سال­‌های زیادی است که از حضور بیت تورنت در بازار ارزهای دیجیتال می­‌گذرد. این در حالی است که ارز دیجیتال بیت تورنت به تازگی وارد فضای بازارهای مالی دیجیتال شده است. با وجود سابقه کم به دلیل عملکرد خوب در این مدت طرفداران زیادی پیدا کرده و روز به روز به تعداد کاربرانی که این ارز دیجیتالی را خریداری می‌­کنند، افزوده می­‌شود.

ارز دیجیتال بیت تورنت برای دسترسی به تمامی ویژگی­‌های شبکه بیت تورنت ایفای نقش می‌­کند. اصلی‌­ترین هدف آن هم تبدیل شدن به یک مولفه اصلی در اکوسیستم بیت تورنت است. خریداری این ارز دیجیتال مزایای زیادی را برای کاربران به همراه دارد از جمله اینکه کاربران با خرج کردن بیت تورنت می‌‍توانند توانایی خرید خدمات محاسباتی و همچنین دانلود فایل را پیدا کنند. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص اینکه ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟

می‌­پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت در اریترون

تصویر ارز دیجیتال بیت تورنت

تحلیل تکنیکال یکی از انواع تحلیل‌­هایی است که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. تحلیل تکنیکال بیت تورنت با در نظر گرفتن تاریخچه، سوابق معاملات بیت تورنت، حجم بیت تورنت موجود در بازار و.. به دست می‌­آید. این تحلیل اطلاعات بسیار مفید و سودمندی در اختیار کاربران قرار می­‌گیرد. کاربران با در نظر گرفتن این نکات می‌­توانند به یک معامله‌گر حرفه‌اای تبدیل شده و از فضای بازار ارزهای دیجیتال سود زیادی به دست بیاورند. تحلیل تکنیکال بیت تورنت در صورتی قابل‌اعتماد و معتبر است که توسط کارشناسان متخصص بازار ارزهای دیجیتال ارائه شود. امروزه محبوبیت زیاد تحلیل رمز ارز بیت تورنت در بین خریداران این ارز سبب شده تا کانال­‌ها و صرافی‌­های مختلفی این تحلیل را ارائه بدهند. توجه داشته باشید تمامی تحلیل‌­های موجود قابل اعتماد نیستند . تنها باید به تحلیل­‌هایی اعتماد کنید که از منابع معتبر نظیر صرافی اریترون دریافت می‌­کنید.

تحلیل تکنیکال بیت تورنت و دیگر ارزهای دیجیتال در معتبرترین صرافی ارز دیجیتال یعنی  اریترون به صورت یک نمودار عقرب‌ه­ای نمایش داده می‌­شود. این نمودار دارای بازه­‌های زمانی مشخص شده‌­ای است که عبارت هستند از: یک ماه، یک ساعت و یک دقیقه. کاربر برای دریافت تحلیل تکنیکال در ابتدا باید بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب کند. بعد از انتخاب بازه زمانی نتیجه تحلیل در قالب کلمات نمایش داده می‌­شود.

 • BUY: این کلمه به معنای پیشنهاد به خرید است.
 • STRING BUY: این کلمه تاکید زیاد به خرید را نشان می‌­دهد.
 • SELL: این کلمه به معنای پیشنهاد به فروش است.
 • STRONG SELL: این کلمه تاکید زیاد به فروش را نشان می‌­دهد.
 • NEUTRAL: این کلمه به معنای پیشنهاد به نگهداری است. به این معنا که در بازه زمانی انتخاب شده بهتر است نسبت به خرید یا فروش بیت تورنت اقدام نکرده و دارایی دیجیتال خود را در یک کیف پول دیجیتالی امن ذخیره‌سازی و نگهداری کنید.

 به جز تحلیل تکنیکال، با چه روش‌هایی می‌توانیم ارز بیت تورنت را تحلیل کنیم؟

برای تحلیل ارز بیت تورنت سه روش را به شما پیشنهاد می‌کنیم: تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت، تحلیل فاندامنتال و تحلیل آنچین. با تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت آشنا شدیم، بد نیست خلاصه‌ای از دیگر روش‌ها هم در اختیار داشته باشید. 

همانطور که اشاره کردیم؛ روش دیگر تحلیل ارز بیت تورنت تحلیل فاندامنتال است. در تحلیل فاندامنتال بیت تورنت باید اطلاعات زیر را در نظر بگیرید:

 • مارکت کپ
 • حجم معاملات
 • نقشه راه
 • توسعه دهندگان
 • میزان رشد شبکه
 • وایت پیپر یا سپیدنامه

روش بعدی تحلیل آنچین است که به استفاده ازداده‌های بلاکچینی برای تعیین نوسانات بازار اشاره دارد. 

شاخص‌های تحلیل آنچین عبارتند از:

 • تعداد کیف پول‌های فعال
 • تعداد معاملات
 • نرخ هش
 • درآمد ماینرها
 • ارزش کل قفل شده (TVL)

تکنیک‌های تحلیل تکنیکال بیت تورنت 

اگر در تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت از تکنیک‌های زیر استفاده کنید، تحلیل قوی‌تر و در نتیجه سود بیش‌تری خواهید داشت. 

 • بررسی تایم فریم در تحلیل تکنیکال ارز بیت تورنت

تعیین تایم فریم یا بازه زمانی مهم‌ترین بخش برای تحلیل ارزهای دیجیتال است. همان‌طور که در بالا نیز توضیح دادیم، سه روند اصلی تحلیل بیت تورنت، با استفاده از تایم فریم‌های مختلف تعیین می‌شود. تایم فریم‌ها می‌توانند از دقیقه‌ای تا ماهانه متغیر باشند. بسته به نحوه فعالیت تریدرها، انتخاب تایم فریم دقیق می‌تواند گزینه‌ای حیاتی برای کسب سود باشد. به عنوان مثال اگر می‌خواهید به صورت روزانه خرید و فروش بیت تورنت انجام دهید، تایم فریم‌های ساعتی و حتی روزانه گزینه مناسبی برای بررسی روند حرکتی بیت تورنت است. اما اگر قصد دارید بیت تورنت را برای مدتی طولانی نگهداری کنید، تایم فریم‌های طولانی‌تر مانند تایم فریم ماهانه برای بررسی ارزش این کوین مناسب‌تر خواهند بود.

 • سطوح حمایت و مقاومت در تحلیل تکنیکال بیت تورنت

بررسی سطوح حمایت و مقاومت یکی از پرکاربردترین تکنیک‌ها در تجزیه و تحلیل تکنیکال بیت تورنت است. سطوح حمایت و مقاومت در واقع نوسان سطح قیمتی را مشخص می‌کند. می‌توانید با کمک بررسی آینده قیمتی ارز بیت تورنت از این تکنیک استفاده کنید. 

سخن پایانی:

 ارز دیجیتال بیت تورنت به دلیل آینده درخشان مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. برای اینکه از طریق خرید بیت تورنت بتوانید سود کسب کنید، لازم است تا در ابتدا از طریق منابع معتبر نظیر صرافی ارز دیجیتال اریترون تحلیل ارز بیت تورنت را بررسی کرده و سپس بر اساس نتایج تحلیل معامله خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *