اخبار ارز دیجیتالاخبار آلت کوین ها

لیست شدن توکن شیبا در صرافی کراکن

در روز دوشنبه، صرافی کراکن (Kraken) مستقر در سانفرانسیسکو، توییتی در رابطه با لیست شدن توکن شیبا در این پلتفرم، منتشر کرد. 

Brian Hoffman، یکی از اعضای ارشد این کمپانی، در توییتر مطرح کرد که اگر این توییت بتواند دو هزار لایک به خود اختصاص دهد، کراکن در روز سه شنبه، شیبا اینو را لیست خواهد کرد.

این در حالی است که این توییت توانست بیش از 45.1 هزار لایک داشته باشد. توییت او نیز تا 11.6 هزار مرتبه در توییتر به اشتراک گذاشته شده و ریتوییت شده است.

این پلتفرم که در سال 2011 بنیان‌گذاری شده است، ادعا می‌کند که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان بر اساس حجم و نقدینگی یورو می‌باشد. در سطح جهانی، کاربران و مشتریان این پلتفرم، به معامله بیش از 60 ارز دیجیتال و 7 ارز فیات مختلف شامل EUR، USD، CAD، GBP، JPY،CHF و AUD مشغول هستند.

کراکن اولین شرکت ارز دیجیتال در ایالات متحده بوده که مجوز بانکداری دولتی دریافت کرده است. بیش از 7 میلیون سرمایه‌گذار و معامله‌گر از سراسر جهان، از خدمات این پلتفرم بهره‌مند می‌شوند.

البته لازم به ذکر است که با این که به طور رسمی لیست شدن توکن شیبا SHIB توسط کراکن تایید شده است. یک کاربر توییتر مدعی شده که یک نماینده مشتری از این شرکت، در روز دوشنبه گفته کرده است که شیبا اینو فردا لیست خواهد شد و افزود:

“ما زمان دقیقی برای لیست کردن آن در اختیار نداریم، اما یک بروزرسانی فردا رخ خواهد داد.

حامیان این توکن، لیست شدن SHIB در صرافی Kraken را یک سیگنال صعودی می‌دانند. یکی از این افراد توییت کرده است که به محض قرار گیری این ارز در این پلتفرم، انتظار یک افزایش قیمت را دارد. همچنین احتمالاً کراکن از کارمزد این معاملات سود خوبی بدست خواهد آورد.

یکی دیگر از حامیان این ارز در انتظار یک افزایش قیمت چشمگیر می‌باشد. از نظر او قرار گرفتن در صرافی Kraken، یک سرعت زیادی به رشد قیمت شیبا اینو و روند صعودی آن می‌بخشد.

همزمان با این اتفاق، حامیان این توکن در حال تلاش هستند تا پلتفرم معاملاتی رابین هود را هم وادار به لیست کردن SHIB نمایند. یک نظرسنجی در این رابطه توانست 461,439 امضای موافق را جمع‌آوری کند. 

ضمن اینکه با در نظر گرفتن احتمال پذیرش SHIB به عنوان روش پرداخت از جانب AMC Theatres، باید پذیرفت که این میم کوین از محبوبیتی رو به افزایش برخوردار است.

این کوین اخیراٌ با افزایشی که در شمار حامیان و محبوبیت خود داشت، توانست از رقیب سرسخت خود یعنی دوج کوین (DOGE) پیشی بگیرد. در حال حاضر شیبا اینو به بزرگ‌ترین میم کوین تبدیل شده است.

منبع: بیت کوین دات کام

آواتار نویسنده
دپارتمان محتوا اریترون

دپارتمان تولید محتوای اریترون شامل چندین تیم تخصصی در زمینه ارز دیجیتاله که روزانه با انتشار مقالات، سعی میکنه به روزترین اطلاعات در مورد رمز ارزها رو در اختیار شما قرار بده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا