آموزش ارز دیجیتال

با سرمایه کم چه ارزی بخریم؟ | معرفی ارزهای برتر

ارزهای دیجیتال دارای قیمت های متفاوتی هستند و نوسانات شدیدی دارند. با بررسی قیمت ارزهای دیجیتال، می توانید متوجه شوید که در این بازار از کمترین تا بیشترین قیمت برای ارزهای دیجیتال وجود دارد. از بیت کوین گرفته که بیش ترین قیمت و پپه که کمترین قیمت را در بین ارز های دیجیتال دارد. از این رو، برای معاملات ارز دیجیتال، نیازی به داشتن سرمایه زیاد و بزرگ نیست. خرید و فروش ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در آن، با سرمایه محدودیت و کم هم امکان پذیر است. تنها کافی است که به صرافی ایران یا صرافی خارجی معتبر مراجعه کرده و قیمت ها را بررسی کنید.

ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال با حداقل سرمایه

حداقل سرمایه برای خرید ارزهای دیجیتال و حضور در بازارهای مالی، یک امر شخصی و سلیقه ای است. شما نمی توانید سود خوب در سرمایه گذاری را تنها به سرمایه زیاد خلاصه کنید. بسیاری از سرمایه گذاران نیز با حداقل سرمایه در این بازار شروع کردند و به سودهای پله ای رسیدند. به مرور زمان نیز سرمایه خود را هم افزایش دادند. به طور کلی، هیچ حداقل و حداکثری برای شکست و موفقیت در سرمایه گذاری بازار ارز دیجیتال وجود ندارد.

اولین و مهم ترین نکته در سرمایه گذاری، انتخاب استراتژی مناسب برای حفظ سرمایه است. در این صورت، شما چه ۱۰۰ دلار و چه ۱۰۰۰ دلار سرمایه داشته باشید، می توانید به سود مستمر و خوب برسید. شاید این روش در نگاه اول، علاوه بر ریسک کم، سود کمی هم داشته باشد؛ ولی دارایی شما در حاشیه امنی قرار می گیرد که از ضرر جلوگیری می شود. در ادامه به معرفی چند نمونه از ارزهای دیجیتال ارزان می پردازیم که می توانید آنها را با سرمایه خیلی کم نیز خریداری کنید و در چند سال آینده، به سود خوبی در سرمایه گذاری در آنها برسید.

معرفی ارزان ترین ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال ارزان قیمت زیادی، هم اکنون در بازار ارز دیجیتال وجود دارند که عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند. برای خرید این ارزها، شما به حداقل سرمایه نیاز دارید و قطعا در کوتاه مدت، به سود خوبی از خرید آنها می رسید. 6 ارزی که در حال حاضر کمترین قیمت و بالا ترین پتانسل را برای سرمایه گذاری دارد شامل موارد زیر است:

  • ارز دیجیتال PEPE
  • ارز دیجیتال DogeCoin
  • ارز دیجیتال ریپل
  • ارز دیجیتال پالیگان
  • ارز دیجیتال کاردانو
  • ارز دیجیتال وان اینچ نتورک

 

1. ارز دیجیتال PEPE

ارز دیجیتال پپه با نام اختصاری PEPE، یک ارز ضد تورمی است که در سال ۲۰۲۳ معرفی شد. این توکن روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. ارز پپه، یک میم کوین مشابه با دوج کوین است که البته، بر اساس میم کوین Pepe the Frog طراحی شده است. توسعه دهندگان این توکن، قصد دارند با توسعه میم کوین پپه، بازار میم کوین ها را احیا کرده و از دیگر میم کوین های مهم سبقت بگیرد. در حساب رسمی توییتر ارز پپه، اعلام شد که پپه میم تریم میم کوین بازار ارز دیجیتال است و دوره سگ های میم کوینی به پایان رسیده است.

ارز پپه در حال حاضر، قیمتی کمتر از ۱ دلار دارد و شما با سرمایه خیلی کم نیز می توانید سرمایه گذاری در آن را آغاز کنید.

ارز PEPE

2. ارز دیجیتال DogeCoin

دوج کوین رقیب اصلی ارز دیجیتال پپه است. دوج کوین نیز یک میم کوین براساس یک سگ است و در حال حاضر، یکی از ارزهای دیجیتال معتبر و ارزان قیمت محسوب می شود. طراحی این ارز از یک شوخی توسط اورگان، بیلی مارکوس و جکسون پالمر آغاز شد و پس از آن به طور رسمی در صرافی ها، لیست شد. پیش بینی می شود که دوج کوین تا سال ۲۰۳۰، به یک دلار برسد.

ارز دیجیتال DogeCoin

3. ارز دیجیتال ریپل

ریپل با نام اختصاری XRP یکی دیگر از ارزهای ارزان قیمت حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال است. این ارز یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری با حداقل سرمایه را دارند. ارز xrp دارای یک بلاکچین اختصاصی است. پلتفرم ریپل به شما امکان انجام تبادلات فوری و آنی خارج از بلاکچین را می دهد. در واقع، شما با کمک پلتفرم ریپل، نه تنها می توانید ارزهای دیجیتال را مبادله کنید،

بلکه می توانید ارزهای فیات را نیز خرید و فروش کنید. ریپل یک پروژه نسبتا قدیمی در میان پروژه های رمزارز غیرمتمرکز است که در حال حاضر، می توانید توکن آن را با سرمایه بسیار کم خریداری کرده و یک سرمایه گذاری پرسود را تجربه کنید.

ارز XRP

4. ارز دیجیتال پالیگان

پالیگان با نام اختصاری MATIC، یکی دیگر از محبوب ترین و بهترین ارزهای دیجیتال با قیمت پایین است. در واقع، شما می توانید این ارز خوب و مهم را با حداقل سرمایه خریداری کرده و در آن سرمایه گذاری کنید. پالیگان یک شبکه لایه دوم روی بلاکچین اتریوم است و یکی از رقیبان مهم اتریوم محسوب می شود. راه اندازی پالیگان با قصد رفع باگ ها و محدودیت های اتریوم بود. به زبان ساده تر، پالیگان یک برنامه غیرمتمرکز (DApps) روی بلاکچین اتریوم است که با هدف توسعه، بهبود عملکرد اتریوم و تبدیل آن به یک سیستم چند زنجیره ای راه اندازی شد.
از مهم ترین حامیان پالیگان، Binance و CoinBase هستند. از این رو، پالیگان یکی از امیدوار کننده ترین پروژه های لایه دوم است. اگر قصد سرمایه گذاری با دارایی کم را دارید، قیمت ماتیک در حال حاضر زیر 1 دلار است و یکی از آینده دار ترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت می باشد.

ارز دیجیتال MATIC

5. ارز دیجیتال کاردانو

اگر سوال شما این است که با سرمایه کم چه ارزی بخریم؟ باید بگوییم که ارزهای ارزان قیمت اصلا کم نیستند. تا بی نهایت ارزهایی وجود دارد که می توانید با سرمایه کم آنها را خریداری کنید. اما نکته مهم در این شرایط این است که این ارزها باید پتانسیل خوبی در آینده داشته باشند تا سرمایه گذاری شما به سوددهی برسد. خرید کاردانو یکی دیگر از ارزهای ارزان قیمت برای سرمایه گذاری با سرمایه کم است. کاردانو با نام اختصاری ADA، یک ارز ارزان قیمت است که برای قراردادهای هوشمند و پرداخت ها مورد استفاده قرار می گیرد.
بلاکچین این ارز دیجیتال، مبتنی بر اثبات سهام است و قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و توسعه پذیری بالا را دارد. امکان ساخت برنامه های غیرمتمرکز روی بلاکچین کاردانو وجود دارد. کاردانو پس از پالیگان، دومین رقیب مهم برای اتریوم است.

ارز ADA

6. ارز دیجیتال وان اینچ نتورک

وان اینچ با نام اختصاری 1INCH، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است. این صرافی به کاربران کمک می کند تا با دیگر DEX ها در ارتباط باشند و بهترین قیمت برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را در این صرافی ها پیدا کنند. مزایای مهم وان اینچ، کارمزد کم، پیدا کردن بهترین نرخ تبدیل، پشتیبانی از انواع DEX ها و رابط کاربری ساده و کاربر پسند است. از طرف دیگر، قیمت وان اینچ به عنوان توکن بومی این صرافی بسیار کم بوده و مناسب برای سرمایه گذاری با سرمایه پایین است.

پروتکل وان اینچ روی شبکه اتریوم ساخته شده است و بنیان گذاران آن یک مهندس نرم افزار به نام سرگئی کونز (Sergej Kunz) و یک توسعه دهنده به نام آنتون بوکوف (Anton Bukov) است.

ارز دیجیتال 1INCH

بهترین ارز ارزان قیمت برای سرمایه گذاری

در این مقاله، چند نمونه از بهترین ارزها با قیمت پایین را به شما معرفی کردیم که هر یک دارای ویژگی ها و پتانسیل هایی برای رشد هستند. شما با کمی بررسی تحلیل ها و پیش بینی های آینده این ارزهای دیجیتال، می توانید بهترین گزینه برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید. سرمایه گذاری در تمامی این ارزهای دیجیتال نیازمند سرمایه زیاد و بزرگی نیست. شما با سرمایه کم و معمولی هم می توانید در این ارزهای آینده دار سرمایه گذاری کنید. برای خرید این ارزها به صرافی ارز دیجیتال ایرانی مراجعه کنید و آنها را با بهترین قیمت بخرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا