ثبت نام و دریافت ۱۰۰ نات کوین
اخبار ارز دیجیتال

آخرین اخبار نات کوین؛ لیست شدن نات کوین در صرافی ها

احتمالا الان که اینجا هستید می دانید نات کوین چیست و کلی توکن ذخیره کرده اید. بازی وایرال نات کوین (NOTCOIN) که به صورت یک بات تلگرامی انجام می شود در ماه آوریل 2024 (فروردین 1403) متوقف شد. دلیل این توقف اعلام خبر لیست شدن notcoin در صرافی ها بود. پس از آن چندین بار زمان لیست شدن نات کوین تغییر کرد اما هم اکنون می توان گفت نات کوین بالاخره در صرافی های بزرگ دنیا و همچنین صرافی ایرانی اریترون لیست شد!

نات کوین

آخرین اخبار نات کوین (امروز)

امکان معاملات اهرم دار و کسب سود از بازار نزولی

لیست شدن نات کوین در صرافی اریترون

خبر کوتاه است و مختصر: نات کوین در صرافی اریترون لیست شد! اریترون به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی، در کمتر از 24 ساعت پس از لیست شدن نات کوین در صرافی های بزرگ دنیا، این ارز دیجیتال را لیست کرد. کاربران هم اکنون می توانند قیمت نات کوین را به صورت لحظه ای در اریترون مشاهده کنند و با قیمت جهانی نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.

اگر آموزش فروش نات کوین را دیده اید و با نحوه انتقال نات کوین به ولت و صرافی آشنا هستید می توانید به آسانی با انتقال نات کوین های خود به صرافی اریترون، به خرید و فروش این توکن بپردازید.

لیست شدن نات کوین در صرافی های خارجی

طبق بیانیه های رسمی و آخرین اخبار نات کوین، صرافی های اوکی اکس (OKX)، بای بیت (Bybit)، بایننس (Binance)، بیتفینکس (Bitfinex)، کوین لوکالی (Coinlocally)، کوکوین (KuCoin) و … اعلام کرده بودند که در تاریخ 16 می (27 اردیبهشت) ساعت 12:00 UTC (15:30 به وقت ایران) این توکن را لیست می کنند که همینطور هم شد.

کاربران هم اکنون می توانند این توکن را در صرافی های فوق معامله کنند. پیش از این صرافی های بایننس و اوکی اکس با برگزاری کمپین، کاربران را تشویق به استیک نات کوین های خود می کردند.

مهم ترین صرافی های خارجی که نات کوین را لیست کرده اند به شرح زیر می باشند:

صرافی های متمرکزی (CEX) که نات کوین را لیست کرده اند:

 • بایننس (Binance)
 • بای بیت (ByBit)
 • اوکی اکس (OKX)
 • کوکوین (KuCoin)
 • Gate.io
 • بیتفینکس (Bitfinex)
 • مکسی (MEXC)
 • بیت گت (Bitget)
 • TokoCrypto
 • البانک (LBANK)
 • Phemex
 • هات کوین (Hotcoin)

صرافی های غیر متمرکزی (DEX) که نات کوین را لیست کرده اند:

امکان معاملات اهرم دار بدون لیکویید شدن
 • DeDust
 • STON.fi

کمپین jumpstart صرافی اوکی اکس

صرافی اوکی اکس از تاریخ 13 می کمپینی با نام jumpstart را شروع کرده است. در این کمپین کاربرانی که توکن NOT خود را در صرافی اوکی اکس استیک کنند؛ توکن NOT جایزه خواهند گرفت. در این کمپین 1.28 میلیارد توکن معادل 1.25 درصد از عرضه کل، به کاربران اوکی اکس داده می شود.

3 میلیارد توکن نات کوین؛ پاداش بایننس به کاربران

صرافی بایننس به صورت رسمی اعلام کرده کاربرانی که توکن های BNB و FDUSD را در این صرافی استیک کنند پاداش خود را به صورت توکن های NOT دریافت می کنند. در این کمپین قرار است 3 میلیارد توکن نات کوین معادل 3 درصد از عرضه این توکن مبتی بر شبکه TON تلگرام به کاربران داده شود.

نات کوین در ساعت 12:00 UTC و به وقت ایران در ساعت 15:30 روز 16 می در صرافی بایننس لیست خواهد شد. کاربران می توانند نات کوین را به صورت جفت ارزهای NOT/BTC – NOT/USDT – NOT/BNB – NOT/FDUSD و NOT/TRY معامله کنند.

نات کوین

قیمت نات کوین در صرافی های خارجی

در زمان نگارش این متن، ووچر ۱۰٬۰۰۰ NOT با قیمت متوسط ۱۲ تا ۱۷ توکن تون کوین TON معادل (94 تا 124 دلار) در پلتفرم getgems.io معامله می شود. نات کوین تنها چند ثانیه پس از اینکه در صرافی بایننس لیست شد توانست تا سطح قیمتی 0.01 نیز پیش برود اما بعد از آن به خاطر فشار فروش مقداری افت داشت.

حمایت پاول دروف (بنیانگذار تلگرام) از نات کوین

پس از لیست شدن نات کوین در صرافی های بزرگ دنیا، پاول دروف (Pavel Durov) بنیانگذار تلگرام در کانال خود که بیشتر از 2.5 میلیون دنبال کننده دارد نوشت:

نات کوین، مینی اپلیکیشنی است روی تلگرام؛ که تنها در چند ماه توانست به 35 میلیون کاربر فعال دست پیدا کند. این موفقیت بزرگ نشان می دهد که اکوسیستم تلگرام و بلاکچین تون برای توسعه برنامه ها چقدر می تواند قدرتمند باشد.

صحبت های پاول دروف علاوه بر اعتباری که به نات کوین می بخشد روی قیمت و تمایل به خرید تن کوین توسط کاربران نیز تاثیر گذار بود؛ به طوری که تون کوین (TON) نیز توانست در این مدت یک رشد قیمتی مطلوبی را تجربه کند. البته پرداخت کارمزد انتقال نات کوین با توکن TON هم روی قیمت این ارز دیجیتال تاثیر گذار بوده است.

جمع بندی

یک روز پس از تاریخ 27 اردیبهشت که نات کوین در صرافی های اوکی اکس (OKX)، بای بیت (Bybit)، بایننس (Binance)، بیتفینکس (Bitfinex) لیست شود، صرافی ارز دیجیتال اریترون این توکن را لیست می کند، و کاربرانی که این توکن را دارند می توانند دارایی خود را تبدیل کنند.

امکان معامله بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا