اخبار ارز دیجیتال

حمایت مسی از میم کوین WATER | افزایش 350 درصدی ارز واتر

لیونل مسی با انتشار یک استوری از میم کوین ناشناخته واتر (WATER) حمایت کرده است. مسی این ستاره بزرگ فوتبال دنیا در یک استوری، صفحه اینستاگرام میم کوین WATER را تبلیغ کرده که همین موضوع باعث افزایش 350 درصدی قیمت واتر کوین شده است. البته این موضوع مورد انتقادات جامعه ارز دیجیتال هم قرار گرفته است.

افزایش قیمت واتر کوین سولانا بعد از حمایت لیونل مسی

مسی با انتشار تصویری از خود و یک لیوان آب کارتونی که روی شانه او قرار دارد، صفحه اینستاگرام پروژه WATER را تگ کرده است. تنها دو ساعت بعد از انتشار این استوری در صفحه اینستاگرام لیونل مسی (با 504 میلیون دنبال کننده)، قیمت ارز دیجیتال واتر که در شبکه سولانا راه اندازی شده از 0.00032 به 0.00146 دلار رسید که این به معنای رشد 350 درصدی قیمت میم کوین واتر است. البته در ساعات گذشته این ارز دیجیتال مقداری از رشد خود را از دست داده است.

استوری مسی در مورد واتر کوین

واترکوین اکنون در صرافی های خارجی Bitget ، Bitmart و MEXC و صرافی ایرانی اریترون در دسترس است. جالب است بدانید که ستاره آرژانتینی از اکتبر سال 2022 با صرافی Bitget همکاری داشته است. البته ناگفته نماند که حمایت مسی از این ارز دیجیتال با شک و تردیدهایی هم در شبکه های اجتماعی مواجه شده است. به طور مثال برخی از تحلیلگران معتقدند که حساب اینستاگرام مسی هک شده است ولی سابقه اینطور نشان نمی دهد؛ به طور مثال مسی پیش از این نیز، باعث پامپ قیمت ارزهای دیجیتال ناشناخته ای مثل Leafty و Planet نیز شده بود.

در ادامه رونالدینیو، فوق ستاره سابق فوتبال برزیل نیز، این پروژه را در اینستاگرام تبلیغ کرده که باعث افزایش جزئی قیمت توکن شده است.

استوری رونالدینیو در مورد ارز دیجیتال واتر

واتر کوین؛ ارز دیجیتالی در حوزه محیط زیست

ارز دیجیتال واتر کوین (WaterCoin) که بر بستر سولانا راه اندازی شده، با رویکرد جدید، خود را از سایر میم کوین ها متمایز می کند. در وبسایت این ارز دیجیتال آمده است که هدف پروژه واتر، تمرکز بر امور خیریه و محیط زیست، افزایش آگاهی در مورد مسائل مربوط به آب و تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال کاملا پایدار در آینده است. نقشه راه WaterCoin شامل چهار مرحله پیش فروش اولیه توکن، لیست شدن در صرافی های متمرکز، همکاری افراد مشهور و در نهایت تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال زیست محیطی با تمرکز بر امور خیریه است.

با این حال جزئیات کمی در مورد چگونگی دستیابی پروژه به این اهداف وجود دارد. به همین دلیل توصیه می شود پیش از معامله واتر کوین نسبت به ریسک سرمایه گذاری در میم کوین ها، تحقیق کافی را داشته باشید و معاملات خود را پلتفرم های معتبر مانند صرافی ارز دیجیتال ایرانی انجام دهید.

تیم تولید محتوای اریترون

در بلاگ اریترون سعی می‌کنیم بهترین مقالات آموزشی درباره ارزهای دیجیتال رو با در نظر گرفتن به روزترین اطلاعات حوزه رمز ارزها، با شما به اشتراک بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا