اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد جامعه ترا کلاسیک؛ LUNC و USTC در آستانه صعود هستند؟

جامعه Terra Classic با ارائه یک پیشنهاد آپدیت، این شبکه را در آستانه تغییرات مهمی قرار داده است. این پیشنهادات با هدف احیای دو توکن بومی این اکوسیستم، یعنی LUNC و USTC، ارائه شده است. علاوه بر این، با معرفی راه حل های پیشرفته و ویژگی های امنیتی جدید، این پیشنهادات به بهبود عملکرد کلی Terra Luna Classic نیز کمک خواهند کرد. این پیشنهادات در روزهای اخیر منجر به افزایش قیمت توکن های بومی این شبکه از جمله لونا شده است.

پیشنهاد جدید کامیونیتی Terra Classic چیست؟

تیل زیگلر (Till Ziegler) توسعه دهنده برجسته LUNC، به تازگی پیشنهاد منحصر به فردی برای ارتقای کلاینت Terra Classic Terrad به نسخه 2.4.0 ارائه کرده است. این پیشنهاد با هدف احیای شبکه Terra Classic با معرفی ویژگی های امنیتی پیشرفته و تغییرات کلیدی که منجر به کارآمدی بیشتر اکوسیستم می شود، ارائه شده است.

پیشنهاد آپدیت ترا کلاسیک شامل چه مواردی است؟

پیشنهاد به روز رسانی این اکوسیستم شامل تغییرات کلیدی زیر است:

معرفی  IBC-Hooks

این ویژگی به برنامه های غیرمتمرکز (dApps) که از این شبکه استفاده می کنند (به‌ویژه Enterprise DAOs) امکان ورود به شبکه Terra Classic را می دهد.

معرفی Package Forward Middleware (PFM)

این فناوری به ارتقای کارایی و پایداری شبکه Terra Classic کمک می کند.

نکات قابل توجه

  • قابلیتIBC-Hooks راه را برای ورود dAppsهای جدید و نوآورانه به اکوسیستم Terra Classic هموار می کند.
  • همچنین PFM به بهبود عملکرد کلی شبکه Terra Classic کمک می کند.
  • این آپدیت می تواند گامی مهم در احیای شبکه Terra Classic باشد.
  • این تغییرات توسط گروه توسعه دهندگان Ziegler ،Cosmos Stack و Genuine Labs ارائه شده اند.

علاوه بر موارد فوق، این پیشنهاد شامل موارد زیر هم می شود:

مجموعه تست های جامع End-to-End و بین زنجیره ای

این مجموعه که توسط Genuine Labs توسعه یافته است، عملکرد تست شبکه را به طور قابل توجهی ارتقا می دهد.

ارتقای سطح امنیت Terra Classic

این آپدیت شامل رفع باگ مهمی در پردازش MsgExec است که منجر به افزایش امنیت شبکه می شود. مسئول این آپدیت های امنیتی بر عهده Ziegler خواهد بود. جامعه Terra Classic سابقه ای در تائید پیشنهادات کلیدی برای بهبود و احیای اکوسیستم و توکن های بومی خود دارد. به عنوان مثال، در اوایل فوریه 2024، پیشنهادی از Genuine Labs با هدف افزایش کارایی و قابلیت همکاری Terra Luna Classic با بیش از 96 درصد آراء جامعه مورد تایید قرار گرفت.

پیشرفت های اخیر در اکوسیستم Terra تاثیر بسیار مثبتی روی آن گذاشته و زمینه را برای رشد بیشتر در شبکه فراهم کرده است. پیشنهاد Ziegler فرصت های جدیدی را برای اکوسیستم Terra Classic به ارمغان می آورد. با این شرایط پتانسیل افزایش قیمت توکن بومی این شبکه یعنی LUNC، استیبل کوین USTC و کل اکوسیستم وجود دارد.

اگر جامعه Terra Classic این پیشنهاد را تأیید کند، شبکه Terra Classic برای آپدیت در تاریخ 25 مارس (5 فروردین 1403) پس از اینکه 173,095,000 بلوک در زنجیره ترا ایجاد شده باشد، متوقف خواهد شد.

 

افزایش قیمت ترا به خاطر پیشنهاد جدید جامعه Terra Cassic

قیمت LUNC و USTC در حال اوج گرفتن

در پی انتشار این خبر، شاهد افزایش چشمگیری در قیمت توکن های LUNC و USTC  بودیم. قیمت LUNC طبق داده های CoinMarketCap با رشدی معادل 8.62 درصد به 0.00019  دلار رسیده است. این افزایش نشان دهنده امیدواری سرمایه گذاران به آینده اکوسیستم Terra Classic پس از آپدیت می باشد.

رمز ارز LUNC در هفته گذشته رشد خیره کننده ای را تجربه کرد و قیمت آن بیش از 50% افزایش یافت. حدود 30% از این افزایش قیمت به سوزاندن 2.2 میلیارد توکن LUNC توسط صرافی بایننس در اقدامی برای کاهش عرضه و افزایش تقاضا نسبت داده می شود.

با تمرکز اخیر Terra Classic بر بهبود و ارتقای اکوسیستم، انتظار می رود قیمت LUNC و USTC مجدداً جهش داشته باشد. این دو ارز پتانسیل شکستن سطوح مقاومتی کلیدی برای رسیدن به هدف بلند پروازانه 1 دلار را دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا