تحلیل ارز چیلیز

ارزش کل بازار $5,744,206 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.1237 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.1153
$0.1171 6,342 تومان 0.51

نمودار تحلیل ارز چیلیز

توکن CHZ توکن بومی Chiliz است و به عنوان ارز اصلی برای تراکنش‌های این پلتفرم عمل می‌کند. کاربران با شرکت در فعالیت‌های روی پلتفرم مانند نظرسنجی، رأی‌گیری و سایر فعالیت‌های طرفدار محور، ارز چیلیز را به دست می آورند.

توکن CHZ به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری در رشد پلت فرم چیلیز و صنعت سرگرمی استفاده می شود. هدف اکوسیستم چیلیز بهبود و لذت بخش کردن تجربه طرفداران است از طریق فراهم کردن بستری برای برقراری ارتباط مستقیم و تعامل طرفداران با افراد مشهور مورد علاقه شان. بلاک چین Chiliz مبتنی بر اتریوم عمل می کند. این پلتفرم بر روی چندین پلتفرم بلاک چین از جمله اتریوم و بایننس چین کار می کند همین ویژگی ها باعث شده سرمایه گذاران زیادی به خرید ارز چیلیز روی آوردند.

تحلیل ارز چیلیز

تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال چیلیز

در تیر 1391 معادل جولای 2012 است که چیلیز برای نخستین بار فعالیت خود را آغاز کرد. چیلیز زیر مجموعه کمپانی بین المللی میدیارکس گروپ است که این کمپانی در زمینه ورزش و سرگرمی فعالیت دارد. در مارس 2020 شبکه آزمایشی اسکاویل ارز دیجیتال چیلیز را راه اندازی کرد و در دسامبر همان سال همکاری استراتژیک ارز دیجیتال چیلیز با صرافی بایننس شروع شد. این همکاری سبب شهرت چیلیز در دنیا شد و جالب است بدانید به دنبال شروع این همکاری صرافی بایننس به اولین پلتفرم ارائه دهنده توکن ­های ورزشی تبدیل شد.

در اردیبهشت 1401 معادل با می 2022 صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال چیلیز راه اندازی شد. بعد از این اتفاق هم ارز دیجیتال چیلیز روند پیشرفت خود را ادامه داد و ارزش خودش را در لیست قیمت ارزهای دیجیتال پیدا کرد و مراحل آزمایشی بلاک چین رسمی این ارز دیجیتال با موفقیت انجام شدند.

ارز چیلیز


اخبار فوری چیلیز


آخرین تحلیل های چیلیز


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا