ثبت نام و دریافت ۱۰۰ نات کوین
اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

آیا قیمت ریپل XRP کنترل می شود؟ مدیرعامل رپیل پاسخ می دهد.

جامعه ارز دیجیتال روزانه شاهد اخبار، گمانه زنی ها و جنجال های بسیار زیادی است. در میانه این جنجال ها، توییت یک علاقه مند به ارزهای دیجیتال به نام آرمـاندو جرقه بحث جذابی را زد. او به بالاترین قیمت تاریخی XRP اشاره کرد و به آینده این ارز دیجیتال کنایه ای زد. به نظر می رسد آرماندو نسبت به آینده XRP خوش بین است. اما فردی در بخش نظرات آرماندو کامنتی گذاشت و با اشاره به افزایش عرضه XRP این احتمال را مطرح کرد که فعالیت های شرکت ریپل، ممکن است تقاضا برای این ارز دیجیتال را کاهش دهد.

او با آوردن اعداد و ارقام به بحث، ادعای افزایش قابل توجه عرضه XRP در بازار را مطرح کرد و به این ترتیب، جرقه بحث قدیمی در مورد اینکه آیا شرکت ریپل قیمت XRP را کنترل می کند را زد. در ادامه بیل مورگان (وکیل مشهور و علاقه مند به رپیل) را در همان توییت تگ کرد و نوشت: بعضی ها میگن ریزش قیمت ریپل یک تئوری توطئه است. بیل مورگان نیز بلافاصله وارد بحث شد.

بیل مورگان: قیمت XRP کنترل نمی شود!

بیل مورگان، وکیل و علاقه مند مشهور ارزهای دیجیتال، صریحا اعلام کرد: اقدامات ریپل می تواند روی قیمت XRP تاثیر بگذارد اما این تنها عامل موثر نیست. او ریپل را با نفت مقایسه کرد و گفت: همانطور که تولید می تواند روی قیمت نفت تاثیر بگذارد؛ اقدامات ریپل نیز می تواند روی قیمت XRP اثر گذار باشد. بیل مورگان هرگز نگفت که عرضه XRP توسط ریپل یک تئوری توطئه است. این بدیهی است که فروش حجم زیادی از XRP توسط ریپل، می تواند باعث نزولی شدن نمودار قیمت این ارز دیجیتال شود. درست مانند اینکه افزایش تولید نفت توسط تولید کنندگان، باعث ارزان شدن آن می شود.

امکان معاملات اهرم دار و کسب سود از بازار نزولی

بیل مورگان با دیدگاه ساده انگارانه ای که فعالیت های ریپل را تنها عامل تعیین کننده قیمت XRP می داند، مخالف است. او تاکید کرد که نمودار قیمت XRP هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال روند کلی بازار را دنبال می کند. پس در نهایت این موضوع که شرکت ریپل قیمت XRP را کنترل می کند، طبق گفته مورگان، شایعه ای بی پایه و اساس است و مدرکی برای اثبات آن وجود ندارد.

وضعیت XRP در این میان چگونه است؟

روند XRP روی نمودار شبیه به یک ترن هوایی که است که توسط انیشتین طراحی شده است و غیر قابل پیش بینی می باشد. پس از مدت ها روند نزولی، اکنون نشانه هایی از بهبود روند دیده می شود. با این حال تحلیل ریپل در بلند مدت خوشبینانه است.

امکان معامله بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا