اخبار ارز دیجیتالاخبار آلت کوین ها

تمرکز تیم شیبا اینو بر روی یک پروژه گیمینگ عظیم

طی دو روز گذشته Shytoshi Kusama، رهبر ناشناخته تیم شیبا اینو اعلام کرد که توسعه‌دهندگان توکن شیبا در حال آماده‌سازی یک پروژه گیمینگ تحسین برانگیز می‌باشند.

در یک وبلاگ منتشرشده با عنوان «آینده گیمینگ SHIB می‌باشد»، شیتوشی صحبت خود در رابطه با این موضوع را اینگونه آغاز کرد کرد که نمی‌تواند اطلاعات دقیقی در مورد این بازی که در دست ساخت است ارائه دهد.  او  دلیل خود را مبنی بر عدم آشکار کردن اطلاعات، پیشگیری کرردن از دزدیده شدن ایده آنها توسط دیگر رقبا اعلام کرد.

اما موضوعی که به آن پرداخته شد این است که آنها یکی از افراد بسیار حرفه‌ای در این زمینه یعنی William David Volk را وارد تیم کرده‌اند تا رهبری طراحی و اجرای بازی را به عهده بگیرد؛ این بازی توسط استودیو AAA Game Studio توسعه داده می‌شود.

شیتوشی کوزاما در مورد تجربه وسیع ویلیام دیوید ولک در زمینه گیمینگ چنین گفت:

باید بخاطر داشته باشید که ویلیام یک توسعه‌دهنده عادی در زمینه بازی نیست. تجربه بیش از ده ساله او در طی همکاری با پیشتازان این عرصه و به طور مستقل، راه‌اندازی استودیو گیمینگ او را باید بخاطر داشت. (صرفاً جهت ارجاع، او به اولین بازی منتشر شده برای آیفون اشاره کرد.) پس او سال‌ها تجربه در زمینه گیمینگ موبایل هم دارد.

او در ادامه اشاره کرد که بازی‌های شیبا اینو (Shiba Inu) بر روی کار با مشاورین و سازندگان فوق‌العاده‌ای متمرکز شده است تا اولین نگاه از پروژه گیمینگ شیبا اینو، حیرت‌انگیز به نظر آید. این بازی در درجه اول برای موبایل عرضه می‌شود و محصول نهایی تنها تحت لایسنس تیم غیرمتمرکز Shiba Inu بر روی  Shibarium  قرار خواهد گرفت. 

پس از آن، تیم شیبا اینو عناصر غیرمتمرکز بسیاری را برای ارتقا دادن ورژن موبایل اضافه خواهند کرد.

رهبر تیم شیبا یعنی Shytoshi در ادامه گفت که این می‌تواند یک فرصت منحصر به فرد در اکوسیستم شیبا اینو ارائه دهد (SHIB, LEASH, BONE) و این موضوع در حالی است که بازی‌های Shiba Inu کاملاً از این دسته فعالیت جدا خواهد بود.

او همچنین افزود که درآمد حاصل از Shiba Inu Games می‌تواند در ایجاد فرصت‌های بیشتر برای سوزاندن SHIB و Leash کمک کند.

منبع: کریپتوگلوب

آواتار نویسنده
دپارتمان محتوا اریترون

دپارتمان تولید محتوای اریترون شامل چندین تیم تخصصی در زمینه ارز دیجیتاله که روزانه با انتشار مقالات، سعی میکنه به روزترین اطلاعات در مورد رمز ارزها رو در اختیار شما قرار بده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا