اخبار ارز دیجیتالاخبار آلت کوین ها

ادعای ایلان ماسک مبنی بر تبدیل شدن به اولین تریلیونر دوج کوین

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا، ادعا می‌کند که اولین تریلیونر جهان در سرمایه‌گذاری رمز ارز دوج کوین خواهد شد.

ادعای ایلان ماسک، این فرد تاثیرگذار در حوزه ارزهای دیجیتال، در رابطه با تبدیل شدن او به اولین تریلیونر دوج کوین در پاسخ به توئیت حساب رسمی Uberfacts در توئیتر بیان شد. در آن توئیت حساب رسمی Uberfacts اظهار داشت که پیش‌بینی می‌شود ایلان ماسک به واسطه اسپیس ایکس (space x) اولین تریلیونر جهان شود.

طبق شاخص ارائه شده میلیاردرهای بلومبرگ، دارایی خالص ماسک اکنون به رقم 249 میلیارد دلار افزایش یافته است.

ارزش این کارآفرین مشهور اکنون بیشتر از تولید ناخالص داخلی نیوزلند است (و همچنین نزدیک است که از میزان تولید ناخالص پرتغال پیشی بگیرد).

ثروت او به لطف رالی تجدید شده در محبوبیت اتومبیل‌های شرکت تسلا نیز افزایش یافته است. سهام این سازنده پیشرو خودروهای الکترونیکی اخیرا اوج قیمتی جدیدی را در بالای 900 دلار به ثبت رسانده است.

مورگان استنلی پیش‌بینی می‌کند که ماسک به لطف شرکت SpaceX در مسیر تبدیل شدن به اولین تریلیونر جهان قرار دارد. با این حال به نظر می‌رسد که ایلان ماسک چنین اعتقاد ندارد. او معتقد است که قیمت ارزهای دیجیتال پتانسیل بالاتر و بیشتری برای تبدیل کردن وی به اولین تریلیونر جهان را دارند.

در ماه جولای، ماسک افشاگری کرد که شخصاً مالک رمزارز بیت کوین، دوج کوین و اتریوم است. این فرد صاحب ادعا در ارزهای دیجیتال از ابتدای سال 2021 بارها حمایت خود را از ارزهای دیجیتال مختلفی مانند بیت کوین و مخصوصا دوج کوین داده است. این حمایت حتی شامل شت کوین‌هایی مانند شیبا اینو و فلوکی نیز می‌شود.

منبع: یوتودی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا