اخبار ارز دیجیتال

تتر :کاهش 17 درصدی دارایی اوراق تجاری در سه ماهه اول سال 2022،

پائولو آردوینو اظهار داشت: «این آخرین تأییدیه نشان می‌دهد که تتر کاملاً پشتیبانی می‌شود و ترکیب ذخایر آن قوی، محافظه‌کار و لیکویید است».
تتر ناشر استیبل کوین (USDT) گزارش داده است که تخصیص ذخایر خود را به سرمایه گذاری در اوراق تجاری کاهش داده و میزان اسناد خزانه داری ایالات متحده را در سه ماهه اول سال 2022 افزایش داده است.

در یک پست وبلاگی پنجشنبه، تتر گزارش داد که ذخایر آن “به طور کامل پشتیبانی شده است”، ظاهراً در تلاشی برای کاهش ترس بسیاری از کاربران در مورد کاهش موقت USDT از دلار در 12 می میباشد. به گفتعرضه کننده استیبل کوین، دارایی اوراق تجاری آن در سه ماهه اول 2022 کاهش 17 درصدی از تقریباً 24 میلیارد دلار به 20 میلیارد دلار، با 20 درصد کاهش اضافی که در گزارش سه ماهه بعدی شرکت منعکس خواهد شد. تتر همچنین سرمایه گذاری در صندوق های بازار پول و اسناد خزانه داری ایالات متحده را در سه ماهه مشابه 13 درصد افزایش داد و از حدود 34.5 میلیارد دلار به 39 میلیارد دلار رسید.

پائولو آردوینو، مدیر فنی تتر، گفت: تتر ثبات خود را از طریق رویدادهای متعدد قو سیاه و شرایط بازار بسیار ناپایدار حفظ کرده است و حتی در تاریک ترین روزهای خود، تتر هرگز نتوانسته درخواست بازخرید هیچ یک از مشتریان تایید شده خود را رعایت کند. “این آخرین گواهی بیشتر نشان می دهد که Tether کاملاً پشتیبانی می شود و ترکیب ذخایر آن قوی، محافظه کارانه و لیکویید است.”

به عنوان بخشی از تسویه حساب 18.5 میلیون دلاری با دفتر دادستان کل نیویورک در فوریه 2021 ، که در آن مقامات ادعا کردند این شرکت میزان حمایت از استیبل کوین های USDT توسط وثیقه فیات را نادرست نشان داده است ، تتر موظف است ذخایر خود را هر سه ماهه افشا کند. در ماه فوریه، این شرکت گزارش داد که تخصیص ذخایر خود به اوراق تجاری را در سه ماهه چهارم 2021 از حدود 30 میلیارد دلار به 24 میلیارد دلار کاهش داده است که کاهش 20 درصدی را نشان می دهد.

با ارزش بازار بیش از 74 میلیارد دلار در زمان انتشار، USDT بیش از دارایی های ذخیره گزارش شده تتر با بیش از 82 میلیارد دلار است. در طول نوسانات شدید در بازار کریپتو در دو هفته گذشته، تتر تکرار کرد که “به تمام بازخریدهای مشتریان تایید شده” برای USDT احترام می گذارد، ظاهراً در تلاشی برای ثابت کردن این دارایی به همان اندازه همنام خود با ثبات است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا