اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

قیمت بونک 68 درصد افزایش یافت! بررسی نشانه های صعودی BONK

رمزارز BONK در طول دو روز گذشته شاهد جهش چشمگیر 68 درصدی قیمت بوده و این موضوع توجه بسیاری از فعالان بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. تجزیه و تحلیل داده های سنتیمنت نشان می دهد که حجم مباحث مربوط به BONK در شبکه های اجتماعی طی این مدت به شدت افزایش یافته، هرچند که تمامی این توجهات مثبت نبوده است. اما تحلیل تکنیکال بونک در بلند مدت سیگنال های مثبتی را به ما می دهد که بررسی آنها خالی از لطف نیست.

افزایش قیمت به 0.0000214 در 21 آوریل

قیمت BONK از 0.000014 دلار در تاریخ 19 آوریل، به 0.0000214 دلار در تاریخ 21 آوریل صعود کرد و همزمان حجم معاملات نیز افزایش قابل توجهی پیدا کرد. با این حال، علیرغم عملکرد مثبت قیمت در کوتاه مدت، سنتیمنت وزن دهی شده BONK همچنان در محدوده منفی باقی مانده که نشان دهنده عدم اعتماد به این میم کوین است.

سنتیمنت بونک
سنتیمنت بونک

در طول مدت زمان رالی قیمت، نرخ تامین مالی منفی بود و تعداد زیادی موقعیت شورت تسویه شد که این عوامل، سوخت بیشتری را برای صعود قیمت فراهم نمود. اگرچه ممکن است بازار مشتقات نقش مهمی در افزایش قیمت ایفا کرده باشد، اما فعالیت معاملاتی نیز سهم قابل توجهی در این روند داشته است.

افزایش قیمت و حجم معاملات بونک

چنانچه خریداران بتوانند به عملکرد مثبت خود ادامه دهند، سطح فیبوناچی 78.6 درصد احتمالاً به عنوان یک حمایت کلیدی عمل خواهد کرد، همانطور که در اواسط ماه مارس نیز چنین نقشی را ایفا کرد. حمایت خریداران از این ناحیه بسیار حیاتی است.

در حال حاضر، شاخص جریان پول (CMF) در سطح مثبت 0.25 قرار دارد که نشان دهنده ورود سرمایه قابل توجه به بازار است و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بالاتر از عدد خنثی 50 قرار گرفته که بیانگر مومنتوم صعودی می باشد.

تحلیل تکنیکال بونک در 22 اوریل 2024

با توجه به عملکرد اخیر رمزارز BONK، به نظر می رسد که این ارز دیجیتال پتانسیل ادامه روند صعودی را داشته باشد. اگرچه سنتیمنت بازار هنوز کاملاً مثبت نیست، اما افزایش حجم معاملات و علاقه فزاینده سرمایه گذاران می تواند نشانه ای از تغییر روند باشد. با این حال، سرمایه گذاران باید همچنان محتاط باشند و تحولات بازار را به دقت دنبال کنند.

در مجموع، رشد اخیر ارز بونک می تواند نقطه عطفی برای این رمزارز باشد، اما برای تایید یک روند صعودی پایدار، نیاز به زمان بیشتری است. سرمایه گذاران علاقه مند به BONK باید با احتیاط عمل کنند و استراتژی های مدیریت ریسک مناسبی را در نظر بگیرند. در عین حال، تحولات آتی این ارز دیجیتال می تواند فرصت های جذابی را برای سرمایه گذاران هوشمند و زیرک فراهم نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا