اخبار بیت کویناخبار ارز دیجیتال

کارل ایکان: بیت کوین ممکن است بهترین سرمایه تورم ناپذیر باشد

اظهارات کارل ایکان، سرمایه‌گذار میلیاردر، مطابق با صبحت‌های جروم پاول رئیس فدرال رزرو بود. ایکان اشاره کرد که تورم همراه با مسائل مربوط به عرضه افزایش می‌یابد.
کارل ایکان روزه سه‌شنبه هشدار داد که ممکن است بحران بعدی بازار در پیش باشد و بیت کوین می‌تواند بهترین سرمایه در برابر تورم باشد.

ایکان اظهار داشت که با توجه به تحریک بازار و وضعیت اقتصادی آمریکا می‌ترسد ارزش دلار کمتر شود و قیمت کالا افزایش یابد.

وی روز دوشنبه در مصاحبه با CNBC اظهار داشت:

“در دراز مدت مطمئناً ضربه خواهیم کرد. من فکر می‌کنم ما واقعاً در بحران قرار داریم و در معرض تورم هستیم. اگر به اطرافتان نگاه کنید تورم را در اطراف خود می‌بینید و نمی‌دانم در درازمدت چگونه با آن مقابله می‌کنید. “

اظهارات وی مطابق با صحبت‌های جروم پاول رئیس فدرال رزرو بود که اشاره کرد تورم همراه با مسائل مربوط به عرضه افزایش می‌یابد:

پاول در اظهارات خود گفت:

 “با ادامه بازیابی اقتصاد و افزایش هزینه‌ها، ما شاهد فشارهای رو به افزایش بر قیمت‌ها هستیم، به ویژه به دلیل تنگناهای عرضه در برخی بخش‌ها. این تأثیرات بیشتر و طولانی‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌شد بوده‌است، اما ممکن است کاهش یابد و با این حال، انتظار می‌رود تورم در راستای هدف بلند مدت 2 درصدی ما کاهش یابد.”

آیکان از سرمایه‌گذاری میلیاردها دلار در ارزهای دیجیتال در سال جاری نام برد، اما هنوز موقعیتی در این بازار ایجاد نکرده است. رایان آدامز، بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال Mythos Capital and Bankless، حدس زد که آیکان ممکن است موقعیتی داشته باشد.

آیکان، این میلیاردر سرمایه‌گذار هنوز معتقد است که ممکن است جایگزینی برای سرمایه گذاری در بازار سهام وجود داشته باشد و ارزهای دیجیتال ارزش بررسی دارند:

“ما با بسیاری از افراد باهوش در Icahn & Company کار می‌کنیم و گویا فقط بیت‌کوین است که در نظر گرفته نمی‌شود. من نمی‌گویم این بد است یا خوب، فقط می‌گویم که ما آن را درک نمی‌کنیم. ما به سمت سرمایه گذاری‌هایی می‌رویم که در چیزی به دست نمی‌آوریم […] بسیاری از افراد واقعاً نمی‌دانند که رمزارز بیت کوین دارای ارزش ذاتی است یا به عنوان یک ذخیره ارزش سرمایه عمل می‌کند. اگر تورم گریبان بازار را بگیرد، من حدس می‌زنم که بیت کوین ارزش دارد. اما متغیرهای زیادی وجود دارد و سرمایه‌گذاری روی آن کار بسیار سختی است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا