقدامی، می توانید توییتر و کانال یوتیوب این میم کوین را دنبال کرده و اطلاعات کافی درباره برنامه آینده این پروژه و میم کوین آن به دست آورید. در این صورت، با خیالی آسوده تر سرمایه گذاری انجام می دهید.

ارز Tamadoge

میم کوین فلوکی (Floki)

فلوکی اینو یکی دیگر از بهترین میم کوین های آینده دار است که با نماد FLOKI شناخته می شود. این میم کوین نسبتا جدید الورود به دنیای ارزهای دیجیتال، از سگ شیبا اینو ایلان ماسک الهام گرفته شده است. هدف از راه اندازی فلوکی اینو نیز ایجاد آگاهی نسبتی درباره فناوری بلاکچین و دارایی های دیجیتال است. در حال حاضر، این میم کوین روی ۴ پروژه شاخص فعال است و قابلیت استفاده دارد.

 • محصولات مالی غیرمتمرکز به نام FlokiFi
 • بازی متاورسی به نام Valhalla
 • یک مارکت پلیس (Market Place) به نام FlokiPlace
 • یک پلتفرم آموزشی به نام دانشگاه فلوکی

در واقع این چهار مورد، محصولات شاخص فلوکی هستند که همگی با میم کوین فلوکی کار می کنند. این میم کوین سازگار با استانداردهای ERC20 و BEP20 است. این موضوع یعنی که فلوکی یک ارز چند زنجیره ای است که روی بلاکچین های اتریوم و بایننس اسمارت چین (BSC) اجرا می شود. از آن جایی که این میم کوین با ایده از سگ ایلان ماسک راه اندازی شده، پس قطعا نظرات ایلان ماسک در آینده این میم کوین تاثیرگذار خواهد بود.

ارز Floki

میم کوین بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin)

بیبی دوج کوین هفتمین مورد از بهترین میم کوین های آینده دار است. این میم کوین برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و خود را به عنوان جانشین جدید دوج کوین معرفی کرد. هدف از راه اندازی این میم کوین، ایجاد آگاهی نسبت به سگ ها و کمک به خیریه های نگهداری از حیوانات است. قیمت بیبی دوج، تقریبا یک رشد ۹۰۰ هزار درصدی را تجربه کرد اما مجددا پس از چند روز، ۹۰ درصد افت قیمت داشت.

اگر قصد سرمایه گذاری روی بیبی دوج کوین دارید، باید بدانید که این میم کوین می تواند یک میم کوین انفجاری باشد اما هیچ ویژگی منحصر به فردی نسبت به دیگر میم کوین ها ندارد. البته از آن جایی که این میم کوین وابستگی به دوج کوین دارد، ریسک خرید و فروش آن خیلی بالا است. حتما قبل از شروع سرمایه گذاری، اطلاعات کافی درباره روند این میم کوین به دست آورید.

ارز Baby-Doge-Coin

میم کوین مونا کوین (MonaCoin)

مونا یکی از قدیمی ترین میم کوین های بازار ارز دیجیتال است که پروژه آن به سال ۲۰۱۳ برمی گردد. این میم کوین ژاپنی با ایده از یک کاراکتر هنری ژاپنی به نام ASCII طراحی و ساخته شد که شباهت زیادی به یک گربه دارد. میم کوین موناکوین ویژگی های زیادی دارد که آن را به یک میم کوین آینده دار تبدیل می کند. این توکن یک ارز دیجیتال رسمی در کشور ژاپن است. مردم این کشور می توانند این توکن را از خودپردازهای ژاپن خریداری کرده یا هزینه خرید خود در بسیاری از فروشگاه های ژاپن را با این ارز پرداخت کنند.

سازمان خدمات مالی ژاپن این میم کوین را تایید کرده و همین موضوع، یک اعتبار مازاد به میم کوین مونا کوین می دهد. البته که این میم کوین نیز مانند هر میم کوین دیگری، نوسانات زیادی دارد و شما قبل از هر سرمایه گذاری، باید با این نوسانات و نحوه مواجه با آن، آشنا باشید.

ارز MonaCoin

میم کوین دوج ایلان مارس (Dogelon Mars)

میم کوین دوج ایلان مارس با نماد اختصاری ELON شناخته می شود. این مورد نیز یکی از بهترین میم کوین های آینده دار در بازار ارز دیجیتال است. دوج ایلان مارس با الهام از ترکیب فضا و ارز دیجیتال طراحی شده است. در واقع، مضمون اصلی این میم کوین به فضا و مارس اشاره دارد. دوج به معنای پادشاه میم کوین ها، «ایلان» اشاره به ایلان ماسک که حامی میم کوین ها است و «مارس» هم نماد صعودی درخشان در فضا است.

این میم کوین براساس یک داستان فانتزی و تخیلی به صورت کمیک طراحی شده و روی شبکه های پالیگان، سولانا و اتریوم عرضه می شود. برای سرمایه گذاری روی این میم کوین آینده دار، حتما درباره اهداف و برنامه آن مطالعه کنید و با دیدی بازتر برای سرمایه گذاری اقدام کنید.

ارز Dogelon-Mars

میم کوین Bonk

میم کوین Bonk یک میم کوین روی بستر سولانا است و در سال ۲۰۲۳ معرفی شد. این میم کوین در سال گذشته، قیمت ارز بونک توانست یک رشد ۷ هزار و ۳۰۰ درصدی را تجربه کند و همین موضوع، باعث جلب توجه سرمایه گذاران این بازار شد. هدف از راه اندازی میم کوین Bonk، جلوگیری از سرمایه گذاری های پرریسک و خطرناک و بازگرداندن کنترل عرضه و تقاضا به شبکه سولانا است. با وجود اینکه این میم کوین در سال گذشته رشد عجیبی داشت، به سرعت کاهش شدیدی را تجربه کرد ولی در روند کاهشی باقی نماند. میم کوین Bonk، صرافی غیرمتمرکز BonkSwap را معرفی کرد که به سرعت باعث رشد جامعه میم کوین Bonk شد.

ارز Bonk

میم کوین Myro

میم کوین مایرو، یک ارز دیجیتال روی شبکه سولانا است که در سال ۲۰۲۳، تقریبا همزمان با میم کوین bonk معرفی شد. قیمت ارز myro نیز به سرعت انفجاری یک رشد ۱۴۰۰ درصدی را تجربه کرد و جایگاه خوبی در میان میم کوین  ها به دست آورد. هدف میم کوین مایرو، استفاده بهینه از ارزهای دیجیتال و افزایش دسترسی به آنها است. نام میم کوین مایرو، از روی نام سگ خانگی یکی از بنیان گذاران شبکه سولانا برگرفته شده است. این میم کوین با توجه به ویژگی  هایی که دارد، می تواند یکی از مهم ترین رقبا برای میم کوین دوج کوین باشد.

ارز Myro

میم کوین ایپ کوین (APE)

ایپ کوین یکی دیگر از بهترین میم کوین های آینده دار است که به دلیل همکاری  اش با پروژه Bored Ape Yacht Club معروف شد. این پروژه یک کالکشن NFT معروف است که با این میم کوین همکاری داشته است. همچنین، ایپ کوین، ارز دیجیتال رسمی این مجموعه است و یک دارایی مهم در این پروژه محسوب می شود. ایپ کوین دارای استاندارد ERC20 است و توکن حاکمیتی اکوسیستم APE است که دسترسی به وب ۳ می دهد.

از آن جایی که این میم کوین ارتباط مستقیمی با مجموعه NFT میمون  های کسل دارد، می تواند آینده بسیار خوبی را تجربه کند. چرا که بسیاری از افراد مشهور و سلبریتی ها، واکنش های زیادی درباره آن نشان داده اند.

ارز APE

میم کوین Wojak

میم کوین وجک، یکی از بهترین میم کوین های آینده دار و کمتر شناخته شده است. این میم کوین در شبکه های اجتماعی راه اندازی شده و یکی از میم کوین های خوب در سال های اخیر است. دلیل محبوبیت این میم کوین نیز بستر راه اندازی آن، یعنی شبکه های اجتماعی است. همین موضوع باعث شد که وجک توکن در مدت زمان بسیار کم، رشد انفجاری و جذابی را تجربه کند. اگر قصد سرمایه گذاری در این میم کوین را دارید، حتما باید قبل از هر اقدامی، کمی تحقیق انجام دهید و نسبت به شرایط سرمایه گذاری روی میم کوین  ها آشنا باشید.

ارز Wojak

میم کوین ویتا اینو (Vita Inu)

اکوسیستم ویتا اینو با نام اختصاری VINU در سال ۲۰۲۱ معرفی شد. میم کوین ویتا اینو نیز توکن بومی همین اکوسیستم است و دقیقا مانند میم کوین تامادوج، تمرکزش روی افزایش کاربرد یک میم کوین روی اکوسیستم خودش است. سرعت انجام تراکنش در این اکوسیستم بسیار بالا است و تراکنشات با هزینه کارمزد بسیار کمی انجام می شوند. ارز ویتا اینو یکی دیگر از بهترین میم کوین های آینده دار برای سرمایه گذاری است.

ارز Vita-Inu

میم کوین چیست؟

میم کوین ها (Meme Coin)، یک نوع از ارزهای دیجیتال هستند که قابلیت خرید و فروش و حتی سرمایه گذاری را هم دارند. طراحان این میم کوین ها، از یک میم یا یک شوخی اینترنتی که بسیار ترند می شوند، ایده می گیرند. هیچ یک از میم کوین ها، فناوری خاص و جدیدی در خود ندارند. در واقع، میم هایی که ایده اصلی میم کوین ها هستند، به یک ویدیو وایرال شده خنده دار برمی گردند. این ویدیوهای خنده دار معمولا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، خیلی سریع دیده می شوند و محبوبیت زیادی پیدا می کنند.

اما سوالی که در بخش میم کوین چیست؟ مطرح می شود، مربوط به سرمایه گذاری در آن است. هیچ کس درباره آینده میم کوین ها مطمئن نیست و می توان گفت که باید با دانش و اطلاعات زیادی وارد سرمایه گذاری در میم کوین ها شد. چرا که بسیاری از میم کوین ها، همان ابتدای شروع از لیست صرافی ها خارج شدند و سرمایه گذاران خود ضرر زیادی را وارد کردند. به طور کلی، شناخت بهترین میم کوین های آینده دار برای سرمایه گذاران یا معامله گرانی که در ابتدای مسیر خود هستند و سرمایه اولی نسبتا کمی دارند، بسیار کمک کننده است.

جمع بندی

میم کوین ها یکی از ژانرهای نسبتا جدید در بازار ارز دیجیتال هستند که این روزها، بازار آنها خیلی داغ است. بسیاری از سرمایه گذاران مبتدی که سرمایه نسبتا کمی دارند، می توانند سرمایه گذاری خودشان را از این میم کوین ها آغاز کنند. اما نکته ای که قبل از هر اقدامی در این زمینه باید بدانید، آشنایی با بازار ارز دیجیتال و نوسانات آن است. هر ارز دیجیتالی، به خصوص میم کوین ها، نوسانات شدیدی دارند و شما باید شناخت کافی نسبت به این نوسانات در مواقع بحرانی داشته باشید. همچنین، نسبت به پروژه میم کوین انتخابی خود حسابی تحقیق کنید و صرافی ارز دیجیتال مناسب برای خرید آن را نیز پیدا کنید.

 

تیم تولید محتوای اریترون

در بلاگ اریترون سعی می‌کنیم بهترین مقالات آموزشی درباره ارزهای دیجیتال رو با در نظر گرفتن به روزترین اطلاعات حوزه رمز ارزها، با شما به اشتراک بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا