اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت BONK بعد از لیست شدن در صرافی BitMEX

یک ساعت بعد از اینکه صرافی BitMEX اعلام کرد ارز بونک را لیست کرده، قیمت آن تقریبا 6% افزایش پیدا کرد. بنا بر اعلام BitMEX معاملات بونک در 11 مارس (21 اسفند 1402) ساعت UTC – 4:00 (7:30 صبح به وقت تهران) باز خواهد شد. با این حال کاربران این صرافی از 8 مارس می توانند این ارز دیجیتال را در سایت BitMEX مشاهده و بررسی کنند.

لیست شدن بونک در صرافی BitMEX

لیست شدن این ارز تنها خبری نبود که باعث هیجان در معاملات Bonk شد. BitMEX در یک توییت اعلام کرد به افرادی که به طور فعال این میم کوین را معامله کنند، توکن BNOK هدیه می دهد. لیست شدن این ارز دیجیتال، نتیجه عملکرد فوق العاده آن در یک ماه گذشته است. در 30 روز گذشته، قیمت بونک، 229% افزایش یافته است؛ این عملکرد خوب باعث شده تا نام بونک بر سر زبان ها بیفتد و در کنار میم کوین های بالا رده ای مثل شیبا اینو (SHIB) و دوج‌کوین (DOGE) قرار بگیرد.

با استفاده از داده های درون شبکه ای از Santiment، مشخص شد که حجم معاملات از ۷۴۷ میلیون به ۸۱۲ میلیون افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت نشان دهنده افزایش علاقه به معامله ارز دیجیتال BONK می باشد. با وجود افزایش حجم معاملات، روند صعودی اولیه توکن BONK با کاهش جزئی قیمت از 0.000034 دلار به 0.000033 دلار مواجه شده است. افزایش حجم و کاهش قیمت ممکن است برای BONK خیلی خوب نباشد. تا زمانی که حجم در کنار قیمت افزایش پیدا نکند، ارزش بونک ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد.

افزایش چشمگیر BONK

با لیست شدن این ارز در صرافی BitMEX، به احتمال زیاد شاهد افزایش پذیرش BONK در صرافی ها خواهیم بود. اگر پذیرش این ارز توسط صرافی ها بیشتر شود ارزش این توکن نیز می تواند به دنبال آن افزایش پیدا کند. هنوز مشخص نیست که آیا BONK در کوتاه مدت به رشد خود ادامه خواهد داد یا خیر. AMBCrypto با بررسی حجم معاملات BONK به دنبال یافتن سر نخ هایی در این زمینه بود.

آیا روند صعودی بونک به پایان رسیده است؟

برخی از تحلیل ها نشان می دهند که ممکن است در ادامه شاهد تضعیف حرکت صعودی BONK باشیم. در زمان نگارش این مطلب، جفت ارز BONK/USD سیگنال هایی از اندیکاتور MACD دریافت می کند که حاکی از کاهش قدرت روند صعودی است. با توجه به نمودار زیر مقدار MACD منفی است که نشان می دهد عرضه نسبت به تقاضا بیشتر شده است. علاوه بر این اندیکاتور RSI نشان می دهد که فشار خرید متوقف شده است. در صورت ادامه این روند، قیمت BONK ممکن است در کوتاه مدت به 0.000030 دلار کاهش یابد.

با بررسی سیگنال های اکستنشن فیبوناچی، می توان پی برد که احتمال افزایش قیمت بونک در آینده وجود دارد. به عنوان مثال، سطح فیبوی 0.786 در 0.000045 دلار قرار دارد که می تواند به عنوان نقطه ورود به معامله در نظر گرفته شود. از سوی دیگر، فیبوی 3.618 در 0.000012 دلار به عنوان تارگت یا مقاومت احتمالی در این حرکت صعودی عمل می کند.

 

نمودار BONKUSD

از دیدگاه نزولی، قیمت BONK ممکن است به زیر 0.000030 دلار کاهش یابد. اما این کاهش احتمالا تنها یک اصلاح در روند صعودی است. اگر فشار خرید افزایش یابد، اولین تارگت بونک می تواند در حدود 0.000089 دلار باشد. پس از عبور از سطح 0.000089 دلار، میم کوین BONK احتمالاً عملکرد 30 روزه گذشته خود را تکرار خواهد کرد. این تکرار به معنای افزایش قیمت و حرکت به سمت 0.000020 دلار خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا