اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

پیش بینی ایلان ماسک مبنی بر رسیدن قیمت بیت کوین به 69,000 دلار

با بازگشت قیمت رمزارز بیت کوین به سقف قیمتی جدید خود، ایلان ماسک توییت‌های طنزآلود خود را درباره قیمت آینده بازار دوباره شروع کرده است.

با وجود این که قیمت بیت کوین هنوز 4.5 درصد تا رسیدن به سطح 69,000 دلار فاصله دارد، این موضوع نتوانسته است مانع مدیرعامل شرکت تسلا برای انتشار توییت در رابطه با این موضوع شود.

این کارآفرین و مدیرعامل میلیاردر و خبرساز، به تازگی با انتشار یک عکس در توییتر، که تصویر قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را نشان می‌دهد، باعث شد این دو رمزارز بزرگ با افزایش قیمت جزئی رو به رو شوند.

همانطور که گزارش شده بود، قبل از اینکه کمی از قدرت خریداران کاسته شود، بیت کوین توانست به سقف قیمت جدید خود در 67,000  دلار برسد. بازگشت قیمت به سطوح پایین‌تر، منجر به این شد که این کوین فعلاً با قیمت 64,525 دلار معامله شود.

لازم به ذکر است که ایلان ماسک فرصت اشاره کردن به قیمت 69,420 دلار را از دست داد. موضوعی که به عقیده خیلی‌ها می توانست هیاهو بسیار زیادی در اینترنت ایجاد کند.

از آنجایی که مدیرعامل شرکت تسلا، قبلاً در رابطه با خصوصی‌سازی این شرکت با قیمت 420 دلار توییت زده بود، اما اکنون از این عدد به گونه‌ای یاد می‌شود که گویی ارتباط زیادی با این شرکت بزرگ دارد. این اقدام ایلان ماسک مورد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا قرار گرفت.

این مسپله به هر دلیلی که باشد، با توجه به توییت‌های قبلی ایلان ماسک، به نظر می‌آید که او اشارات زیادی به عدد 69 داشته است.

با تمام این ها، به نظر می آید جامعه ارزهای دیجیتال، باید انتظار طنز های بیشتری در خصوص عدد 69/420 از جانب این میلیاردر باشند.

این امر در حالی رخ داده است که کمپانی تسلا به تازگی از در آمد خالص خود در 3 ماهه سوم سال 2021 خبر داد که این رقم معادل 2.093 میلیارد دلار عنوان شد.

این شرکت در در این بازه زمانی هیچ خرید یا فروشی در ارتباط با BTC نداشته است.

در 3 ماهه ابتدایی سال، تسلا برای آزمایش میزان نقدینگی دارایی دیجیتال خود، 10 درصد از بیت کوین خود را فروخت. در 3 ماهه دوم این میزان بدون تغییر باقی ماند که در نهایت منجر به ضرر 23 میلیون دلاری این شرکت به دلیل کاهش قیمت سنگین بیت کوین شد.

حتی با وجود لغو پذیرش رمزارز بیت کوین توسط شرکت تسلا، ایلان ماسک بارها از وفاداری خود به این رمز ارز صحبت کرده است.

منبع: یو تودی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا