اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

فصل آلت کوین ها فرا رسیده است؟ نکات کلیدی بعد از هاوینگ بیت کوین

تحلیل های اخیر حاکی از آن است که فصل آلت کوین ها ممکن است به زودی آغاز شود. علی مارتینز، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، در توییتر (که اکنون X نامیده می شود) اشاره کرد که فصل آلت کوین ها معمولاً کمی پس از هاوینگ بیت کوین شروع می شود.

تحلیل بیت سیزن و آلت سیزن بعد از هاوینگ 2024

فصل آلت کوین زمانی است که ارزش بازار آلت کوین ها به شکل قابل توجهی افزایش می یابد. با توجه به نحوه گردش سرمایه در حوزه ارزهای دیجیتال، این دوره معمولاً بیش از چند ماه ادامه نمی یابد، اما فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاران جهت کسب سود ایجاد می کند.

شاخص آلت سیزن بعد از هاوینگ 2024

شاخص فصل آلت کوین ها در ابتدای سال 2024 به بالای 75 رسید. رویداد هاوینگ باعث نوسان این شاخص به سمت 25 شد که نشانگر فصل بیت کوین بود، اما در واقعیت آلت کوین ها در ماه گذشته ارزش بیشتری را نسبت به بیت کوین از دست دادند.

شاخص آلت سیزن

دامیننس تتر بعد از هاوینگ 2024

تحلیل تکنیکال نمودار Tether Dominance نشان می دهد که روند نزولی آن در حال تمام شدن است. کاهش USDT Dominance نشانه مثبتی است زیرا بیانگر پذیرش ریسک توسط سرمایه گذاران و تبدیل استیبل کوین به دارایی های رمزنگاری شده می باشد.

دامیننس تتر

شاخص قدرت خرید

تحلیل داده های CryptoQuant حاکی از آن است که قدرت خرید از اواسط اکتبر رو به افزایش بوده است. ذخایر صرافی ها از استیبل کوین ها، بازتابی از قدرت خرید در بازار ارزهای دیجیتال است. مقایسه آن با رشد سال های 2020-2021 نشان می دهد که این شاخص هنوز مانند چرخه قبلی سیر صعودی چشمگیری نداشته است.

شاخص قدرت خرید ارز دیجیتال

بنابراین، یک جهش سریع دیگر در ذخایر استیبل کوین ها می تواند نشانه ای باشد که فصل دیگری از آلت کوین ها در راه است. ترکیب این شاخص با نمودار Tether Dominance و شاخص فصل آلت کوین می تواند به سرمایه گذاران در تحلیل بازار کمک کند.

جمع بندی

با توجه به نشانه های مثبتی که در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده می شود، احتمال آغاز یک فصل جدید برای آلت کوین ها در آینده نزدیک وجود دارد. اگرچه رویداد هاوینگ اخیر بیت کوین باعث نوسانات و ریزش ارزش آلت کوین ها شد، اما بررسی شاخص ها و معیارهای کلیدی نشان می دهد که قدرت خرید رو به افزایش است و سرمایه گذاران در حال تبدیل استیبل کوین ها به دارایی های دیجیتال هستند.

سرمایه گذاران باید با دقت روند بازار را دنبال کنند و با استفاده از تحلیل های تکنیکال و بنیادی، فرصت های مناسب را برای ورود به بازار آلت کوین ها شناسایی نمایند. در صورت تداوم نشانه های مثبت، ممکن است شاهد یک رشد چشمگیر در ارزش آلت کوین ها و آغاز یک فصل پر رونق در بازار ارزهای دیجیتال باشیم. در وبسایت صرافی اریترون روزانه اخبار مربوط به دنیای رمز ارزها را دنبال کنید تا فرصت های سرمایه گذاری و زمان مناسب برای خرید را بتوانید به خوبی تشخیص دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا