آموزش ارز دیجیتال

معرفی اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال که باید دنبال کنید

اینفلوئنسرهای رمزنگاری می توانند بازارها را هدایت کنند و در مورد ارزهای دیجیتال به شما آموزش دهند. ارزهای دیجیتال هر روز که می گذرد محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. به نحوی که نمی‌توانید ساده از کنار نحوه سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال یا اخباری در مورد یک ارز دیجیتال جدید دیگر که در حال انتشار است، بگذرید. و با این حال، بسیاری از مردم هنوز در مورد اینکه رمزارز دقیقاً در مورد چیست سردرگم هستند. اینفلوئنسرهای کریپتوکارنسی می‌توانند یک منبع سرگرم‌کننده و قابل دسترسی برای کسانی باشند که ممکن است کاملاً مفاهیم گیج کننده رمزنگاری را درک نکنند.

اینفلوئنسر ارزهای دیجتال چیست؟

اینفلوئنسرها متخصصان یا افراد مشهوری هستند که مخاطبان رسانه‌های اجتماعی متشکل از فالوورهای وفادار را ایجاد کرده‌اند که غالباً با آنچه که در مورد موضوعات خاص است صحبت میکنند. اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال در این مورد، ارزهای دیجیتال، مطالبی را ارائه میدهند.

اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال می‌توانند از راه‌های مختلف، از حمایت‌های پولی گرفته تا تبلیغ محصولات آموزشی خود، کسب درآمد کنند. وقتی صحبت از موفقیت کلی آنها می شود، اغلب با سابقه و اندازه مخاطبان آنها سنجیده می شود.

چه کسانی از اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال ارزش دنبال کردن را دارند؟

تلاش برای یافتن اطلاعات رمزنگاری قابل اعتماد گاهی اوقات می تواند استرس زا باشد، به خصوص زمانی که کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال زیادی ظاهر می شود. مهم است که افراد مناسب را دنبال کنید تا اطلاعات درست را بیاموزید. در اینجا 10 اینفلوئنسر مورد اعتماد ارزهای دیجیتالی وجود دارد که ارزش دنبال کردن را دارند.

ویتالیک بوترین

با آیدی VitalikButerin در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

هیچ لیستی از اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال بدون ذکر یکی از بنیانگذاران اتریوم کامل نمی شود. قابل توجه است که ویتالیک یکی از جوانترین میلیاردرهای رمزنگاری است. او نه تنها به دلیل اینکه یکی از بنیانگذاران اتریوم است مورد احترام است، بلکه برای مجله بیت کوین نیز شناخته شده است. Vitalik با بیش از 3.6 میلیون دنبال کننده در توییتر، یک تأثیرگذار ارز دیجیتال است که باید آن را دنبال کنید.

 مایکل سیلر

با آیدی saylor در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

مایکل سایلر یکی از برجسته‌ترین چهره‌های حوزه ارزهای دیجیتال است. سیلور با بیش از 2.2 میلیون دنبال کننده در توییتر، به خاطر به روز رسانی های روزانه اش در مورد اتفاقات بیت کوین معروف است. او سرمایه گذاری در بیت کوین را به عنوان رئیس MicroStrategy Incorporated (MSTR)، یکی از اولین خریداران نهادی، آغاز کرد. Saylor در دهه گذشته به یکی از مشهورترین اینفلوئنسرهای رمزنگاری تبدیل شده است.

آندریاس ام آنتونوپولوس

با آیدی aantonop در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

آنتونوپولوس با بیش از 720,000 دنبال کننده در توییتر و 314,000 عضو در YouTube، به دلیل به اشتراک گذاشتن بینش خود در مورد ارزهای دیجیتال و توضیح اصول اولیه فناوری بلاک چین مشهور است. آنتونوپولوس به جزئیات نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال می‌پردازد و اغلب به صورت زنده در یوتیوب می‌رود تا به سؤالات خوانندگان درباره آنچه در این فضا اتفاق می‌افتد پاسخ دهد.

بن آرمسترانگ

با آیدی BitBoy_Crypto در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

بن آرمسترانگ با کانال یوتیوب بیت‌بوی کریپتو با ۱.۴۵ میلیون عضو شناخته شده است. او اخیراً ویدیویی با نکات دقیق در مورد اینکه چگونه در حال حاضر 1000 دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کند منتشر کرده است. کانال BitBoy Crypto پخش‌های زنده مکرر و به‌روزرسانی‌هایی را در مورد آنچه در فضای رمزنگاری اتفاق می‌افتد ارائه می‌کند تا بتوانید همیشه در جریان باشید.

لایا هایلپرن

با آیدی LayahHeilpern در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

لایا هایلپرن بیش از 217000 فالوور در توییتر دارد، جایی که او اغلب از مزایای ارزهای دیجیتال استفاده می کند. به عنوان مثال، در یک توییت اخیر او اشاره کرد که بهترین راه برای کسب درآمد در رمزارز این است که برخلاف آنچه دیگران انجام می‌دهند، عمل کنید. Heilpern همچنین کتابی در مورد بیت کوین نوشت و کانال یوتیوب خود را با 28000 عضو دارد.

کریپتو جب

با آیدی CryptoJebb در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

جب معتقد است که بیت کوین طلای جدید است. کانال یوتیوب Crypto Jebb  224000 عضو دارد و او توضیح می دهد که در فضای بیت کوین چه می گذرد. اگر شما علاقه مند به بررسی و تحقیق در این موضوع هستید، جب اغلب تجزیه و تحلیل فنی برای بیت کوین ارائه می دهد.

ناتالی برونل

با آیدی Natbrunell در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

برونل بیش از 193000 دنبال کننده در توییتر دارد و همچنین یک کانال یوتیوب به نام “داستان سکه” دارد که در آن با کارشناسان این حوزه مصاحبه می کند. یکی از محبوب‌ترین مصاحبه‌های او با مایکل سیلور است، جایی که آن‌ها می‌پرسند بیت کوین برق است یا آتش.

آنتونی پمپلیانو

با آیدی APompliano در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

آنتونی پمپلیانو 1.5 میلیون فالوور در توییتر دارد، جایی که هر روز اخبار ارزهای دیجیتال را برای اطلاع رسانی به مخاطبانش به اشتراک می گذارد. او  همانطور که خود را Pomp  می نامد، یک خبرنامه روزانه پر از بینش های مالی و فناوری را برای صدها هزار سرمایه گذار ارسال می کند. او همچنین یک کانال یوتیوب با 371000 عضو دارد که در آن به‌روزرسانی‌های ارزهای دیجیتال را روزانه ارائه می‌کند.

ایوان آن تک

 با آیدی IvanOnTech در توییتر و یوتیوب دنبال کنید.

Ivan on Tech با 494000 عضو در یوتیوب یکی از محبوب‌ترین تأثیرگذاران ارزهای دیجیتال در این لیست است. ایوان تحلیل‌ها و آموزش‌های رمزنگاری را در کانال خود منتشر می‌کند، از جمله یک ویدیوی مفید در مورد اینکه چگونه می‌توانید شکل ارز دیجیتال خود را در 15 دقیقه ایجاد کنید.

اینفلوئنسرهای کریپتو

چگونه می توان به یک اینفلوئنسر کریپتو تبدیل شد؟

اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال باید بدانند که این فناوری چگونه کار می کند و از اخبار مرتبط در مورد فضای کریپتو آگاه باشند. برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، باید به طور کامل درک کنید که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال چیست. سپس، به سادگی یک پلتفرم رسانه اجتماعی (اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک، توییتر یا ترکیبی از اینها) را انتخاب کنید تا بتوانید بینش منحصر به فرد خود را ارائه دهید.

آیا اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال قانونی هستند؟

بسیاری از اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند و افکار خود را در مورد آنچه در فضا اتفاق می‌افتد به اشتراک می‌گذارند. شما باید به سوابق آنها نگاه کنید تا مشخص شود که آیا آنها قانونی هستند یا خیر. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که فضای ارزهای دیجیتال بسیار نوسان است و پیش‌بینی اینکه دقیقاً در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد تقریباً غیرممکن است.

آیا اشتراک گذاری مشاوره مالی در رسانه های اجتماعی قانونی است؟

شما می توانید نظرات خود را در مورد ارز دیجیتال از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با این حال، اگر محصولی را به‌عنوان یک شرکت وابسته تبلیغ می‌کنید، باید رابطه خود با آن حامی مالی را برای مخاطبان خود فاش کنید تا از هرگونه مشکل احتمالی با کمیسیون جلوگیری کنید.

سخن پایانی

دنبال کردن اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال ممکن است به شما کمک کند در مورد یک موضوع مالی پیچیده و همیشه در حال تغییر اطلاعات بیشتری کسب کنید. اینفلوئنسرها همچنین راهی عالی برای حفظ روندهای مرتبط با رمزنگاری هستند. همانطور که گفته می شود، اگر با مسائل مالی مشکل دارید و به دنبال راه حل هستید، ممکن است بخواهید روی پس انداز و سرمایه گذاری پول برای چیزی که ابتدا می دانید تمرکز کنید. همچنین ممکن است بخواهید با یک مشاور مالی مورد اعتماد کار کنید. اینفلوئنسرها منبعی در دسترس برای اخبار و اطلاعات مربوط به رمزنگاری هستند، اما توصیه‌های آن‌ها فقط در رابطه با نیازهای مالی شخصی شما می‌تواند تا آنجا پیش برود.

دنبال کردن اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال ممکن است به شما کمک کند در مورد یک موضوع مالی پیچیده و همیشه در حال تغییر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع: اینوستوپدیا

آواتار نویسنده
دپارتمان محتوا اریترون

دپارتمان تولید محتوای اریترون شامل چندین تیم تخصصی در زمینه ارز دیجیتاله که روزانه با انتشار مقالات، سعی میکنه به روزترین اطلاعات در مورد رمز ارزها رو در اختیار شما قرار بده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا