تحلیل ارز پپه

ارزش کل بازار $1,283,960,155,679 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.00001389 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.00001241
$0.00001251 1 تومان -2.94

نمودار تحلیل ارز پپه

ظهور میم کوین ها در دنیای همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال، توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. این توکن های دیجیتال اغلب از فرهنگ و طنز اینترنتی الهام گرفته شده اند. پپه یک میم کوین است که روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است و از میم رایج قورباغه پپه استفاده می کند. Pepe شوخ طبعی را وارد دنیای خشک و جدی بازار ارزهای دیجیتال کرده است.

در تحلیل تکنیکال با بررسی دقیق نمودارهای قیمت، حجم معاملات و شاخص های تکنیکال کلیدی، سعی می شود نیروهای محرک پشت حرکات قیمت ارز پپه کشف شود تا بهترین زمان را برای خرید و فروش این ارز مشخص شود.

تحلیل ارز پپه

استفاده از نمودار عقربه ای برای تحلیل تکنیکال pepe

نمودار عقربه ای یکی از ابزارهایی است که برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال در اختیار شما قرار دارد. با استفاده از این نمودار به سادگی می توانید متوجه نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال شوید.

کافیست از قسمت بالای نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. شما می توانید این تایم فریم را روی یک دقیقه ای، یک ساعته یا حتی یک ماهه تنظیم کنید. سپس در پایین نمودار نتایج تحلیل تکنیکال را برای بازه زمانی انتخابی خودتان مشاهده خواهید کرد. معمولا این نمودار دارای ۵ حالت است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

برای مثال اگر شما روی نمودار بازه زمانی یک روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل Buy باشد، نشان دهنده این است که براساس اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از ۲۴ ساعت، از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود و به همین خاطر توصیه می شود که خرید کنید.

نمودار پپه


اخبار فوری پپه


آخرین تحلیل های پپه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا