فناوری بیت کوین (BTC) بدون حمایت شرکتی یا دولتی شهرت یافته است. علیرغم مقاومت دائمی جریان اصلی مالی، بیت کوین توانسته است خود را از یک ایده به یک دارایی غیرمتمرکز با بازده بالا تبدیل کند. این تحول و پذیرش بیت کوین، سرمایه‌گذاران را در تمام نسل‌ها به سمت داشتن و استفاده از بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت جذب می‌کند.
وقتی صحبت از پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت برای کالاها یا خدمات شما می شود، مراحل زیر یک پروسه آرام به سمت پذیرش را تضمین می‌کند.

قانون کشور

همه دولت ها از معامله شهروندان خود با بیت کوین خوشحال نیستند. این به این دلیل است که بسیاری از پلتفرم‌های بیت‌کوین الزامات شناخت مشتری (KYC) و ضد پول شویی (AML) را الزامی نمی‌کنند، که ردیابی تراکنش‌ها را برای مقامات دشوار می‌کند.

اگر می‌خواهید کسب و کاری را راه‌اندازی کنید که بیت کوین را می‌پذیرد، مطمئن شوید که از سرویسی استفاده می‌کنید که با قوانین و مقررات محلی مطابقت دارد. بسته به موضع دولت در مورد ارزهای دیجیتال، مالیات بر درآمد برای مکان های مختلف متفاوت اعمال می‌شود.

این امر باعث شده است که بسیاری از کسب‌وکارها در خارج از کشور به مکان‌هایی بروند که درآمدهای ارزهای رمزنگاری‌شده معاف از مالیات یا بررسی دقیق‌تر را ممکن می‌سازند. در حال حاضر دو کشور امن مالت و پرتغال هستند. در حالی که محیط کم مالیات جبل‌الطارق به کسب‌وکارهای دارای رمزارز اجازه می‌دهد تا تنها با 10 درصد مالیات بر درآمد شرکت‌ها کسب و کار را شروع کنند، کشورهایی مانند ایالات متحده سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تری در قبال درآمدهای کریپتو دارند.

انتخاب پلت فرم مناسب

اکنون که مقررات محلی مربوط به درآمد بیت کوین را بررسی کرده‌اید، زمان آن رسیده است که بهترین روش برای تراکنش بیت کوین را برای شما و همچنین مشتریانتان تعیین کنید.

تراکنش‌های بیت کوین توسط آدرس‌های بیت کوین، کدهای‌QR، سیستم‌های نقطه فروش (POS) و درگاه های پرداخت آنلاین امکان پذیر می‌شوند. برای شناسایی بهترین روش پذیرش بیت کوین، سوالات زیر را از خود بپرسید: «من به چه نوع جمعیتی خدمت می‌کنم؟ آنها چقدر از فناوری آگاه هستند؟» این به شما کمک می‌کند تا دروازه‌های پیچیده را از بین ببرید و شما را به حالت نهایی پذیرش بیت کوین نزدیک می‌کند.

به مشتریان خود اطلاع‌رسانی کنید

دادن گزینه‌های بیشتر به مشتریان برای پرداخت هرگز نمی‌تواند چیز بدی باشد. بیت کوین تبدیل به یک ابزار بازاریابی شگفت‌انگیز موفق برای بسیاری از مشاغل شده است. در حالی که نمی‌تواند پایگاه مشتری وفادار را تضمین کند، برچسب‌های «بیت‌کوین اینجا پذیرفته می‌شود» به کسب‌وکار شما چه آنلاین و چه مغازه، توجه مورد نظر شما را می‌بخشد.

مهم نیست که چقدر بانک‌ها با هم کار می‌کنند، حتی در این مرحله اولیه از چرخه حیات بلاک چین، ارز فیات نمی‌تواند به توانایی بیت کوین در پرداخت‌های بین مرزی یکپارچه نزدیک شود. این امر باعث می‌شود که خریدار به راحتی نیازهای خود را برآورده کند. از طرف دیگر، اقدام یک تاجر برای فروش یک محصول عجیب و غریب یا دست ساز محلی و ارسال آن به سراسر مرزها و قاره ها در ازای بیت کوین بسیار آسان است.

علاوه‌بر این، اجماع فروشگاه بیت کوین این اکوسیستم وسیع از فروشندگان و خریداران بدون مرز را به هم متصل می‌کند. فهرست کردن کسب و کار شما در یک جمع‌آوری محبوب می‌تواند به مشتریان بالقوه شما کمک کند تا شما را پیدا کنند. امروزه می‌توانید با استفاده از بیت‌کوین همه چیز از هودی و تی‌شرت گرفته تا قاب گوشی و ماسک صورت را بخرید.

سخن پایانی

هنگامی که قوانین را رعایت کردید، با خیال راحت گزینه‌های جدید پرداخت و پذیرش بیت کوین خود را به بازار عرضه کنید. مردم در سراسر جهان مشتاق هستند تا فروشگاه‌های بیشتری را کشف کنند که بیت کوین را برای خدمات خود می پذیرند. بنابراین پذیرندگان اولیه یک مزیت بزرگ دارند. اگر آماده پذیرش بیت کوین برای تجارت آنلاین خود هستید، ارسال اقلام در سطح بین‌المللی برای شما ایده‌آل خواهد بود، زیرا جامعه بیت کوین هیچ مرزی نمی‌شناسد.
به طور کلی، مهم است که خود را در جریان آخرین نوآوری‌ها در مورد بیت کوین قرار دهید.

منبع: کوین‌تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *