اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

بایننس 4.17 میلیارد LUNC را سوزاند، قیمت LUNC و USTC جهش کرد!

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا، بایننس 4.17 میلیارد توکن لونا کلاسیک (LUNC) را در بیستمین مرحله از توکن سوزی این ارز دیحیتال سوزاند. پس از این توکن سوزی، مجموع توکن های LUNC سوزانده شده توسط بایننس، از 56 میلیارد فراتر رفته است. در حال حاضر کل توکن های سوزانده شده توسط جامعه Terra Luna Classic تقریبا به 110 میلیارد رسیده است.

نکته قابل توجه این است که در روزهای 29 فوریه و 1 مارس هم، صرافی بایننس بیش از 350 میلیون دلار از کامزد معاملات جفت ارزهای معاملاتی لونا کلاسیک در بازار اسپات و مارجین را سوزانده است.

بایننس به سوزاندن لونا کلاسیک ادامه می دهد

صرافی بایننس با روی کار آمدن مدیرعامل جدید، ریچارد تنگ، همچنان به سوزاندن توکن های لونا کلاسیک (LUNC)  ادامه می دهد. این اقدام، در راستای تعهدی است که مدیرعامل سابق، چانگ پنگ ژائو، به جامعه Terra Luna Classic داده بود.

مجموع توکن های سوزانده شده LUNC

هرچند نرخ سوزاندن روزانه در مقایسه با ماه های قبل به علت افزایش قیمت LUNC کاهش یافته است، اما حجم معاملات در صرافی های ارز دیجیتال همچنان به دلیل افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین و آلت کوین ها بالا باقی مانده است.

افزایش قیمت توکن LUNC و USTC بعد از توکن سوزی آوریل 2024

بعد از توکن سوزی اخیر بایننس قیمت لونا کلاسیک (LUNC) و USTC افزایش پیدا کرد. علاوه بر این، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 95 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده علاقه بالای معامله گران است. با این حال، داده های معاملات آتی LUNC در حال حاضر نشان دهنده عدم تمایل معامله گران قراردادهای مشتقه به این توکن است.

در همین حال، قیمت USTC در 24 ساعت گذشته 2 درصد کاهش یافته و در حال حاضر با قیمت 0.0276 دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته این توکن به ترتیب 0.0270 و 0.0289 دلار است. حجم معاملات USTC نیز در 24 ساعت گذشته 80 درصد افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا