آموزش ارز دیجیتال

دات کوین چیست؟ آموزش ایردراپ dotcoin تلگرام

در چند وقت اخیر پروژه های مختلف با استفاده از پلتفرم تلگرام، اقدام به توزیع توکن های رایگان بین کاربران می کنند و این موضوع با استقبال گسترده ای از سوی کاربران علاقه مند به بازی و بلاکچین روبرو شده است. دات کوین نیز یکی از پروژه هایی است که از این طریق، ایردراپ خود را به کاربران تلگرام ارائه می دهد.

دات کوین، در زمان نگارش این مقاله در هیچ کدام از صرافی های ارز دیجیتال لیست نشده است؛ با وجود این، امیدواری زیادی در بین کاربران و طرفداران دات کوین وجود دارد که این پروژه مسیر مشابهی با نات کوین را طی کند. نات کوین نیز در ابتدا در صرافی ها لیست نشده بود، اما پس از لیست شدن، شاهد این بودیم که قیمت نات کوین رشد قابل توجهی داشت و بسیاری از کاربران آن سود قابل توجهی کسب کردند.

آموزش بازی و استخراج دات کوین

برای استخراج و جمع آوری سکه های دات کوین، یا اصطلاحا ایردراپ دات کوین کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: عضویت در ربات تلگرام دات کوین

 • برنامه تلگرام خود را باز کنید.
 • در قسمت جستجو، عبارت Dotcoin Bot را تایپ کنید. ربات رسمی دات کوین را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
 • روی گزینه Start کلیک کنید.
 • سپس گزینهlets go را انتخاب کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید.

شروع ربات دات کوین

مرحله دوم: راه اندازی ربات

برای فعال سازی حساب خود، دستورالعمل ها را دنبال کنید. هنگام ورود به ربات، دستورالعمل های ارائه شده توسط ربات را با دقت دنبال کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. این دستورالعمل ها ممکن است شامل اتصال کیف پول ارز دیجیتال شما یا تکمیل یک کار ساده ی تایید باشد.

مرحله سوم: ضربه بزنید و سکه جمع کنید

گیم پلی دات کوین بسیار ساده است. کافی است روی سکه های مجازی که روی صفحه ظاهر می شوند ضربه بزنید تا آنها را جمع آوری کنید. هرچه بیشتر ضربه بزنید، سکه های دات کوین بیشتری به دست می آورید.

مکانیزم بازی دات کوین

بازی کردن دات کوین بسیار ساده است! کل کار شما در این بازی، ضربه زدن روی نقطه مرکزی صفحه دات است. این نقطه دارای 4 ناحیه است: x1، x2 ، x3 و x4. برای هر دور، 25 ثانیه فرصت دارید تا با ضربه زدن روی DOT، تا جایی که می توانید سکه جمع کنید.

چالش اصلی بازی این است که بتوانید در طول 25 ثانیه، یک دور کامل را از ناحیه x1 تا x4 طی کنید. شما باید تا جایی که می توانید، در ناحیه x4 باقی بمانید. هر چه مدت زمان بیشتری در ناحیه x4 بگذرانید، در طول 25 ثانیه سکه های بیشتری به دست خواهید آورد.

ایردراپ دات کوین

نحوه دریافت سکه های بیشتر در دات کوین چیست؟

برای دریافت سکه های بیشتر در دات کوین علاوه بر ضربه زدن روی صفحه، روش های دیگری هم وجود دارد که در ادامه هر کدام از آن ها را توضیح می دهیم:

انجام مأموریت های بخش Earn

با انجام مأموریت های بخش Earn در دات کوین، می توانید به طور قابل توجهی درآمد خود را در بازی افزایش داده و از جوایز ارزشمندی بهره مند شوید. مأموریت های جدید به طور مرتب به بخش Earn اضافه می شوند، بنابراین هر روز به این بخش سر بزنید تا از مأموریت های جدید مطلع شوید.

استفاده از قابلیت Multitap

Multitap در بازی دات کوین، قابلیتی است که به شما امکان می دهد تعداد نشانه هایی را که با هر بار ضربه به دست می آورید، به طور قابل توجهی افزایش دهید. به عبارت دیگر، با فعال کردن Multitap، با هر بار ضربه زدن روی صفحه، سکه های بیشتری می توانید به دست بیاورید.

دعوت از دوستان با کد ریفرال

یکی از بهترین راه ها برای دریافت دات کوین بیشتر، دعوت از دوستانتان است. زیرا هرچه دوست بیشتری داشته باشید، سکه های دات کوین بیشتری به دست می آورید. برای دعوت از دوستان خود کافی است که در صفحه اصلی، زیر آیکون DOT، روی بخش “دوستان” کلیک کنید. سپس دکمه “دعوت از دوستان” را بزنید و برای دوستانتان دعوت نامه تلگرامی ارسال کنید یا لینک دعوت خود را کپی کنید و در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

لینک دعوت دوستان در دات کوین

میزان پاداش شما به نوع حساب کاربری شما و دوست تان در تلگرام بستگی دارد:

 • کاربران عادی تلگرام: هر دوی شما به ازای هر دعوت ۱۵۰۰ سکه دات کوین پاداش می گیرید.
 • کاربران پریمیوم تلگرام: هر دوی شما به ازای هر دعوت ۳۰,۰۰۰ سکه دات کوین پاداش می گیرید.

همچنین، هر ۲۰ لول که دوستان شما در بازی بالا بروند، به شما هم سکه اضافی اهدا خواهد شد.

پیوستن به کلن یا ایجاد کلن

در دات کوین، کلن به گروه ها یا چت های عمومی تلگرام گفته می شود که داخل بازی ایجاد می شوند. این گروه ها فضایی را برای کاربران فراهم می کنند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده، استراتژی بازی را به اشتراک بگذارند، در مسابقات شرکت کنند و از تجربیات همدیگر استفاده کنند. با پیوستن به کلن یا ایجاد یک کلن، می توانید با دیگر بازیکنان همکاری کنید و سکه های بیشتری کسب کنید.

ایجاد کلن در دات کوین

نحوه ساختن یا پیوستن به یک کلن

جهت دریافت سکه های بیشتر در بازی نات کوین به کلن ها بپیوندید، روش ساختن کل و پیوستن به آن در زیر برای شما درج شده است.

 • ساختن کلن: برای ساختن یک کلن، باید حداقل 500,000 دات کوین در حساب خود داشته باشید. سپس می توانید با رفتن به بخش کلن ها در بازی و انتخاب گزینه ” Join Clan” اقدام به ساخت کلن خود کنید.
 • پیوستن به یک کلن: برای پیوستن به یک کلن، می توانید به بخش “کلن ها” در بازی بروید و از لیست کلن های موجود، یکی را انتخاب کنید. همچنین می توانید از طریق لینک دعوت مستقیم به یک کلن بپیوندید.

ارتقا سطح

سیستم سطح (LVL) در دات کوین نشان دهنده پیشرفت شما در بازی است. در مجموع ۸۰ سطح از ۱ تا ۸۰ در بازی وجود دارد. تمام سکه هایی که در بازی به دست می آورید، سطح شما را افزایش می دهند:

 • سکه هایی که به طور عادی در بازی به دست می آورید.
 • سکه هایی که در بخش Game X2 دو برابر می شوند.
 • سکه هایی که به خاطر دعوت از دوستان و تکمیل وظایف دریافت می کنید.

به عبارت ساده، هر چه تعداد سکه های بیشتری داشته باشید، سطح شما هم بالاتر می رود و پاداش بیشتری دریافت می کنید.

انجام بازی X2

بازی X2 فرصتی برای دو برابر کردن 30 درصد از دات کوین هایتان به طور آنی است. این بازی به شما کمک می کند تا تعداد دات کوین هایتان را به سرعت افزایش داده و سریع تر سطح خود را ارتقا دهید. توجه داشته باشید که:

 • احتمال موفقیت در این بازی 65 درصد است.
 • هر 12 ساعت یکبار می توانید در بازی X2 شرکت کنید.
 • برای انجام بازی X2 باید 30 درصد از دات کوین های خود را به عنوان ریسک در نظر بگیرید.

بوست در دات کوین

ویژگی های dotcoin چیست؟

دات کوین با ارائه ویژگی های زیر موفق شده است تا مورد توجه کاربران قرار بگیرد:

 • یکپارچه سازی با تلگرام: کاربران می توانند مستقیماً روی پلتفرم محبوب تلگرام بازی کنند و تراکنش های خود را انجام دهند. این ویژگی باعث می شود دسترسی به بازی و استفاده از آن بسیار آسان باشد، زیرا اکثر افراد از تلگرام استفاده می کنند.
 • گیم پلی ساده: ایده اصلی بازی، ضربه زدن روی صفحه است. این مفهوم ساده و در عین حال سرگرم کننده است و برای افراد مبتدی هم قابل درک و بازی است. زیرا نیاز به یادگیری قوانین پیچیده یا صرف زمان زیاد برای تسلط بر بازی وجود ندارد.
 • ترغیب کاربران برای ورود به دنیای کریپتوکارنسی: دات کوین به کاربران این فرصت را می دهد تا از طریق بازی و انجام مأموریت های مختلف، کریپتوکارنسی به دست آورند. این امر انگیزه زیادی برای کاربران ایجاد می کند تاحداقل با مفاهیم ابتدایی کریپتوکارنسی آشنا شده و از آنها استفاده کنند.

چگونه از ایردراپ دات کوین، TON واقعی بدست بیاوریم؟

دات کوین فرصتی هیجان انگیز برای کاربران خود فراهم می کند تا TON واقعی بدست آورند. هر روز، 20 نفر از کاربران فعال به صورت تصادفی انتخاب می شوند و به هر کدام از آنها 0.5 TON به عنوان هدیه تعلق می گیرد. این هدیه به صورت کوپن ارائه می شود و شما می توانید آن را به TON واقعی تبدیل کنید.

برای شرکت در این طرح و برنده شدن TON واقعی کیف پول بلاک چین خود را به بخش Portfolio در ایردراپ نات کوین متصل کنید و به طور مرتب از پلتفرم دات کوین استفاده کنید و در فعالیت های مختلف آن شرکت نمایید. اگر جزو برندگان خوش شانس باشید، کوپن 0.5 TON را در حساب کریپتوبات خود دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کوپن، می توانید آن را به راحتی به TON واقعی تبدیل کرده و از آن در معاملات و فعالیت های خود استفاده کنید.

اتصال دات کوین به کیف پول

قیمت دات کوین

قیمت دات کوین در حال حاضر مشخص نیست و تا زمانی که این ارز دیجیتال در صرافی ها لیست نشود، نمی توان قیمت دقیقی برای آن تعیین کرد. دارندگان دات کوین در حال حاضر فقط می توانند دارایی های خود را در همان ربات تلگرامی که امکان استخراج آن را فراهم کرده است، نگه دارند.

دلیل شباهت اسم دات کوین و نات کوین

شباهت اسم دات کوین و نات کوین، که هر دو بازی های مبتنی بر تلگرام با سیستم های پاداش هستند، سوالات زیادی را در بین کاربران برانگیخته است. در حالی که هیچ پاسخ قطعی از سوی سازندگان دات کوین در مورد دلیل این شباهت ارائه نشده است، اما به نظر می رسد این کار با هدف خاصی صورت گرفته است. زیرا شباهت اسم می تواند توجه کسانی را که قبلاً با نات کوین آشنا هستند، به دات کوین جلب کند. این امر به ویژه برای کاربرانی که تجربه مثبتی با نات کوین داشته اند، می تواند مفید باشد.

علاوه بر این نات کوین در زمان راه اندازی دات کوین، از محبوبیت بالایی برخوردار بود. استفاده از نامی شبیه به نات کوین می توانست به دات کوین در جذب کاربران اولیه و افزایش آگاهی از بازی کمک کند.

جمع بندی

ایردراپ و کسب سکه در بازی نات کوین بسیار ساده بوده و با تپ کردن صاحب سکه می شوید. در این بازی راه هایی برای افزایش سکه وجود دارد که امکان استخراج این ارز را افزایش می دهد. پروژه دات کوین در اوایل راه است اما سرعت پیشرفت آن زیاده بوده است. در زمان انتشار این مقاله هنوز ارز داتکوین در صرافی ارز دیجیتال مشخصی لیست نشده است.

تیم تولید محتوای اریترون

در بلاگ اریترون سعی می‌کنیم بهترین مقالات آموزشی درباره ارزهای دیجیتال رو با در نظر گرفتن به روزترین اطلاعات حوزه رمز ارزها، با شما به اشتراک بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا