آموزش ارز دیجیتال

دریافت بونوس رایگان ارز دیجیتال از صرافی های مختلف

در صنعت کریپتوکارنسی راه های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد. یکی از معروف ترین و راحت ترین روش ها، دریافت بونوس رایگان، از صرافی ارز دیجیتال است. پلتفرم های معاملاتی به منظور بازاریابی و افزایش کاربران خود، همواره از طریق اهدا انواع جوایز و پاداش های مختلف به کاربران اقدام می کنند. پاداش هایی که عموماً تحت عنوان بونوس رایگان ارز دیجیتال شناخته می شوند.

بونوس رایگان ارز دیجیتال چیست؟

صرافی های ارز دیجیتال برای گسترش و توسعه پلتفرم خود، از طرح های تشویقی متعددی استفاده می کنند. آن ها برای افراد جدیدی که جهت ثبت نام در صرافی اقدام می کنند، پاداش هایی را در نظر می گیرند. بعضی وقت ها هم ممکن است یک کاربر قدیمی، یک کاربر جدید را به صرافی معرفی کرده و در ازای ثبت نام او، پاداش بگیرد. این جوایز و طرح های تشویقی به شکل های مختلفی ارائه می شوند که بونوس رایگان ارز دیجیتال یکی از آن ها است. در این نوع پاداش، کاربر مقداری رمزارز به عنوان جایزه دریافت کرده که تحت عنوان واریز نقدی ارز دیجیتال یا بونوس (Bonus) شناخته می شود.

در واقع بونوس رایگان ارز دیجیتال، پاداش و جایزه ای است که به منظور جذب مشتری جدید و تشویق مشتری فعلی به تریدرها اهدا می شود. بدین ترتیب، معامله گران تازه کاری که سرمایه اولیه لازم برای ترید ندارند هم می توانند کم کم وارد بازار شوند.

برخی از صرافی های ارز دیجیتال که در طرح های تشویقی مختلف بونوس هدیه می دهند به شرح زیر است:

صرافی اریترون
 • پاداش ثبت نام: ۵۰ واحد نات کوین
 • کد رفرال: ۱۰ الی ۳۰ ٪ پورسانت از کامزد معاملات عضو دعوت شده (به صورت انتخابی)
بینگ ایکس
 • پاداش ثبت نام: تا سقف ۳۰ تتر
 • کد رفرال: سطح 1 :۱۰درصد از کارمزد معاملات
  سطح 2: ۲۰درصد از کارمزد معاملات
صرافی مکسی
 • کد رفرال: تا ۷۰ درصد از کارمزد معاملات اسپات و فیوچرز به عنوان فیوچرز
صرافی بای بیت
 • پاداش ثبت نام: 20 تتر
 • کد رفرال: 20 تتر
صرافی ای تورو

 

 • پاداش ثبت نام: 10 دلار
 • کد رفرال: 5 دلار

 

بونوس

صرافی هایی که بونوس رایگان ارز دیجیتال ارائه می دهند

پیش از آنکه به معرفی صرافی ها بپردازیم، باید حتماً به یک نکته مهم اشاره کنیم. بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال خارجی، خیلی صریح و واضح تریدرهای ایرانی را تحریم کرده اند. بدین صورت امکان فعالیت کاربران ایرانی در این پلتفرم ها وجود ندارد. اما در مقابل برخی دیگر از پلتفرم ها، سخت گیری های کم تری داشته و می توان به دریافت بونوس رایگان ارز دیجیتال از آن ها امیدوار بود.

حال شما به عنوان یک معامله گر ایرانی باید حین استفاده از صرافی های خارجی، تدابیر امنیتی لازم را انجام دهید. درست است که انجام معامله در بعضی از صرافی ها تا سقف مشخصی از تراکنش های روزانه، نیازی به احراز هویت ندارد؛ اما شما برای ثبت نام و فعالیت باید از VPNهایی با IP ثابت یا سرورهای مجازی استفاده کنید.

علاوه بر این اگر قصد دریافت بونوس رایگان ارز دیجیتال از صرافی های خارجی را دارید، بهتر است لینک یا کد دعوت خود را برای افرادی ارسال کنید که در رعایت نکات ایمنی سخت گیر هستند. ضمن اینکه استفاده از شماره موبایل های ایرانی یا مجازی هنگام ثبت نام در صرافی های خارجی، ممکن است کار دستتان بدهد. به همین منظور برای حفظ امنیتتان بهتر است از حساب Gmail خود استفاده کنید.

حالا با در نظر گرفتن همه نکات گفته شده، نوبت آن است که چند مورد از صرافی هایی که بونوس رایگان ارز دیجیتال می دهند را معرفی کنیم.

دریافت نات کوین به ازای هر عضو جدید در صرافی اریترون

صرافی اریترون یک پلتفرم معاملاتی ایرانی است که تاریخ شروع فعالیت آن به سال ۱۳۹۸ باز می گردد. این صرافی قصد دارد به کمک تیم توسعه دهنده قوی و فناوری های پیشرفته روز دنیا، نیاز کاربران ایرانی برای سرمایه گذاری و معاملات ارزی در حوزه کریپتو را با روش های کارآمد و نوین رفع کند. صرافی اریترون چیزی حدود ۱۱۰۰ ارز دیجیتال متنوع را لیست کرده و هر روز در حال تلاش برای افزایش این تعداد است.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که صرافی اریترون درحال حاضر به ازای هر ثبت نام جدید، حدود 50 واحد نات کوین پاداش می دهد. همچنین اعضای پلتفرم اریترون می توانند دوستان خود را با کد رفرال دعوت و به بین 10 تا 30 درصد (به صورت انتخابی) از کارمزد معاملات او را به عنوان پورسانت دریافت کنند.

صرافی اریترون

کمیسیون بیشتر با عضو گیری بیشتر در صرافی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس درست بعد از اجباری شدن احراز هویت در صرافی کوکوین، مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفت. هنگام ثبت نام در این صرافی تا سقف 30 تتر پاداش دریافت کنید. طرح ریفرال و بونوس رایگان ارز دیجیتال در این صرافی به عوامل متعددی بستگی دارد. کاربرانی که در سطح ۱ قرار دارند، حدود ۱۰% به عنوان پاداش دریافت می کنند. حال اگر شما یک کاربر سطح ۱ باشید و ۱۰ نفر از دوستان خود را با کد معرف خود به بینگ ایکس دعوت کنید، آن وقت به سطح ۲ ارتقا پیدا خواهید کرد. در این صورت نسبت کمیسیون شما هم به ۲۰% افزایش پیدا می کند.

نکته جالبی که درباره BingX وجود دارد این است که با ارتقا به سطوح کاربری بالاتر، می توانید انواع کمیسیون های مستقیم و غیرمستقیم را دریافت کنید. کمیسیون غیر مستقیم زمانی شامل می شود که دوستان دعوت شده شما، خودشان بتوانند افراد دیگری را به BingX دعوت کنند. بدین ترتیب هرچه شبکه ارجاع شما گسترده تر و فعال تر باشد، میزان بونوس رایگان ارز دیجیتال بیشتری دریافت خواهید کرد.

صرافی BingX

دریافت کامزد معاملات به عنوان پاداش در صرافی مکسی

در صرافی مکسی (MEXC) به ازای هر کاربر جدیدی که به صرافی معرفی کنید، می توانید تا ۷۰ درصد از کارمزد معاملات اسپات و فیوچرز را به عنوان فیوچرز دریافت کنید. دریافت بونوس رایگان ارز دیجیتال از مکسی به شرایط زیر امکان پذیر است:

 • کم تر از ۲۰۰۰۰ توکن مکسی، ۳۰ درصد
 • بیشتر از ۲۰۰۰۰ توکن مکسی، ۷۰ درصد

صرافی MEXC

دریافت 20 دلار هدیه پس از ثبت نام از صرافی بای بیت

صرافی بای بیت (Bybit) هم در حال حاضر برای ثبت نام کاربران جدید در این پلتفرم، جایزه ای در نظر گرفته است. به این صورت که هم تریدری که تازه ثبت نام کرده و هم تریدری که او را ارجاع داده، هر دو می توانند معادل ۲۰ دلار جایزه دریافت کنند.

صرافی Bybit

بونوس 50 دلاری در صرافی ای تورو

صرافی eToro اکنون به عنوان یکی از قابل اعتمادترین پلتفرم های معاملاتی در صنعت کریپتو شناخته می شود. کاربران جدیدی که در این صرافی ثبت نام می کنند، یک جایزه 10 دلاری به عنوان بونوس رایگان ارز دیجیتال دریافت خواهند کرد. ضمن اینکه تریدرهای تازه کار می توانند به حساب آزمایشی رایگان eToro هم دسترسی داشته باشند. همچنین درصورت دعوت دوستانتان 5 دلار بونوس بگیرید(شرایط دریافت بونوس را از سایت etoro.com بررسی کنید)

صرافی eToro

نتیجه گیری

در این مقاله تعدادی از صرافی های رمزارزی که به کاربران خود پاداش می دادند را معرفی کردیم. از طرفی سعی کردیم شما را با خطرات و ریسک های احتمالی فعالیت در این پلتفرم ها آشنا کنیم. در نهایت این شما هستید که با انتخاب یک صرافی کریپتویی ایرانی، امنیت دارایی های خود را تضمین خواهید کرد. ضمن اینکه می توانید از بونوس رایگان ارز دیجیتال ارائه شده در صرافی موردنظر هم استفاده کنید.

تیم تولید محتوای اریترون

در بلاگ اریترون سعی می‌کنیم بهترین مقالات آموزشی درباره ارزهای دیجیتال رو با در نظر گرفتن به روزترین اطلاعات حوزه رمز ارزها، با شما به اشتراک بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا