ثبت نام و دریافت ۱۰۰ نات کوین
اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

آیا بیت کوین قله جدیدی ثبت میکند؟ تحلیل بیت کوین 8 آوریل 2024

آیا بیت کوین قبل از هاوینگ به سقف جدیدی دست پیدا می کند؟ قیمت بیت کوین در یک ماه گذشته فاز تثبیت را پشت سر گذاشته اما هنوز نتوانسته روند صعودی خود را بالاتر از سقف تاریخی خود یعنی ۷۵ هزار دلار ادامه دهد. با این حال، با در نظر گرفتن تحلیل بیت کوین به نظر می رسد قیمت در آینده نزدیک تغییر کند.

تحلیل بیت کوین 8 آوریل 2024

تحلیل تکنیکال نمودار روزانه 8 آوریل

در نمودار روزانه، قیمت در حال تشکیل یک الگوی مثلث بزرگ حول محدوده ۷۰ هزار دلاری است. این الگوها بسته به جهت شکست احتمالی، می توانند نشان دهنده معکوس شدن یا ادامه روند باشند.

در حال حاضر بازار سطح ۶۸ هزار دلار را پس گرفته و به سمت مرز بالایی الگو در حرکت است. اگر یک شکست صعودی رخ دهد، می توان در کوتاه مدت انتظار یک جهش به سمت قیمت های بالاتر و ثبت یک سقف تاریخی جدید را داشت.

امکان معاملات اهرم دار و کسب سود از بازار نزولی

تحلیل نمودار روزانه بیت کوین

تحلیل تکنیکال نمودار ۴ ساعته 8 آوریل

اگر نگاهی به نمودار بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته بیندازیم می بینیم که قیمت بالاتر از سطح 68 هزار دلار قرار گرفته است. بازار در حال نزدیک شدن به ضلع بالایی مثلث است و واکنش آن به این سطح تعیین می کند که آیا در هفته های آینده می توان انتظار رسیدن به قله تاریخی جدیدی را داشت یا اینکه دوره تثبیت بیشتری در راه است؟ شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز مقادیری بالاتر از 50 درصد را نشان می دهد که یک سیگنال مثبت برای روند صعودی محسوب می شود.

تحلیل تایم فریم 4 ساعته بیت کوین

تحلیل آن چین بیت کوین در 8 آوریل

اصلاح در روند صعودی امری طبیعی است چراکه معامله گران پس از ثبت یک قله تاریخی جدید با فروش دارایی دیجیتال خود در پی تثبیت سود خود هستند. این موضوع در روزهای گذشته برای بیت کوین هم اتفاق افتاد. تصویر زیر مربوط به نسبت سود خروجی مصرف شده (SOPR) بیت کوین می باشد. این نسبت، میزان سود تحقق یافته هولدرهایی را نشان می دهد که کوین های خود را کمتر از 155 روز نگهداری کرده اند.

همانطور که در تصویر مشخص است؛ نمودار SOPR همزمان با رشد قیمت بیت کوین، بسیار افزایش پیدا کرده است اما در حال حاضر که قیمت بیت کوین رنج می زند، این نمودار نیز کاهشی شده است. این کاهش شدید به ما می گوید که فاز کسب سود تقریبا تمام شده و بازار احتمالا برای شروع یک روند صعودی دیگر آماده می شود.

شاخص sopr بیت کوین

به نظر شما قبل از هاوینگ 2024 بیت کوین می تواند قله های جدیدی ثبت کند؟

امکان معاملات اهرم دار بدون لیکویید شدن

امکان معامله بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا