اخبار صرافی اریترونآموزش ارز دیجیتال

چگونه بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخریم؟

با توجه به داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، افراد زیادی به سرمایه‌گذاری در این حوزه ترغیب می‌شوند. بسیاری از افراد به دنبال بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال هستند. پیدا کردن سایتی که بستر معاملاتی امنی را ایجاد کند کار دشواری است اما در این مقاله می‌خواهیم سایت ثبت نام ارز دیجیتال امن را به شما معرفی کنیم که بدون احراز هویت می‌توانید خرید و فروش کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت

خرید و فروش انواع ارز دیجیتال از جمله ارز الروند، ارز آدکس، ارز سولانا و… بدون احراز هویت، خدمتی است که صرافی‌ها و سایت‌های فروش و خرید ارز دیجیتال کمی ارائه می دهند. اکثر بسترهای معاملاتی ارزهای دیجیتال دیگر به کاربران اجازه نمیدهند بدون احراز هویت به ترید بپردازند. این امر برای تمام سایت‌های خرید و فروش یا اپلکیشن خرید و فروش ارزهای دیجیتال اجباری است که قبل از شروع معامله هویت کاربران خود را تأیید کنند.

اما برخی صرافی‌های غیر متمرکز خریداران و فروشندگان را برای معاملات همتا به همتا به یکدیگر متصل می کند. هیچ واسطه‌ای مانند صرافی های متمرکز برای تسهیل معاملات وجود ندارد. اما در این بخش محبوب‌ترین و بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم. صرافی اریترون بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال است که شما می توانید بدون احراز هویت به معامله ارزهای دیجیتال بپردازید.

هم خریداران و هم فروشندگان می‌توانند پیشنهادات خود را در صرافی غیرمتمرکز مطرحکنند. اگر می‌خواهید بیت کوین بخرید، دو راه دارید. می‌توانید با مبلغی که می‌خواهید بخرید، قیمتی که می‌خواهید مقدار مشخصی هزینه کنید می‌توانید پیشنهاد دهید. یا می‌توانید پیشنهادات فروشنده را بررسی کنید. این موارد شامل قیمت فروشنده، مبلغی که در دسترس دارند و روش‌های پرداختی است که می‌پذیرند.

صرافی اریترون

اما ما به شما بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم. صرافی اریترون بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال است که شما می توانید بدون احراز هویت به معامله ارزهای دیجیتال بپردازید.

 از طریق برترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی، اریترون، شما میتوانید به معامله ارزی با ارز دیگر بپردازید. البته این امر در صورتی است که فقط معامله ارزی باشد. در صورت دریافت ریالی شما باید کد ملی و شماره تماس به نام خود را وارد کنید. این پروسه به صورت خودکار و سریع انجام می‌شود. با ارائه کد ملی شما میتوانید تا سقف 15 میلیون تومان واریزی داشته و هر مبلغی که می‌خواهید برداشت کنید.

سخن پایانی

با معرفی بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال اکنون به راحتی می‌توانید سرمایه‌گذاری خود را شروع کنید و اقدام به فروش و خرید ارز دیجیتال نمایید. با انتخاب اریترون تجربه معامله امن و سریع را خواهید داشت. اریترون بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است که هدف آن حفظ سرمایه هم‌وطنان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا