اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

فایل کوین در آستانه روند صعودی: آیا سطوح تاریخی قیمت شکسته می شود؟

قیمت FIL از ماه اکتبر تاکنون بیش از ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به حدود ۹.۳۲ دلار رسیده است. بر اساس تحلیل فایل کوین که نشان دهنده یک روند صعودی با کف ها و سقف های بالاتر است، پیش بینی می شود قیمت این ارز بتواند در بلند مدت از مرز ۱۰۰ دلار هم حتی فراتر رود.

پلتفرم ذخیره سازی داده های غیر متمرکز فایل کوین که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، با مدل منحصر به فرد خود، توانسته است اعتبار و محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. پس از اینکه قیمت فایل کوین در بازار نزولی سال گذشته روی سطح 3 دلار تثبیت شد؛ از ماه اکتبر امسال تاکنون بیش از 200 درصد افزایش قیمت داشته و در حال حاضر با قیمت حدود 9.32 دلار معامله می شود.

فایل کوین با ارزش کل رقیق شده (fully diluted valuation) حدود ۱۸.۴ میلیارد دلار و میانگین حجم معاملات روزانه تقریباً ۲۵۳ میلیون دلار، در ماه های اخیر توانسته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کند. این افزایش علاقه به پلتفرم ذخیره سازی داده های غیر متمرکز، باعث شده بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران بر این باور باشند که قیمت FIL در ماه های آینده به بالاترین سطح چند ساله خود برسد.

اهداف بلند مدت مورد انتظار Captain Faibik برای فایل کوین

بر اساس تحلیل کاپیتان فایبیک (تحلیلگر شناخته شده ارز دیجیتال) پیش بینی می شود این آلت کوین در آینده از مرز 100 دلار عبور کند. این پیش بینی در حالی انجام می شود که سقف تاریخی (ATH) فایل کوین در حدود 236 دلار است.

این سطح، هم راستا با سطحی است که قیمت بیت کوین قبل از عبور از ATH خود در سال ۲۰۲۱ در آن تثبیت شده بود. فایبیک با بررسی روند صعودی قیمت FILUSD در تایم فریم هفتگی، پیش بینی کرده که این روند با کف ها  و سقف های قیمتی بالاتر (higher highs and higher lows) ادامه خواهد داشت. این الگوی صعودی نشانه پتانسیل ادامه مسیر صعودی FIL و دستیابی به سطوح قیمتی جدید می باشد.

شبکه فایل کوین از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۷، خود را به عنوان یک سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز معتبر در بازار جا انداخته است. تیم پروژه در عرضه اولیه (ICO) در سال ۲۰۱۷ موفق به جمع آوری بیش از ۲۰۰ میلیون دلار شدند که نقشی کلیدی در توسعه و ارتقای قابلیت های شبکه داشت.

تحلیل تکنیکال FIL توسط Captain Faibik

با گسترش وب ۳ در سراسر جهان، نیاز به راهکارهای ذخیره سازی داده های غیر متمرکز و امن، روز به روز بیشتر می شود. شبکه فایل کوین با ارائه گزینه های ذخیره سازی غیر متمرکز، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و امن، جایگاه ویژه ای برای پاسخگویی به این نیازهای روز افزون به وجود آورده است.

رویکرد منحصر به فرد این پلتفرم برای تشویق کاربران برای به اشتراک گذاشتن فضای ذخیره سازی بلا استفاده خود، منجر به ایجاد شبکه ای قدرتمند و مقیاس پذیر شده است که می تواند نیازهای رو به افزایش ذخیره سازی داده در عصر وب ۳ را برآورده سازد. با توجه به اینکه تعداد زیادی از توسعه دهندگان و کاربران، مزایای ذخیره سازی غیرمتمرکز را درک می کنند، انتظار می رود پذیرش فایل کوین افزایش یابد و در نتیجه، ارزش توکن بومی آن، یعنی FIL، بالا رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا