اخبار ارز دیجیتالآموزش ارز دیجیتالآموزش بیت کویناخبار صرافی اریترون

چطور محصولاتمان را با ارز دیجیتال بفروشیم؟ پشتیبانی فروشگاه از بیت کوین


زندگی رویایی در سرزمین‌های رمزنگاری شده به طور ایده‌آل به معنای خرید یک فنجان قهوه از یک فروشگاه محلی با پرداخت بیت کوین است. در واقع فروش محصول با ارز دیجیتال، فکری است که در ذهن صاحبان مشاغل است. خبر خوب این است که بسیاری از مشاغل در سراسر جهان پذیرش رمزارز را به عنوان ارز واقعی آغاز کرده‌اند. با توجه به افزایش استقبال بیت کوین و همچنین با توجه به احتمال بازگشت سرمایه، نسل جدید صاحبان مشاغل قصد دارند بیت کوین را به عنوان پرداخت خدمات خود بپذیرند. همچنین قصد دارند اقدام به فروش محصول با ارز دیجیتال نمایند. اما چگونه؟
در ادامه به بررسی فروش محصول با ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

ملزومات پذیرش بیت کوین

کیف پول بیت کوین، مانند کیف پول جیبی شما است که در آن پول نقد ذخیره می‌کنید. تنها تفاوت این است که دیجیتالی است و بیت کوین را ذخیره می‌کند. به عنوان فردی که یک کسب و کار را اداره می‌کند، همیشه به یاد داشته باشید که کیف پول بیت کوین فقط می‌تواند بیت کوین (BTC) را بپذیرد. این نوع کیف پول هیچ نوع ارز دیجیتال دیگری را قبول نمیکند.

بسیاری از خدمات کیف پول به کاربران اجازه می‌دهد تا انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال را با استفاده از آدرس‌های مختلف ذخیره کنند. فقط باید توجه داشته باشید کیف پول انتخابی از ارز مورد نظر پشتیبانی کند. کیف پول‌های بیت کوین با گذرواژه‌ها و کلیدهای خصوصی محافظت می‌شوند و تنها گزینه‌های ممکن برای دسترسی به صندوق‌ها هستند.

هر کیف پول بیت کوین دارای یک آدرس است. این آدرس منحصر به کیف شما خواهد بود و می‌تواند برای هرگونه پرداختی با دیگران به اشتراک گذاشته شود. کیف پول‌ها همچنین می توانند آدرس بیت کوین را به کد QR قابل اسکن تبدیل کنند که می تواند در فروشگاه نمایش داده شود.

با این حال، اگر یک معامله را با آدرس اشتباه یا با ارز پشتیبانی نشده انجام دهید، این فناوری به کاربران اجازه نمی‌دهد که آن را معکوس یا لغو کنند. از آنجا که خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، قبل از ناپدید شدن برای همیشه نمایندگی خدمات مشتری را به کار نگرفته است، درخواست بازپرداخت معاملات بیت کوین شما غیرممکن است.

کلید خصوصی به عنوان یک دروازه فنی برای ذخیره بیت کوین شما عمل می‌کند. بدون این کلی، دسترسی فوری به کیف پول BTC خود را از دست می‌دهید. در حالی که همه کیف پول‌های بیت کوین دارای یک کلید خصوصی منحصر به فرد هستند، کیف پول‌های دیجیتال اغلب گزینه‌هایی برای ورود به سیستم از طریق گذرواژه‌ها را نیز دارند. در هر صورت، توصیه می‌شود که یک نسخه از این اطلاعات را در ‌ای دیگر مانند یو اس بی به عنوان پشتیبان ذخیره کنید.

برای پذیرش بیت کوین چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

پس از آشنایی با الزامات اساسی برای نگهداری و ذخیره بیت کوین، چند مرحله دیگر وجود دارد. برای راه‌اندازی یک کسب و کار جهت پرداخت بیت کوین و فروش محصول با ارز دیجیتال برخی جوانب را در نظر بگیرید. یکی از بهترین شیوه‌ها این است که خودتان تحقیق کنید و بسترها و سرویس‌هایی را که به بهترین نحو نیازهای تجاری و نظارتی شما را برآورده می‌کنند، شناسایی کنید.

مراقب مقررات محلی باشید. قبل از نصب اعلامیه‌ای مبنی بر “معامله با بیت کوین”، عاقلانه است که مقررات حوزه قضایی خود را بررسی کنید. فروش با بیت کوین در جغرافیای مورد مناقشه ممکن است متهم هزینه‌های سنگینی از جمله جریمه سنگین یا حبس باشد.

راه اندازی کیف پول جدید بیت کوین به آسانی ثبت نام آدرس ایمیل جدید است. برخی از رایج‌ترین پلتفرم‌ها برای کیف پول بیت کوین شامل صرافی‌های ارزهای دیجیتال و کیف‌های آنلاین (وب سایت‌ها) و برنامه‌های کاربردی است.

مشاغل آنلاین همچنین می‌توانند از پردازنده‌های پرداخت شخص ثالث مانند صرافی کوین‌بیس یا صرافی ارز دیجیتال ایرانی مثل اریترون برای راه‌اندازی درگاه‌های پرداخت وب سایت برای معاملات بیت کوین و فروش محصول با ارز دیجیتال استفاده کنند.

سخن پایانی

با توجه به نوسانات شدید قیمت، به کسب و کارها توصیه می‌شود که نسخه‌های فاکتور را با قیمت بیت کوین بر اساس زمان معامله نگهداری کنند. این امر به شما کمک می‌کند تا درآمد “واقعی” خود را پیگیری کنید.

مالیات‌های محاسبه شده بر معاملات بیت کوین و فروش محصول با ارز دیجیتال بستگی زیادی به حوزه قضایی محلی دارد. به عنوان مثال، ایالات متحده بیت کوین را به عنوان دارایی در نظر می‌گیرد. پرتغال در حال حاضر رهبری این فضا را بر عهده دارد و از سال 2018 به شهروندان این امکان را می‌دهد که به معامله با ارز دیجیتال بدون مالیات بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا