اخبار ارز دیجیتالاخبار آلت کوین ها

نشانه‌های بازیابی شیبا اینو | نمودار شیبا بالاخره سبز شد

در حالی که بازار کریپتو کمی بهبود یافته است، سرانجام رمزارز شیبا اینو (Shiba Inu) در نقطه سبز قرار گرفت. شیبا اینو به رالی بازیابی که در بازار آلت کوین‌ها و لیست قیمت ارز دیجیتال به طور کلی آغاز شده است، پیوست. با بازیابی شیبا اینو، این دارایی با اولین روزهای معاملاتی مثبت خود از تاریخ 28 دسامبر روبرو شده است.

بازار در حال بازگشت است

طبق داده‌های TradingView، شیبا اینو تقریباً 7 درصد از ارزش خود را به دست آورده است و سایر آلت‌ کوین‌ها نیز تقریباً 10 درصد از ارزش خود را به دست آورده‌اند. این بهبود به احتمال زیاد به معکوس فنی بازار که به دلیل شدت اشباع فروش اتفاق افتاد، مرتبط است.

فروش شیبا اینو و سایر دارایی‌ها درپایان سال 2021 آغاز شد. از ابتدا ژانویه، بیشتر دارایی‌ها به دلیل ریسک جهانی در بازارهای مالی بین 10 تا 20 درصد ارزش خود را از دست داده‌اند. اولین نشانه‌های بهبود در قیمت شیبا پس از رسیدن شاخص‌های روند مانند شاخص قدرت نسبی در سطوح اشباع فروش اتریوم و بیت‌کوین ظاهر شد.

شیبا اینو اولین دستاوردها در بازار را نشان می‌دهد

ارزشیبا اینو، اولین کندل خود را با ارتفاع بالاتر در دو هفته گذشته تشکیل داده است. بر اساس داده‌های بازار، بازیابی شیبا اینو بیشتر توسط معامله‌گران خرده‌فروشی به جای نهنگ‌ها انجام شد. زیرا دارایی خرید ارز شیبا در بزرگترین آدرس‌های اتریوم از 1.4 میلیارد دلار افزایش نیافته است.

پیش از این، نهنگ‌ها با اضافه شدن بیش از 300 میلیون دلار به آدرس‌هایشان، دوباره شروع به خرید این دارایی کردند. عامل دیگری که به نفع شیبا اینو است، رویدادهای توکن سوزی مداوممی باشد که عرضه کل توکن را کاهش می‌دهد. 3.7 میلیون توکن SHIB درروزگذشته سوزانده شده است، در حالی که 116 میلیون در4 روز گذشتهسوزانده شده است.

طی 24 ساعت گذشته، 3.7 میلیون SHIB از عرضه بازار حذف شده است، این به این معنا می‌باشد که برای همیشه از گردش خارج شده است. همین امر باعث می شود مقدار باقیمانده SHIB در دست نهنگ‌ها و دارندگان سطح متوسط ​​ارزشمندتر شود. داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که طی چهار روز و نه ساعت گذشته، مقدار بسیار بیشتری SHIB به کیف پول غیرقابل مصرف منتقل شده است ( یعنی 116 میلیون توکن میم)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا