اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

اخبار نشان از فایل کوین 100 دلاری دارند

ارز فایل کوین امکان دارد که بیش از 70 درصد از بالاترین سطح خود فاصله داشته باشد، اما داده‌های مشتقات نشان‌دهنده این است که معامله‌گران دائما و به طور پیوسته در حال ایجاد موقعیت‌های اهرمی هستند.

بعضی از معامله‌گران معتقد هستند که سرمایه‌گذاری و خرید ارز فایل کوین حرکت صعودی و شتاب خود را از دست داده زیرا قیمت فعلی آن در 64 دلار بیش‌تر از 70 درصد پایین‌ترین سطح خود در 238 دلار است. با این وجود، این پلتفرم اشتراک‌گذاری غیرمتمرکز نشانه‌هایی را از پذیرش روزافزون خود نشان می‌دهد و این امر می‌تواند منجر به این شود که قیمت توکن FIL روند صعودی فعلی خود را تسریع نماید.

توجه داشته باشید که در سه هفته گذشته چگونه روند بالقوه معکوس شدن حرکت نزولی قبلی را نشان داده‌است. این کانال صعودی حمایت 90 دلاری را تا اواسط نوامبر و مقاومت نزدیک به 107 دلاری را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده 55 درصد افزایش از قیمت فعلی است.

با مشارکت و پذیرش، راه را می‌توان برای فایل کوین 100 دلاری هموار کرد

در 14 سپتامبر، ارز فایل کوین، برنامه ارجاعی را برای کاربرانی که اعضای مجموعه داده‌های بزرگتر از 90 ترابایت را با خود به همراه دارند، اعلام کرد. این شبکه در ماه اوت به 9000.000 ترابایت رسید و بر اساس گفته وب سایت آن‌ها، بیش از 3000 سیستم و ارائه‌دهنده فضای ذخیره‌سازی برای 400+ برنامه کاربردی وجود دارد.

در 13 اکتبر، فایل کوین از همکاری ذخیره‌سازی با بلاک چین Flow خبر داد که پشتیبنی آن به عهده Dapper Labs است. این سرویس، فضایی جهت ذخیره اطلاعات غیرمتمرکز را برای توکن‌های غیر مثلی (NFTs) و دارایی‌های رسانه‌ای مرتبط با آن‌ها ایجاد می‌کند.

مسئله مهم‌تر از همه، از 15 اکتبر سالگرد راه اندازی شبکه اصلی، انتشار روزانه توکن‌های فایل کوین 23.8  درصد کاهش پیدا می‌کند. بدون شک کاهش نرخ عرضه بر قیمت ارز دیجیتال تاثیرگذار است.

از 30 سپتامبر، بهره باز معاملات آتی ارز فایل کوین 45 درصد افزایش یافته است و این نشان‌دهنده این است که علاقه سرمایه‌گذاران بالاخره در حال افزایش است. این معیار، تعداد کل قراردادهای در حال اجرا را نشان می‌دهد، صرف نظر از اینکه آیا آنها واقعاً در تاریخ خاصی معامله شده‌اند یا خیر.

نیمه پر لیوان: فاندینگ ریت برای اهرم خریداران ظرفیت دارد

جهت ارزیابی اینکه آیا بازار در مسیر صعودی قرار دارد یا خیر، باید فاندینگ ریت قراردادهای دائمی را تحلیل کرد. حتی اگر علاقه باز خریداران و فروشندگان در همه زمان‌ها مطابقت داشته باشد، اهرم توانایی ایجاد تفاوت را دارد. هنگامی که خریداران (تریدرهای دارای پوزیشن لانگ) خواستار اهرم بیشتر هستند، نرخ تامین مالی مثبت می‌گردد. بنابراین، آنها کسانی هستند که هزینه‌ها را به فروشندگان (دارندگان پوزیشن شورت) می‌پردازند.

به همین ترتیب، هنگامی که پوزیشن‌های شورت نیاز به اهرم اضافی دارند، وضعیت معکوس رخ داده و این امر باعث می‌شود که نرخ تامین مالی یا فاندینگ ریت منفی شود.

تارگت 100 دلاری قیمت ارز فایل کوین FIL با توجه به اخبار فاندامنتال مثبت

نمودار بالا یک دوره کوتاه از تعداد زیاد خریداران (لانگ) با اهرم در اوایل سپتامبر را نشان می‌دهد به طوری که فاندینگ ریت به 0.1 درصد یا 2.1 درصد در هفته رسیده است. اخیراً، فاندینگ ریت فایل کوین از 0.06 درصد در 8 ساعت فراتر رفته است زیرا توکن FIL با مقاومت 80 دلاری در 8 اکتبر دست و پنجه نرم کرد، اما توانایی عبور از آن را نداشت.‌ باید دید اینبار می توان فایل کوین 100 دلاری را تجربه کرد؟

در حال حاضر معیارهای مشتقاتُ سیگنالی از اینکه سرمایه گذاران ارز فایل کوین را رها کرده‌اند نشان نمیدهند.

صرافی اریترون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که امکان تنظیم کردن حد ضرر و حد سود را برای معامله گران فراهم کرده است. هم اکنون می توانید با مراجعه به صرافی اریترون سفارش های خود را ثبت کنید تا از فایل کوین 100 دلاری عقب نمانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا